Skinfood

Ár:   $11   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: svivko, Módosítva: 2013. március 5.

Ár:   $11
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Julus92

2020. január 3.

Kellemes kis maszk, tényleg szépen összehúzza a pórusokat (igaz csak ideiglenesen, nálam talán pár óráig tart), és valóban sokáig elég. Nyáron szoktam használni, télen nekem sok a szárító hatása. Nincs nagy tapasztalatom maszkok terén, de van egy olyan sejtésem, hogy azért vannak ennél sokkal jobbak. Jópofa, de hosszútávon szerintem nem lesz eget rengető hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.

Thumpa84

2018. december 27.

Tavaly novemberben vettem és még most sem fogyott el.
Nagyon kevés is elég belőle, érdemes ecsettel felvinni. Nekem nagyon szépen összehúzza a pórusaimat, és pihe puha bőrt varázsol, igaz a hatása nem tart tovább 1-2 napnál.
Update 1 év használat után: Sajnos mostanában azt vettem észre, hogy nagyon szárítja a bőrömet. Adok neki még egy esélyt, ha most is száraz húzódó bőrőm lesz tőle, akkor sajnos nem tudom továb használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 27.

Tavaly novemberben vettem és még most sem fogyott el.

nylfn

2018. július 28.

Nekem nemsokára elfogy az első tégely. Sajnos az én zsíros arcomon és méteres átmérőjű pórusaimon a csoda sem segíthet, de valamennyire sikerült ennek összehúznia őket. A maszk után sokkal kevésbé éreztem zsírosnak az arcom, bár reggelig már nem tartott ki, így akinek belefér a reggeli rutinjába, azt ajánlom hogy reggel kenje fel (legalábbis ha olyan a bőröd, mint az enyém). Most a rizseset szeretném kipróbálni, de nagy az esélye hogy újra fogok rendelni ebből is. Mindent egybevetve rajtam eddig semmilyen termék sem segített, így a kritikám ellenére ez is fényévekkel jobb volt mint a többi cucc amit használtam. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 28.

Nixie

2018. március 13.

nem tudtam melyik maszkot vegyem meg, de nem bántam meg, hogy ezt vettem! Az illata nagyon jó, imádom a tojáshabot amúgy is (nem lehet megenni? :D ) A pórusokat szuperül összehúzza, és frissebb arcot kapok tőle. Gyorsan megszárad, és kézzel is nagyon könnyű lemosni, nem kell hozzá szivacs. Minimálisan szárít nekem, de úgyis egyből bekenem az arcom utána, ezért nem zavar

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 13.

matekinga

2018. február 1.

Az egyik kedvenc arcpakolásommá nőtte ki magát. Egy fehér réteg az arcon, ami 10-15 perc után megszárad, majd lemosva egy csodálatos fejet kapok. :) A tág pórusaim alig látszanak, selymes, puha, élettel teli lesz az arcbőröm a használat után. Heti 1-2 alkalommal használom, nekem elég látványos a változás. Nem szárítja a bőröm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 1.

niki123

2016. június 26.

Tényleg szuper kis pakolás. Nagyon nagy adag, sokáig elég, könnyű lemosni, nem húzza bőrt, nem szárít. Szépen húzogatja össze a pórusokat. Lemosás után láthatóan egyenletesebb a bőröm. Ha elfogy (bár szerintem az nem a közeljövőben lesz, még heti 3 használat mellett sem) újraveszem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 26.

KlaudiaZs

2015. augusztus 1.

Mivel a habos arctisztítóját nagyon szeretem, megrendeltem ezt is, és tényleg nem rossz. Nem szárít szerencsére, az állaga hasonló, mint a lemosójának, egy selymes fehér krém, ami megszárad egy idő után az arcon. Utána sokkal kellemesebb a bőröm tapintása, érzete, és tényleg segít a pattanásokon, na meg mióta együtt használom az arctisztítójával kevésbé zsíros a bőröm. Az ára sem vészes, főleg, hogy nagyon sokáig elég ez a 100g-os kiszerelés.

Ha valaki ki szeretné próbálni, felraktam az eladó termékek közé, sok van még benne, egyszerűen csak nem használok ilyesmiket már.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 1.

cicatapmancs

2014. január 31.

Én teljesen más állagra számítottam, olyan könnyedebbre. De attól még kellemesem selymes vagy nem tudom hogy írjam le :) Arra sem számítottam, hogy ez megszárad, mert az eddigi skinfood maszkjaim nem ilyenek voltak. Ezektől függetlenül nem csalódtam benne. Puhábbnak és egyenletesebbnek érzem tőle a bőröm. Vannak rosszabb napjai a bőrömnek, amikor nagyon nehezen akarnak elmúlni a pattanások vagy a nyomkodás nyomai. Ilyenkor látom igazán, hogy mennyit használ.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 31.

Pandácska

2013. augusztus 23.

Időközben Ő is megérkezett hozzám és sikerült kétszer letesztelnem. Először is ez egy kiadós adag, mert nagyon kevés kell egy alkalomra belőle. Vékony rétegben elég felvinni, kb 15-20 perc alatt szárad meg, de én fél órát legalább az arcomon hagytam. Nagyon szépen összehúzza a pórusokat, egységesebbé, simábbá teszi a bőrt. 5 csillag, örök barátságot kötöttünk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 23.

Lyah

2013. július 16.

Ez a maszk szuper. A sima tisztító hab tesója überkirályfenomenálistuti, úgyhogy nálam az viszi a prímet, ha az van, akkor maszknak maradhat a freeman agyagos. Ebből is minta van, 5 db jött, még 4 van, szerintem ebből nem rendelek teljes adagot majd, de ezek ketten elegek voltak, hogy totális Skinfood-bekattanást produkáljanak, ezért most egy csomó másik mintát rendeltem még. Erősen gondolkodom rajta, hogy az egész arcápoló rutinom koreaira cserélem, mert ezek tudnak valamit. Bio nem bio, mindegy, mert rosszabb nem lesz, viszont inkább érek el velük sikert, mint az itthon kapható krémekkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 16.

Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Betaine, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol

Bentonite 0 0

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Kaolin 0 0

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

PVP 0 0