Sisley

Ár:   £72   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tarzicia, Módosítva: 2020. június 9.

Ár:   £72
Lelőhely:   Marionnaud

Mattító és bőrtökéletesítő kompakt púder. Ultra lágy és krémes púder, amely azonnal egybeolvad a bőrrel, "második bőr" hatást keltve. Nincs púderes végeredmény, észrevétlen a bőrön. Gazdag receptúrájában a kakaó, a mangó, a cupuacu vaj és a hibiszkuszvirág-kivonat hidratál, kitölti az apróbb ráncokat, a bőr érezhetően selymesen sima lesz. Építhető fedésű, pehelykönnyű, és tartós. A bőrnek ragyogást és tökéletes egyenletességet kölcsönöz.

4 árnyalatba kapható

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Tarzicia

2021. március 12.

2021.03.08:
A 4 árnyalatból az 1-es Rosy Hófehérkéknek való, eleve ugrott, még a 2-es Natural is világosnak tűnt nekem, nem szerettem volna, ha sápaszt. A 3-as Sandy az én színem. Még erősen gondolkodom, hogy beszerzem a 4-es Bronze színt is, mert nagyon szép árnyalat, nem sárgás, hanem vöröses tónusa van. (A Sisley Phyto Touche Illusion d'Été bronzosítója is nagyon jó termék, szerettem is, de csak nyáron, mert az egy melegebb, aranyló árnyalat.)
A kompakt dobozban, plusz egy szép sötétpiros bársonytasakban érkezik. Kinyitva egy meglehetősen lapos, szerintem hasznavehetetlen korongot találunk. Egyik oldala fekete, Sisley felirattal, a másik oldala fehér, pihe-puha. Ecset nem jár hozzá, de ennek én örülök is, mert csak feleslegesen drágítaná az árát, és nem használnám. A tok arany-fekete zebramintás és műanyag. A fémnek látszó műanyagtól engem kiver a víz, de ez jól néz ki. Kellemes kézben tartani, éppen csak annyira súlyos, hogy ne az legyen az ember első gondolata, hogy hű ez milyen olcsó műanyag, de ha vinni kell magunkkal, a táska súlyát meg nem növeli feleslegesen.
Nagyon-nagyon finom, selymes textúrája van, ez azonnal kiderül, amint a kompakt felszínét ujjal óvatosan végigsimítjuk. Nincs túl keményre préselve, az ecset könnyedén felveszi a púdert, nem poroz. Vékony rétegben, ahogy én használom, fedése szinte nincs, csak az alapozó finish-ét változtatja meg, a színét nem. A La Mer Soft Fluid Foundation (210 Bisque) fölött használom, a Chanel Sublimage Le Teint (20-as ill. 30-as Beige) fölé soha nem teszek semmit, a La Prairie Skin Caviar alapozója (Honey Beige) után meg a saját púderét használom, ha szükséges.
A finish-e tényleg csodaszép. Legutóbb a Chanel kompakt púdereit használtam, de ez mindegyiknél sokkal jobban tetszik. A Healthy Glow Sheer Powder nekem túl matt, nagyon látszott az arcomon, ha rajta volt, szárított is kicsit, a Luminous Color meg szép, de az én ízlésemnek már túl fényes. Ez az arany középút. Ránézésre az arcon szinte krémes, selyemfényű, fátyolszerű. Tényleg megszépíti a bőrt, van egy blurring effekt-je. Nem emeli ki a ráncokat és nem szárít. Nem oxidálódik és nem fényesedik ki, de nekem elég száraz bőröm van, lehet, hogy más bőrtípuson ill. nyáron azért másképp viselkedik.
Csillagos ötös.
2021.03.12:
Hát nem hezitáltam túl sokáig, megvettem a 4-es Bronze színt is. És milyen jól tettem, nagggyon szép árnyalat! Arcon is olyan, amilyennek elképzeltem, nem sárgás tónusú, és nem is túl sötét. Ez egy csillámok nélküli, szaténfényű bronzosító. Jobban tetszik, mint a Guerlain Terracotta. Tökéletes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. március 12.

2021.03.08:
Csillagos ötös.
2021.03.12:

Dottir

2021. február 26.

Minden úgy van, ahogy a fenti leírás mondja, fantasztikus hatást nyújtó termék. Ha a natúr arcomtól a sminkelt fejem (a különbséget és hatást illetően) egy egység, akkor a sminkelt, de még púderezetlen ábrázatomtól az ezzel megkínált bőröm legalább öt. Igen, ennyit javít az összképen. Mattít, de nem porosan és szárazrészkiemelősen-ráncosítósan, hanem olyan krémesen-finoman. Fényesség nélkül ragyog tőle a bőr, szinte világít, de nem úgy, mint a Météorites-tól, ez teljesen matt, és mégis természetes marad. Olyan lesz tőle az ember feje, mint egy babáé, jó értelemben. Számomra ez a púder. Elég tartós is, az én zsíros bőrömön 3-4 órát kibír, és akkor sem vállalhatatlan. A 2-es Natural árnyalat van nekem, gyönyörű, világosbézs természetes szín, úgy vettem észre, még igazodik is kicsit a bőr színéhez, és van egy finom fedése, ami még rádolgozik az alapozóra/színezett hidratálóra/korrektorra, szóval jó kis csapatjátékos. Abszolút a sminkem koronája, mindenképp újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 26.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate