Skinfood

Ár:   $ 8.30   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: HarleyQuinn, Módosítva: 2014. augusztus 26.

Ár:   $ 8.30
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Gyengéd kétfázisú sminklemosó tejkivonattal, mely kíméletesen távolítja el a sminket anélkül, hogy kiszárítaná a bőrt.

heydy10

2018. február 2.

Hatékonyan teszi a dolgàt. Picit csíp ha a szemembe megy és homàlyosan làtok pár percig. Elég gyorsan fogy, nekem valamiért sok kell belőle, hogy tökéletes munkàt végezzen. Szeretem a koreai kozmetikumokat, szerintem valami mást próbálok legközelebb. Jó-jó, de az ár érték aránnyal nem vagyok teljesen elégedett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 2.

hajduanett950804

2017. augusztus 3.

Eddig ez a termék a legjobb amit sminklemosóként használtam! Nem irritálja érzékeny bőrömet, és tényleg szépen leszedi a sminket, még a vízálló szempillaspirálommal is elbánt! Örülök,hogy rátaláltam! :) :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

Soly77

2017. augusztus 1.

Fú na igen, hűha. Volt idő mikor non stop koreai termékeket használtam, aztán magam sem tudom miért de leálltam velük. Most megrendeltem ezt meg még egy két terméket és be kell valljam ez az amit kerestem szemfesték lemosó gyanánt. Kb két törlésre leszedi az összes sminket a szememről, nem hagy zsíros utóérzetet, nem látok homályosan utána, nem marad ott a fele a sminknek a szememen amit később kb a bokámon találok meg. Fincsi naptej illata van... ó helló koreai termékek ujra! Love it!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

Ayani

2017. március 23.

Kíméletes, hatásos lemosó, nem irritálja a szemet és pillanatok alatt eltávolít minden sminket. Ár-érték arányban még akkor is verhetetlen, ha esetleg külföldről rendelve heteket kell rá várni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 23.

Bajbus

2016. április 22.

Ez egy nagyon jó lemosó! Nem olajos, nem hagy ragacsos réteget, nem irritál, mindent eltàvolít a vízálló spiráltól az alapozóig! Nagyon minimális mennyiség kell belőle, annyira hatékony, az ára pedig igen csekély! Kedvenc! 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 22.

Fviki

2016. április 3.

Ma ez egy ilyen nap. Szép idő van, csicseregnek a madarak, itt a tavasz, én meg minden új kencémért lelkesedem. Ezt is szeretem, nagyon. Tényleg könnyen és hatékonyan távolít el minden szennyeződést, utána áttörlöm az arcom a kedvenc Bioderma micellással az eredmény nagyon puha, sima bőr...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 3.

v.szilvia789

2015. június 15.

Hosszú keresgélés után megtaláltam az ideális szemfesték lemosót. Kétfázisú, de nem túl olajos, megbirkózik minden fajta festékkel, nem irritál, kevés kell belőle. Szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 15.

HarleyQuinn

2014. augusztus 20.

Valóban nagyon kíméletes,de hatásos.Krémes,egyáltalán nem irritálta a szemem,nem szárította ki a bőröm.Tökéletesen leszedte a sminkem,még a legmakacsabb vízálló spirálommal is elbánt.Megérdemli az 5-öst.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 20.

Hidratálók: Cyclomethicone, Propylene Glycol, PEG-40, Milk Protein, Butylene Glycol

Tejfehérje. A különböző fehérjéket a kozmetikumokban elsősorban emollient és vízmegkötő, hidratáló tulajdonságaik miatt használják. Az utóbbi idők kutatásai arra is mutatnak, hogy a tejfehérje hatásos anit-aging összetevő lehet, mely segít a károsodott, idősödő bőr megújulásában, a bőr fehérjéjinek (kollagán, elasztin) egészséges állapotban tartásában. Más kutatások pedig arra utalnak, hogy a tejfehérje hatásos lehet gyulladás csökkentésre, pattanások kezelésére a benne lévő lactoferrin révén.