Skin Blossom

Ár:   3890 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   www.naurel.hu   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Naurel.hu-n 3890 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Naurel, Módosítva: 2015. május 21.

Lelőhely:   www.naurel.hu
Kategória:   Testápolók
Vedd meg online: Naurel.hu, 3890 Ft

A Skin Blossom testápolójában egyesül az avokádó olaj ápolása az argánolaj táplálásával. A benne található kakaóvaj selymesen puhává varázsolja a bőrt. Kellemes illatát a narancsolaj biztosítja.

Minden bőrtípus számára ideális, így az érzékeny bőrűek is használhatják. Nem hagy ragadós érzetet.

Nem tartalmaz mesterséges adalékanyagokat. A Soil Association minősítésével rendelkezik.

Ár: 3890 Ft , Eladó: Naurel.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

denisawry

2016. július 11.

Kifejezetten száraz a bőröm, ezért nem tudtam, hogy mit várhatok tőle. Ajándékba kaptam, ezért úgy voltam vele, hogy egy próbát megér. Már az első használatkor nagyon tetszett, hogy szépen beszívódott a bőrbe, nem hagyott ragacsos érzetet. Bejött!

Emellett az ára is baráti, főként ha átnézzük az INCI-t

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 11.

Emellett az ára is baráti, főként ha átnézzük az INCI-t

rosetta5

2015. október 22.

Az eddigi kedvenc testápolóm. Mintha csak az én bőrömre fejlesztették volna ki. Nagyon gyorsan beszívódik, nem ragad és puha, hidratált a bőröm tőle. Átböngésztem, tényleg nem tartalmaz semmilyen káros adalékanyagot. Az illata is pont az ízlésemnek megfelelő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 22.

Antioxidánsok: Tocopherol