SK-II

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sephora, Módosítva: 2014. június 3.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

• Nagy mennyiségben tartalmaz Pitera-t és hidratálókat
  • Kiváló hidratálást biztosít a bőrnek, hogy csökkentse a kiszáradást
  • Megelőzi a ráncok és a finom vonalak megjelenését
  • Javítja a bőr állapotát és rugalmasságát
  • Simább, ragyogó és egészséges arcbőrt eredményez

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

sephora

2014. június 7.

Kedvezményes áron rendeltem, eredeti áron biztosan nem venném meg.
A neten utána olvastam rendesen, így nem lepett meg a termék. A nevében a "C" azt sejteti, hogy C vitamin tartalmú, de ez bizony semennyit nem tartalmaz. Ezzel is tisztában voltam. Ami birizgálta a fantáziámat, az a szaké kivonat volt (galactomyces ferment) és a hyaluronsav.
Kb. 2 hete használom, de majd ha elfogy visszajövök updatelni.
Könnyű, gél állagú arcápoló, sminkelni lehet rá, az alapozót nem dobja le. Könnyen beszívódik, nem ragad utána a bőr, zsíros bőrűeknek nyárra jó választás. Én most önmagában használom, nem kenek rá krémet.
Az illata "érdekes", - ezt is tudtam, hogy fura illatú lesz. Az első 1-2 használat közben zavart, de mivel hamar elillan, nem tulajdonítok neki nagy jelentőséget.
Csodát nem várok tőle, de remélem, hogy az apróbb ráncokkal azért tud majd valamit kezdeni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 7.

Kedvezményes áron rendeltem, eredeti áron biztosan nem venném meg.
Kb. 2 hete használom, de majd ha elfogy visszajövök updatelni.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate

Élesztőgombából, fermentálással előállított összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint az összetevő segít a bőrben tartani a nedvességet. In vivo megfigyelések szerint a GFF-tartalmú hidratálók segítenek megvédeni a bőrt a sérülésektől, ezáltal óvnak a külső hatások okozta kiszáradástól.

Methylparaben i I ta I par 0 0