KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   7499 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   125 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   BENU gyógyszertárak, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a BENU Gyógyszertárak-n 7 499 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: benu, Módosítva: 2018. február 6.

Lelőhely:   BENU gyógyszertárak, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Vedd meg online: BENU Gyógyszertárak, 7 499 Ft

Rendkívül gyengéd habzó gél, amely alaposan tisztítja a bőrt, eltávolítja a sminket és más szennyeződéseket. Segít szabályozni a faggyútermelődést, vigyázva a bőr természetes egyensúlyára. Ideális normál és zsíros bőrre.

Aktív összetevők: CM-Glucan, csalán kivonat, rozmaring kivonat, kamilla kivonat, körömvirág kivonat.

Ár: 7 499 Ft, Eladó: BENU Gyógyszertárak
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

zsofiab

2018. augusztus 2.

Tesztelésre kaptam, ezzel a termékkel vagyok a legjobban megelégedve a csomagban. Eléggé technocol szaga van, kicsit ijesztő, de szerintem szépen tisztít. A masszírozó fejet én sem használom, egyrészt mert nem akarom annyira karistolni a bőröm, másrészt meg amikor megpróbáltam melléfolyt és csurog végig az oldalán. Szóval csak az arcomra vagy a kezemre teszem és úgy mosom le vele az arcom. Nem tapasztaltam, hogy nagyon szárítana vagy húzná az arcom, én kedvelem, csak lehetne kicsit illatmentesebb vagy kellemesebb illatú. A csomagolása pedig mondjuk pumpás megoldású vagy simán kinyomós.

zsofiab
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

varit

2018. április 12.

Én is tesztelésre kaptam a terméket. Szerintem is felesleges rá az applikátor, vagy akinek érzékeny felé hajlik a bőre az ne használja az applikátort. Tényleg nehéz volt eltávolítani a zselét, viszont nekem kicsit ki is szárította a bőrömet, bár a többi zselés lemosó is. Nem költenék rá.

varit
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 12.

u03251

2018. április 7.

Tesztelésre kaptam a terméket. A gél alaposan és hatékonyan tisztítja a bőrömet.
Szerintem kefés adagoló érzékeny bőrüeknek nem a legjobb megoldás elég durva a felülete, én inkább nem használtam.
Sima, puha bőrt hagy maga után, csak ajánlani tudom.

u03251
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 7.

Sima, puha bőrt hagy maga után, csak ajánlani tudom.

Klau07

2018. április 6.

Én is tesztelésre kaptam a terméket. Még nem találkoztam ilyen kefés adagolós megoldással, de jónak találtam, mivel így még hatékonyabban el lehet távolítani az elhalt hámsejteket, viszont nekem nem volt jó érzés a használata, érzékeny a bőröm. A gél lemosása nem egyszerű, bár én minden géllel így vagyok, előnyben részesítem az arclemosó tejeket. Lemosás után friss, puha és láthatóan tiszta volt a bőröm. Biztatóak az összetevői.

Klau07
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 6.

bearsorry

2018. április 5.

Nagy reménységgel vártam a tesztelni való csomagomat, amiben ez volt az egyik darab. Több hét használat után bizonyosan ki tudom jelenteni, hogy borzasztóan nem kompatibilis a bőrömmel. Önmagában talán még nem okozott problémát, ám mikor elkezdtem pár nap után is a hozzá csomagolt arckrémet is használni, brutálisan kiömlött az arcom tőle. 1 hét pihentetés után újra megpróbáltam a krémet, majd újra, esélyt osztogatva neki, ellenben egy kezelés után másnapra nagyon nagyon csúnyán kipattogzott a bőröm, és 2 hétig nem is akart letisztulni.
Az arclemosót még elhasználom, mert csak a krémmel együtt használva jelentkeztek a problémák.

bearsorry
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 5.

Enc

2018. március 30.

Teszelésre kaptam a terméket. Nagyon hasznos a tubuson lévő puha szilikonos kefe. Vízhiányos bőröm van, ami miatt vannak szárazabb, illetve zsírosabb zónák az arcomon. A zsíros területeket is hatásosan tisztítja, viszont a száraz részeket nem szárítja ki még jobban. 5 csillagot adok neki :)

Enc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 30.

Maja1380

2018. március 30.

Tesztelésre kaptam a terméket.Könnyen használható habzó gél, mely a tubuson lévő kis applikátorral könnyen felvihető.Nagyon puha tiszta érzés volt már az első használat után is.Napi használata mellett az én érzékeny bőrömet sem irrítálta így ez nekem 5*

Maja1380
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 30.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.