SkinLabo

Ár:   7500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2016. október 21.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A nagyon hatékony többfunkciós szérum regenerálja, simítja a bőrt. Azonnali tenzor hatásának köszönhetően fiatalítja, puhává teszi a nyakat és a dekoltázst.

• A hialuronsav fő funkciója a bőr hidratálása, rendkívüli vízmegtartó képességgel rendelkezik, képes felvenni a harcot a bőr öregedésével.
  • A Hydroplex rendkívüli hidratáló,regeneráló hatású, elősegíti a hatóanyagok bejutását a bőrbe.
  • A Sesaflash azonnal és láthatóan kisimítja a ráncokat, hidratál.
  • A goji táplálja a bőrt, hozzájárul a bőr megfiatalításhoz, ragyogásához.
  • Az aloe vera nagy vízmegtartó képességű, regenerálja a bőrt, ellensúlyozza a bőr elvékonyodását.
  • A jojobaolaj, az E és C vitamin antioxidáns hatásúak.

Nem tartalmaz parabéneket, glutént, allergéneket. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)