Sisley

Ár:   34 000 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Marionnaud, Douglas   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2018. február 5.

Ár:   34 000 Ft
Lelőhely:   Marionnaud, Douglas
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Hidratáló, tápláló és bőröregedést gátló hatású bőrápoló. A bőröregedést megelőző bőrápolás első lépése, a sminkeltávolítás utáni esetleges maradványokat eltávolítja és előkészíti a bőrt más, hatékonyabb készítmények felvételére. Használata reggel és este arctisztítás után javasolt, akár egy vattapamaccsal, akár a kéz ujjbegyeivel felvive.

szeliger

2018. február 12.

15 ml ismerkedő kiszerelést kaptam előfizetéses Sisley dobozban. A kis tégelyből a könnyed lotion elég nehezen adagolható, a tégelyen nincsen pumpa, így egy fecskendővel szedem ki belőle. Innen tudom, hogy egy alkalomra kb. harmad ml elegendő az arcomra, így számolva bő hónapnyi, hat heti próba. Enyhe, kissé kesernyés és egyszerre édeskés gyógynövényes illat jellemzi, színe opálosan fehér. Nem is tudom, mi ez igaziból, a leírás szerint több mint egy tonik, a bőrt készíti elő tartalmasabb krémek felvételére. Csak reggelente szoktam használni, arctisztítás után a bőr gyorsan beszívja, szép sima és feltöltött lesz. Utána a krém is jól működik, más márkák krémjét rákenve sem tapasztaltam kukacosodást vagy bármi kellemetlenséget.
Jó is, használható is, de simán lehet enélkül élni, nem hiszem, hogy valaha megvenném teljes méretben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 12.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Biosaccharide Gum-1

Squalane eo 1 0

fehérmályva, vagy más néven orvosi ziliz gyökeréből készült kivonat. Kozmetikumokban bőrkondícionálónak használják. A fehérmályva kivonata főként gélesedő szénhidrátokat, és flavonoidokat tartalmaz, ami miatt erős gyulladásgátló, bőrpuhító tulajdonságú lesz. Néha még hidratáló effektust is tulajdonítanak neki.

Az Atlanti-Óceánban és a Földközi-Tengerben élő barnamoszat féle kivonata.  Általában az algakivonatok sűrítőszerek, vízmegkötő anyagok vagy antioxidánsok, ez a konkrét barnamosztat kivonat viszont állítólag védi a bőrt a környezeti szennyeződésektől és javítja a bőr ellenállóképességét.