Sissi

Ár:   300 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: svivko, Módosítva: 2012. március 31.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

egyno

2020. június 7.

Olcsó, de szerintem nagyon jó körömlakkok, csak a labujjkormomon hasznalok körömlakkot, de nehezen kopik, hamar szárad szép színek vannak belőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 7.

tvivien921

2019. február 6.

Nagyon szerettem, 2 árnyalatot vettem belőle. Az egyik még most is megvan, csillámos halvány rózsaszín, 2 rétegben pár napig tartós volt, alig bírtam levakarni ami ott maradt a körmömön. A másik árnyalat, az egy barna csillámos volt, azóta sem láttam olyat, csak óarany vagy sötétbarna színben, de ha látok valahol, nekem olyan keeeeeell. Amikor középiskolában jártam, minden héten azzal volt kifestve a körmöm, mert nem volt feltűnő, szép, ápolt kezeket varázsolt. Nekem nagyon bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 6.

Bettina13

2017. március 22.

Régen elhasználtam belőle néhány csillogós átlátszót, gyöngyházfényűt, és feketét. Leginkább feketéket. Mint kezdő körömlakkos, nem tűnt fel, hogy milyen lassan szárad - fél óra sem volt elég egy rétegnek, és legalább három-négy réteg kell ahhoz hogy nagyjából jól fedjen. A szaga borzalmas, házon belül nem is lehetett használni, olyan erős. Tartósnak aránylag tartós volt, öt-hat napot kibírt komolyabb kopás nélkül.
Üvegben nagyon szép, nagyon olcsó, de más pozitívumot nem tudok felsorolni, semmiképp sem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 22.

Bebek

2016. augusztus 31.

A képen látható színű lakkot kaptam ajándékba. Nagyon szép színe van az üvegben és felkenve is. Igaz, kell a 2 réteg, mert egyben csíkos. Azt hittem, mivel ilyen olcsó lakk, sokáig szárad, de meglepően gyorsan megszáradt a 2 réteg. 3-4 napot simán kibírt, mosogatás mellett. Akkor kezdett a körmeim végén kopni.
Igazából akár 5 csillag is lehetne, de ez az idegméreg (toluene) szerű összetevő nagyon nem tetszik benne....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 31.

Lujzika2

2016. július 23.

Többször is próbálkoztam vele, de mindig kudarcot vallottam. Az üvegben nagyon szépek a színek, aztán körmön már egyáltalán nincs is színe. Muszáj több rétegben felvinni, hogy hasonlítson az eredeti színre, de ilyenkor meg jönnek a kis hólyagok, amiket pedig utálok. Tartósságot tekintve, jó ha a nap végére nem kezd el lepattogni. Strandra vagy uszodába menni vele, esetleg többször mosogatni vagy házimunkát végezni lehetetlen. Ráadásul olyan mintha meg is marná a körmöm tetejét. Egyedüli pozitívuma, hogy a többi lakkhoz képest tényleg olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 23.

7ot

2016. május 31.

Az olcsó és marha jó színekben kapható lakkok közt van. Persze a szín csak az üvegben néz ki jól, felkenve 3 réteg is kevés lenne a fedéshez. Ez a sötétebb színek esetében még rosszabb. Híg, bubis, a száradási ideje egy kín, ami minden egyes plusz réteggel fokozódik. Amikor azt hinnénk, hogy vérge megszáradt, nagyot tévedtünk és valaminek a nyoma tuti benne marad... Mindezt megfejeli, hogy iszonyat büdös, már fullasztó és semeddig nem tart. Kerülendő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 31.

Juanita30

2015. október 20.

Retttenet! Mármint a tartóssága....kb 3 óráig tartott a gyöngy rózsaszín...kár érte!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 20.

eszteRTM

2015. szeptember 21.

A hologramos árnyalatot vettem meg véletlen :) hát itthon leesett az állam milyen gyönyörű és milyen olcsó volt ! nagyon hamar megszárad és remek :D napfényben csodás !

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 21.

Kinyi

2015. augusztus 12.

Olcsó lakkok, szép színek, rossz minőség. :/ 300 Ft-ért vettem darabját, és mivel nagyon megtetszettek rögtön többet is vettem egyszerre, ami hiba volt, mivel nem álltak el sokáig, úgy az 5. hónap környékén baromi gyorsan elkezdtek besűrűsödni, majd beszáradni. És sajnos a hígítás sem használt semmit. Alapból ezeknél a lakkoknál a minimum a 2 réteg volt, de néha még az sem volt elég és olyankor kellett a 3. is. Tartósságuk is max, de tényleg max 3 nap.
Csak azért a 3 *, mert tényleg szép a lakkok színe és olcsóak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 12.

Csak azért a 3 *, mert tényleg szép a lakkok színe és olcsóak.

vzorka

2015. július 20.

A szín nagyon szép, amit vettem, de a tartóssága nulla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 20.

A szín nagyon szép, amit vettem, de a tartóssága nulla.

Antioxidánsok: Toluene

Festékipari alap- ill. segédanyag, oldószer, mely a körömlakkokban a szín egyenletes felhordását segíti elő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antioxidáns hatása is van. Közvetlenül belélegezve közepesen vagy erősen mérgező, agyat és idegrendszert károsító hatása van.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint gél-és filmképző összetevő. Antisztatikus hatása van.

Színezék. Piros.

Szintetikus színező anyag. (Lila)

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.