Sisley

Ár:   58 990 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   Marionnaud, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2019. augusztus 16.

Ár:   58 990 Ft
Lelőhely:   Marionnaud, Douglas
Kategória:   Szemkrémek

Ránctalanító szem- és szájkörnyék ápoló krém. Csökkenti a szemkörnyéki ráncok megjelenését és eltünteti a puffadtságot és a sötét karikákat. A szájkörnyéki területeken ugyancsak csökkenti a ráncokat és a lágy vonalakat, továbbá folyamatosan hidratálja a bőrt.

Ár: Lásd a leírásban , Eladó: Tarzicia
Állapot: Bontatlan, új, Helyszín: --, fizetés: Utalás után kizárólag Foxpost

umpalumpa

2019. augusztus 10.

Mindössze 2 ml-t használtam egy kis tubuskából. Utazás előtt szereztem be egy mini Ecological Compounddal és egy arckrém mintával együtt.
Meglepően jól be tudtam osztani, hetekig elég volt úgy, hogy napi 2x használtam. Persze kb. fél lecsényit oszlattam el, de ez pont elég volt.
Először azt gondoltam ez is csak egy vaskosabb krém, nem lesz túl jó, de mégis nagyon kellemes, jól beszívódó, pici réteget hagyó kence. Az a rétegecske segít, hogy kitöltöttnek látszódjon a szem környéke, a vízhiányos bőrt táplálja. Szépen áll rajta a smink, nincs gyűrődés, csúszkálás. Püffedt szemeknek nem ez a megváltás, de az érett szemkörnyékem nagyon szereti.
Teljes kiszerelést sosem fogok venni, de ha a nemlétező gazdag rokon megdobna vele, hát boldogan kenegetném vele a szemkörnyékemet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 10.

Tarzicia

2019. július 31.

Már a második tégelyt fogyasztom belőle, úgy érzem, kikristályosodott a véleményem erről a krémről.
Nappalra és éjszakára is való, de mivel éjszakára a Supremya-ra váltottam, ezt már csak nappal használom.
Régebben nappalra a Botanical Eye and Lip Contour Balm - Baume Efficace-t használtam, az zselés állagú, ha picit többet teszünk fel ragad, nekem csak sminkmentes napokon vált be, mert sajnos kukacosodik rajta a korrektor, viszont a szemhéjra is bátran kenhető, nem irritál, szuperül hidratál, de anti-aging hatóanyagok nincsenek benne.
Ez a szemránckrém sem okozott soha irritációt, és azon túl, hogy tartósan hidratál, anti-aging hatóanyagokkal érezhetően táplál is. Az állaga miatt talán éjszakára jobb, de nappalra vékony rétegben smink alá sem sok, nem mászik el rajta a korrektor, kukacosodás pedig abszolute nincs. Nem tudom, van-e aki a szája köré is szemránckrémet tesz, hát ezt a krémet oda is ajánlja a hivatalos leírás, gondolom a felső ajak fölött esetleg kialakuló pici függőleges barázdák ellen hat, én nem próbáltam.
A mellékelt görgős simítóeszköz olyan, mintha az űrhajózás melléktermékeként fejlesztették volna ki, annyira profin van megalkotva, nem csak csudaszép és jól kézreáll, de tényleg jó szolgálatot tesz, ha kialvatlan valaki vagy puffadt reggel a szemkörnyéke, fokozza a vérkeringést, és anélkül hűsít, hogy a hűtőszekrényben kellene tartani.
A krém maga lassan, de biztosan építkezik, ezért nem olyan látványos a hatása, mint a Supremya-nak, amikor reggel a tükörbe nézek, de a Supremya-nak csak az éjszakai turbósítás a feladata. Mély szarkalábaim nem voltak sosem, azon krém amúgy se segít, csak a botox, de ez a krém az apróbb ráncokat szépen feltölti, a vízhiányos feszülést azonnal és tartósan megszünteti. A karikáimon nem változtatott, nem is vártam tőle, mert az alkati dolog, gyerekkorom óta megvannak, csak az alvás és egy jó korrektor javít rajta valamit.
A tégelyes kiszerelés miatt a spatulával való babrálás nem a szívem csücske (tégely kinyit, fedél levesz, spatula elő, ken, fedél visszazár, spatula elmos...), de a higiénia miatt elengedhetetlen, ráadásul kevésnek tűnik a 15 ml, de nagyon lassan fogy.
A görgős kütyü és a jó összetevők miatt megérdemelné az 5 csillagot, de ha rangsorolok, a Supremya-t az állaga és a pumpás kiszerelése miatt jobban szeretem, ezért csak 4-et adok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 31.

szeliger

2017. szeptember 27.

Azt írja a doboz, hogy limitált kiadás masszírozóval. Már régóta vágytam valami hasonlóra, a TBS szemkörnyéki masszírozóját is nézegettem, de aztán megláttam ezt és beleszerettem. Azért volt előtte egy kis tipródás, latolgatás, kupongyűjtés. Szerencsére még korábban egy 2 ml mintához is hozzájutottam, így ki tudtam próbálni magát a kencét is. A piszkos-bézses árnyalatú krém jellegtelen illatú. Nagyon kevés is elég belőle, jó tartalmas, ugyanakkor nem nehezíti el a szem alatti vékony bőrt. Látványos hatást nem tapasztaltam, ezért és a tartalmasabb formulája miatt esténként használom. (Reggelre az EL könnyedebb, koffeinben gazdagabbnak tűnő, azonnali eredményt produkáló Revitalizing Supreme+ tollát kenegetem inkább.) Éjjel szépen feltölti a bőrt, a hidratáló hatása kiváló, az én száraz bőröm, ami reggelre sokszor feszül, komfortosan érzi magát. A szememet nem irritálja, a tömörebb formula ellenére könnyen eloszlatható. A dobozban egy kis kanálszerű spatula is rejlik a kivételhez. A krém jól használható, de azért nem csodaszer.
Na és akkor a simító eszközről: szuper design darab, annyira szép, öröm kézbefogni. Nagyon igényes a kidolgozása, sehol egy él, sima fényes és legömbölyített felület mindenhol. A görgő nagyon könnyen forog és mivel elég nagy, szobahőmérsékleten is hűvös érzetet nyújt, többszöri átsimítás után is. Imádom használni, kézbevenni, pár átsimítás után is hűsítő, felfrissítő érzés a bőrnek. Semmivel nem lesz a használata után kisimultabb az érintett terület, de az érzés nagyon kellemes, egy-két percig pezsgő, vibráló. Nem megyek sehova nélküle, remélem, még jó sokáig hűségesen fog szolgálni, nem hiszem, hogy valaha is szebbet tudna bárki tervezni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract, BHT
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Soy Protein, Saccharide Hydrolysate, Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az atlaszcédrus kérgének kivonata. A cédrusfa törzséből előállított illóolaj főként szeszkviterpén vegyületeket tartalmaz. Az illóolaj sárga vagy vöröses színű, illata fenyőre emlékeztető, fás, kámforos, balzsamos jellegű. Az összetevő gyártója szerint hatásos szem alatti sötét karikák ellen. Paula Begon szerint irritálhatja a bőrt.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak