Sisley

Ár:   €32   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Tarzicia, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. november 28.

Ár:   €32
Kiszerelés:   1,5 g
Lelőhely:   Marionnaud

Hosszantartó szemhéjpúder természetes növényi kivonatokkal és hibrid textúrával: félig krém, félig púder. Beleolvad a bőrbe, egy ultrafinom, sima réteget képez, és egyedülálló 3D effektet biztosít.

20 féle színben és 5 féle finish-el kapható: matt, selyemfényű, metál, fényes és csillogó.

Ár: 10.000,- Foxposttal , Eladó: Tarzicia
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: --, fizetés: Banki utalást követően Foxpost (esetleg posta)

Tarzicia

2021. december 11.

Látom, még nincs róla vélemény, pedig már több, mint 2 éve megjelent. Tényleg senki nem használja?...
20 féle színben (6 Nudes, 6 Smoky, 5 Arty és 3 Glow) és 5 féle finish-el (mat, silky, metallic, sparkling és glow) kapható.
A Sisley-nek ezek a megújult mono szemhéjpúderei minden szempontból szebbek és jobbak, mint a korábbi volt.
A fekete tok szép fényes, elegáns, enyhén íves formája van, jól kézbe símul, és már kis tükör is van benne. Az előzőnek matt, szögletes tokja volt, a fedelén egy ablakkal, és látni lehetett, hogy milyen szín van benne. Csak a mellékelt applikátor maradt ugyanolyan, bár nekem úgy tűnik, a szivacsfej jobb minőségű.
Ez a formula már egy félig púder, félig krém hibrid. Az előző se volt rossz, de ez hihetetlenül selymes és lágy, szinte vajas-zselés, és egyáltalán nem poroz. Nagyon jól pigmentált, már egyetlen réteg is látszik, és foolproof, szinte eldolgozni se kell. Fényvisszaverő gyöngyházrészecskék vannak benne, attól olyan szép mindegyiknek a fénye. Egyébként a matt színek sem teljesen mattak, bársonyos finish-ük van.
A bőrápoló összetevők a Sisley-nél sosem maradhatnak el, itt is megvannak. Tényleg kényelmes viselet, nem irritál, nem szárít, nem ráncosodik, és ez egy bizonyos kor után nagyon nem mindegy. Tartós, a nap végén is ugyanúgy néz ki, mint reggel, amikor feltettem.
Kerestem a Sisley megszüntetett Dream szemhéjnégyeséből (régi, nagy kedvencem), a két világos szín utódját, ezért 4 félém is van/volt belőle. 12 Silky Rose, 13 Silky Sand, 31 Metallic pink, és 32 Silky Coral. Mindegyik csodaszép, de nem őket kerestem, kb. csak körbelőttem velük a keresett színt, egyik sem ugyanolyan.
Ennek a szemhéjpúdernek nem csak a minősége, de az ára is Sisley színvonal. Tény, ennyiért más márkánál már majdnem egy szemhéjnégyest kapunk. Én Chanel-mániás vagyok, sok palettám van tőlük (meg más márkáktól is), de állítom, egyiknek se ilyen a minősége. Vagy ha igen, akkor se ennyire kellemes, "bőrbarát" viselet.
Ha valaki minimalista (bár én az lennék), és inkább kevesebb, de luxus minőségű sminket használ (nem gyűjti a palettákat, mint én), és rátalál ezek közül néhány színre, ami jól áll neki, amit igazán szeret és sokat használ, akkor nagyon megéri megvenni (egy jó akcióban meg pláne), mert tényleg kimagasló minőséget kap a pénzéért.
Mostanában szemezek a többi, sötétebb és vagányabb színnel is, elengedtem a dupe-vadászat témát. De azért jó lenne, ha a Sisley a jövőben bővítené még egy kicsit a színskálát, mint ahogy nemrég a szemceruzájukból is ki tudtak hozni matt változatot is. Én még limitált, ünnepi kiadásokat is el tudnék képzelni, amikre vadászni lehet, akár több színt együtt is, egy palettában. Na jó, azt hiszem, bilibe lóg a kezem...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. december 11.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.