Skin 79

Ár:   $18   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: MartiWindisch, Módosítva: 2020. július 30.

Ár:   $18
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hidratáló és nyugtató tonik, amely gyorsan felszívódik és nem hagy maga után zsíros, olajos érzetet. Mélyen hidratálja, nyugtatja és lágyítja a bőrt, elősegíti az epidermisz megerősítését. Biztosítja a bőr hosszú távú nedvességtartalmát, valamint a faggyúmirigyek működésének egyensúlyát. Visszaállítja a bőr természetes védőgátját, ennek eredményeként a bőrt puhává és rugalmassá varázsolja.

bibogi23

2020. július 31.

Nekem mindent adott amit ígér!Valóban hidratálja a bőröm,nyugtat könnyen felszívódik,nem hagy zsíros érzetet maga után!Az állaga nem egészen folyékony,de sztem pont megfelelő!Szeretem,ha hidratáló tonikra lesz szükségem hozzá fogok visszatérni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 31.

MartiWindisch

2020. július 30.

Nagyon szeretem a tonikokat, szeretek próbálgatni és azokat, amik nem válnak be, elhasználom lemosós maszkok alá, így nem érzem azt, hogy pazarolnám a kedvenceimet. Első pár használat után ez a tonik is erre a sorsra jutott, nem vettem észre a használatánál semmit (nem is rontott a bőrömön), viszont nagyon fura az állaga, amit nem szerettem. Se nem vízszerű, se nem viszkózus, a kettő között, számomra valami megfogalmazhatatlan az állag.
Aztán egyszer elfelejtettem felkenni utána a maszkot, így nem mostam le, és másnapra csodás kisimult bőrrel ébredtem, mint aki egy óriásit aludt vagy a kozmetikustól jött. Hogy kiderítsem, hogy ennek köszönhetem-e felkentem másnap is, harmadnap is és amióta rendszeresen használom, megszakítás nélkül minden napom "good skin day". Elképesztő.
A keramidok, a koleszterol és a panthenol mind mind csodaszer. Az állagával azóta sem barátkoztam meg, az illata sem lett a kedvencem (leginkább a bergamot olajat érzem benne), de a hatása miatt ezek lényegtelen dolgok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 30.

Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Betaine, Phospholipids
Vitaminok: Panthenol

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Cholesterol eo I eu 0 0