Skin 79

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   40 g   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: necra, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2014. június 5.

Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Vízhiány

Kifejezetten vízhiányos és zsíros bőrre kifejlesztve.

• Matt bőrt eredményez
  • Fehérítő és ránctalanító hatása van (kollagént és elasztánt tartalmaz)
  • SPF30 védelem UVA és UVB ellen is

Kiszerelés: 40 g

Romanadvoratrelundar

2016. november 2.

Végre egy BB, ami szinte majdnem tökéletesen illeszkedik a fehér bőrömhöz. :) Az itteni vélemények alapján némi aggodalommal hámoztam ki a csomagolásból, de szerencsére messze nem olyan világos, mint amilyenre számítottam. A fedése könnyed (gyengébb, mint a pink SKIN 79-é), bőrhibákhoz bizony kell a korrektor, de szép, egységes összképet ad, és nagyon tetszik a matt finish. Nem nehéz, nap végére sem ül bele a pórusokba vagy ráncocskákba, púderrel fixálva pedig jól bírja a gyorsan zsírosodó bőrömön is. Ha egy ici-picit erősebb lenne a fedése, menne az öt csillag, de karikás szemmel és problémás bőrrel csak négyet tudok odaítélni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 2.

alexandra_domotor

2014. augusztus 28.

Ez világos! Szóval, ha valakinek tényleg hófehér a bőre akkor ez tökéletes választás. Kicsit sűrűbb. mint a többi, az illata kellemes. Nagyon szeretem az összes Skin79 terméket, kár, hogy nem hamarabb találtam rájuk. Sosem álltak közel hozzám a BB krémek, de ez megszerettette velem:) Ha valaki nagyon bizonytalan az árnyalatban, akkor mintát vegyen először, hogy megelőzze a felesleges pénzkidobást egy rossz termék megrendelése miatt. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 28.

necra

2014. augusztus 4.

Már próbáltam a csigásat, a klasszikus rózsaszínt, gondoltam márkát váltok és megvettem a Skinfood barackosát és egy Misshat...csalódás volt. Addig fájt a szívem erre a zöldecskére, amíg megrendeltem és persze tökéletes!! A csigással ellentétben tényleg nagyon szép matt. Sose válok meg ettől a márkától!!! Tökéletes!!! Élőben amúgy nem ennyire neon zöld :)
up. Le kell vonnom csillagot, mert végre tesztelhettem élesben, munkahelyen is. Semmit nem fed, átfénylik, a pattanásaimon nem segít és olyan, mintha nap végére eltűnne...na a csigást lerobbantani sem lehetett. És amúgy tényleg fehér, de a szem alatti karikákat pl. nem halványítja..érdekes :(((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 4.

onecrimsonnight

2014. július 23.

Mintát rendeltem kipróbálni, mert érdekesen hangzott ez a mattító hatás, meg zöld tea kivonat és hát a zöld a kedvenc színem is :D
Nos ez a BB krém NAGYON világos. Nekem eléggé fehér arcbőröm van, de ezt felkenve látszódott a színbeli különbség a nyakam és az arcom között. Egyébként szép, egyenletes hatású bőrt kölcsönöz, mattít is csak hát nagyon fehérít, kicsit enyhe gésa hatású volt nekem. Biztosan vannak olyan alkalmak amikor az ilyen hatás oké, de hétköznapra nekem ez túlontúl világos.
Ami még nem tetszett, hogy a szárazabb részeket nagyon kiemeli a bőrön.

Én a VIP Goldot használom teljes megelégedéssel, az illik az arcszínemhez, elfedi a halvány karikáimat a szemeim alatt (ami a fakóság miatt látszik, mióta a UK-ban élek, tehát elég világos a bőröm) és tökéletes arcbőrt eredményez. De akik túl fehérnek, sápasztónak találták a Skin79 többi BB-jét, szerintem az óvakodjon ettől a zöld változattól, vagy legalábbis próba nélkül ne vásárolja meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 23.

Ami még nem tetszett, hogy a szárazabb részeket nagyon kiemeli a bőrön.

Antioxidánsok: Arbutin, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Szilikon féle, melynek elsődleges célja az összecsomósodás megakadályozása.

Borostyán kivonat. A CosIng hivatalos besorolása szerint baktérium ellenes, szövetösszehúzó, tonizáló, bőrkondícionáló és bőrnyugtató összetevő. A Dermaxime szerint a borostyán élénkíti a vérkeringést, tonizálja és feszesíti a bőrt, valamint segíti a méreganyagok távozását. Ezen tulajdonságai miatt sokszor találkozhatunk az összetevővel cellulitisz elleni krémekben. Paula Begoun összességében mint kerülendő összetevőt jellemzi a borostyánkivonatot, mivel irritációt okozhat, különösen, ha a használója allergiás, asztmás vagy atópiás dermatitisben szenved.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.