Skin Blossom

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   www.naurel.hu   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Naurel.hu-n 3990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Naurel, Módosítva: 2015. május 21.

Lelőhely:   www.naurel.hu
Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Naurel.hu, 3990 Ft

A Skin Blossom hajkondicionálója az amazóniai esőerdőből származó pracaxi olajjal varázsolja lággyá a hajkoronát. A rozmaring olaj ápolja, a bergamott védi, a pálmarózsaolaj pedig táplálja a hajszálakat.

Minden hajtípus számára ajánlott.

A természetes, 85%-ban organikus összetevőkkel készült hajkondicionáló nem tartalmaz káros adalékanyagokat. A Soil Association minősítésével rendelkezik.

Ár: 3990 Ft , Eladó: Naurel.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Nono1322

2016. július 28.

Nagyon jó termék. Imádják a hajszálaim. Sokkal fényesebb, puhább és könnyebben fésülhető lett a hajam tőle. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 28.

bridget

2016. július 20.

Nem vettem észre, hogy különösebb csodát művelne. A samponját már régóta használom, az nagyon bevált, mellette nem vettem észre, hogy puhább lenne a hajam. Az enyémen kicsit nehéz is eloszlatni. Szép összetevők, minőségi termék, de semmi extra. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 20.

szivarvany80

2015. december 15.

Régóta küzdök a hajkondicionálókkal, mert nem vagyok megelégedve általában a hajam puhaságával és kifésülhetőségével. Egy ideje arra jutottam, hogy biztos nem is létezik olyan készítmény, amely mindenben megfelelne. Kezdtem belenyugodni. Szerencsére a felfedező kedvem nem hagyott cserben, ezért rendeltem pár Skin Blossom terméket. Ismerősök ódákat zengtek róla. És tényleg! A samponjuk és a hajkondicionálójuk is messze az elvárásom felett teljesített. Érdemes kipróbálni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 15.

Antioxidánsok: Tocopherol