Skin&Lab

Ár:   €21   Kategória:   Fényvédők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Oswin Oswald, Módosítva: 2016. május 6.

Ár:   €21
Kategória:   Fényvédők

Magas koncentrátumban tartalmaz C és E-vitamint a ragyogó bőrért, hatékony halványítja a pigmentfoltokat. Friss érzés a bőrön, formulája nem ragacsos, olajmentes. Könnyű állaga és vízálló hatása miatt, alkalmas városi, és aktív, szabadtéri programokhoz is. Nem hagy fehér fátylat a bőrön, természetes bőrtónus javító hatása van.

Sophie H

2019. április 17.

Már másmilyen a tubusa (teljesen napsárga), de gondolom a tartalma ugyanaz. Én a téli hónapokban kezdtem el használni, és csak úgy hozzádobtam a rendelésemhez mert nagyon olcsó volt, gondoltam teszek egy próbát. Erre az történt ami már oly sokszor, a legkevésbé várt termék lett a legjobb :)
A legeslegjobb magas faktorszámú fényvédő amit valaha próbáltam. Az én T vonalban zsirosodó, máshol vízhiányos bőrömre tökéletes. Felkenés után pár perc alatt nyomtalanul felszívódik és alig fénylik át délutánra. Az illata elég intenzív mű-naptej szag, de amiatt, hogy ennyire jól bírja 50+ SPF-es létére és teljesen jól lehet rá sminkelni, ezt is elnézem neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 17.

Ata358

2017. február 6.

Nagyon szeretem ezt a fényvédőt, külön azért mert fizikai és kémiai fényvédőt is tartalmaz. Nagyon tetszik a világosító effektus, szeretem ha világosabbnak tűnik a bőröm. Az orcámon hiratálókrémet teszek alá, a homlokomon és az orromon magában használom. Sajnos néha a homlokom csillog tőle, nyárra másik terméket kell majd keressek. Másik hátránya, hogy parfümöt tartalmaz, így a szemem közelébe csak nagyon óvatosan tehetem és néha megkönnyezem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 6.

Era514

2016. június 1.

Fogyóban volt a fényvédős nappali krémem, és szerettem volna egy olyan krémet, amiben minden szerintem lényeges összetevő benne van a fényvédelem mellett. Természetesen a tervem elbukott. :) Elméletben a PC fényvédők jók lettek volna, de sajnos egyik sem vált be. Ezért döntöttem úgy, hogy veszek egy Cosrx eszenciát, amiben van niacinamid és hialuronsav, és ezt a fényvédőt választottam mellé. Szempont volt, hogy fizikai és kémiai fényvédő is legyen benne, mert sajnos hajlamos vagyok munka közben fogdosni az arcomat, ami a fizikainak nem használ. Az is fontos volt, hogy van benne C és E vitamin. Így végül két termékkel ugyan, de összejött, amit szerettem volna. Egyébként teljes mértékben meg vagyok vele elégedve, mert a fényvédelme tökéletes, ugyanakkor nem hagy ragacsos érzetet az arcon és nem is fénylik tőle a bőröm, ami szerintem elég ritka... Ja és persze nem is szárít. Tökéletes választás volt, pedig féltem tőle, hogy nem váltja be a hozzá fűzött reményeket, de telitalálat! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 1.

Funnyface

2016. május 7.

Már több mintát is elhasználtam belőle, de most eljött a pillanat, hogy a teljes méretű terméket megrendeljem nyárra. Pár hete használom, és továbbra is elégedett vagyok vele.
Tulajdonságai: halványsárga színű, majdnem lotion állagú krém. A bőrön átmenetileg, az eloszlatása közben fehérré válik, azonban gyorsan felszívódik. Ekkor egészen vízes lesz, könnyű eloszlatni. Illata koreai-virágos-púderes, fényvédő illat altónussal. Csomagolása jól eltalált, kényelmes, kellemes használni. Könnyen felnyitható, a tubus megfelelő mértékben puha, könnyű kinyomni a terméket.

Előnye: könnyű krém, felszívódik, így nem ül az arcomon. Enyhén sárgás színe, és könnyű, vízes formulája miatt, nem hagy fehér fátylat a bőrömön. Eddig nem irritálta a bőrömet, kellemesebb viselet, mint egy teljesen fizikai fényvédő. A nap végére puha a bőröm tőle. Tetszik, hogy E és C vitamint is tartalmaz, és alkoholmentes. Könnyen lemosható.

Hátránya: bőröm fényes marad tőle, púdert, vagy púder alapozót használok mellette. Enyhén ragacsos érzést hagy rövid időre maga után, de nem zavaró mértékben. Illata megszokás kérdése.
Összességében nagyon tetszik ez a termék, az enyhe fénytől eltekintve, amit maga után hagy, kényelmes és kellemes a használata. Inkább bevállalom ezt a kis ragyogást, mint hogy alkohol legyen benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid
Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Niacinamide, Tocopheryl Acetate, Ascorbic Acid

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.