Skin Blossom

Ár:   3190 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   www.naurel.hu   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Naurel.hu-n 3190 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Naurel, Módosítva: 2015. május 19.

Lelőhely:   www.naurel.hu
Kategória:   Hidratáló krémek
Vedd meg online: Naurel.hu, 3190 Ft

A Skin Blossom díjnyertes készítménye könnyű textúrájú, ugyanakkor nagyon tápláló. Használható nappali és éjszakai krémként egyaránt. Jojobaolajjal, aloe verával, shea vajjal és természetes E-vitaminnal kényezteti a bőrt. Elragadó illatát a geránium, levendula és ylang-ylang olaj biztosítja.

A természetes, 88%-ban organikus összetevőkkel készült krém nem tartalmaz SLS-t, SLES-t, ALS-t, parabéneket, ftalátokat, PEG származékokat, szilikont, mesterséges színezéket és illatanyagot. A Soil Association minősítésével rendelkezik.

Ár: 3190 Ft , Eladó: Naurel.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

bingus86

2016. április 30.

Imádom! Szemkörnyékápolóval használom, régen nem volt ilyen szép a bőröm, pedig eddig Estee Lauder ránctalanítót használtam,de soha többet!!! Beszereztem még hozzá az Inika csipkebogyós olaját, ezek együtt CSODÁT tettek!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 30.

kovikata

2016. március 30.

Nemrég tértem át organikus arcápolásra, az arclemosót tökéletesen kiegészíti ezt a krém, semmi egyebet nem is igyénel a bőröm, miután letisztítom és bekenem. Jó, hát heti egyszeri arcpakolás még dukál, de amúgy ragyog a bőröm, ilyen üde szerintem utoljára a huszas éveim elején volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 30.

Zellerlevel

2016. február 11.

A jojobaolaj a korpás szeborra egyik legjobb ápolószere, de nekem önmagában mindig túl soknak érződik - ebben a krémben szintén sok van belőle egy csomó más értékes hatóanyag mellett, mégis nagyon kis könnyű, fluid állaga van a krémnek. A faggyútermelést is szépen szabályozza, a száraz részeket zsíros utóérzet nélkül táplálja. Nagyon szeretem, igazán jó termék, ajánlom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 11.

ksili

2016. február 1.

Kombinált a bőröm, ráadásul nagyon érzékeny, ezért folyamatosan keresem a megoldást az arcápolás terén. Nagy reményekkel rendeltem meg ezt a krémet, most már használom egy pár hete, az érzéseim vegyesek vele kapcsolatban. Az állaga elég híg, könnyedén felvihető, jól terül, szépen beszívja a bőröm. Az illata nekem egy picit tolakodó, amin meglepődtem, mert szeretem az erősebb illatokat. Ha este kentem az arcomra, akkor reggel kissé olajos érzetem van és minta aláizzadna a bőröm. Évek óta nem voltak pattanásaim, most lett pár az államon, nem tudom, hogy a krémtől jöttek-e elő, mindenesetre most néhány napja a szemkörnyékre használom csak. Nekem fontosak a természetes összetevők a bőröm érzékenysége miatt, ezért próbáltam ki, de nem rendelném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 1.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil