Skintegra

Ár:   8690 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bkati, Módosítva: 2021. október 6.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

1% bakuchiol szérum (anti-aging + pattanások)

Gyengéd szérum-emulzió anti-aging + enyhébb pattanások esetén, a retinolhoz hasonlóan működő bakuchiollal és nyugtató ectoinnal.

• 1% bakuchiol + 2% ectoinnal és bőrnyugtató összetevőkkel
  • Hatásos ráncok, pigmentfoltok és enyhébb pattanások esetén
  • Üdébbé és frissebbé, valamint egységesebbé teszi a bőrképet
  • Könnyed, nem-zsíros emulziós állag
  • Állatokon nem tesztelték
  • 100%-ban illat- és színezékmentes

tedy

2022. április 8.

Nem ismertem a márkát, leírás alapján rendeltem. Hihetetlen hamar elfogyott, mert annyira jó a termék! Könnyed, hamar beszívódik és teszi a dolgát. Az apróbb pattanásaimat (mandula zabálás után) eltüntette, sokkal simább és kipihentebb volt a bőröm a használatát követően. A férjem is használta és amikor elfogyott, jelezte, hogy rendeljek, mert neki nagyon bejött, kifeszesítette az arcát :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 8.

Knori

2021. november 23.

Ez a Skintegra márka nagyon bejött nekem, 1 hónapja még nem is hallottam róla, azóta már 5 terméküket használom (Architect, Solar I, Hydra B, Clarion, Atomic), mindet imádja a bőröm és már megrendeltem a hatodikat is (Superba C). Ez az Architect volt az első, amit megrendeltem, mivel korábban is használtam bakuchiol szérumot, a Revolutionét, és épp elfogyott amikor megláttam a Skinsmart oldalán az új termékeket, gondoltam egy kis változatosság nem árt. Egész más érzés, mivel nem csak egy hatóanyaggal dolgozik, jobban hidratál és nincs benne mesterséges színezék, mert a korábbi szérum lila színe nem igazán jött be, nem is értem minek kell színezni egy szérumot? Van amúgy egy elég fura, gyógynövényes illata, nem tudom hogy miből ered de gyorsan elillan, én legalábbis csak pár másodpercig érzem. Este használom, előtte retinal szérumot (Natics La Nuit), utána pedig a Hydra B-t és így elég is a bőrömnek pedig igencsak szomjas manapság, reggelente pedig feszes, pihe-puha bőrrel ébredek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. november 23.

khiban

2021. október 2.

Nagyon vártam, hogy valaki írjon ehhez a termékhez, de csak nem jelent meg egyetlen értékelés sem. Ez sarkallt arra, hogy ma végre megtörjem a saját csendem is (a mai napig nem írtam értékeléseket), és ezt a hallgatást is itt. Amikor a Skinsmart bevezette a Skintegrát mint új forgalmazott márkát, elolvasgattam a leírásokat, de úgy döntöttem, hogy így is eleget költök (eleget=marha sokat!) kozmetikumokra, nem próbálom ki ezt az árfekvést (a To és a PC közé lő). De aztán a skinsmartos lányok nagy cselesen küldtek az egyik rendelésemhez egy csomóféle Skintegra-mintát. Gondoltam, abból még nem lehet baj, ha ezeket kipróbálom :-D Először nem is lett, szép könnyen mondtam le az egyes termékekről egymás után: tudok nélküle élni, tudok nélküle élni... Mígnem jött az Architect. Neki pont olyan állaga van és pont olyan hatása van, hogy egyszerűen már a termékminta után azt éreztem, hogy AKAROM. Én könnyen beillesztettem az esti rutinomba, nem irritál retinollal együtt sem. A szérum és a hidratáló krém között van valahol, tök izgi termék, miközben nagyon kifinomult is. És mivel nem egyösszetevős típus, hanem egy komplexebb formula, nagyon jó luxust tud hinteni az amúgy pragmatikus, konkrét összetevőkkel konkrét problémákat célzó rutinomba. És klasszabbul néz ki a bőröm vele, mint nélküle. Én nagyon szeretem. Szóval végül lett baj a minták küldéséből, mert ugye mégis beleszerettem egy Skintegra-termékbe. Rendeltem is már kétszer. De szerencsére még nálam is (relatíve) lassan fogy ki (pedig én pacsálom a szérumokat, nagyon bénán adagolok, szerintem már az egész fürdő ránctalan és pattanásmentes körülöttem), mert nagyon jó az állaga és a csomagolása/adagolója. Mint a GG A-Game-csomi és állag, ahhoz az ügyességhez tudnám hasonlítani, csak ez annál vizesebb, vagy hogy mondjam. Könnyebb. Reggeli rutinba is raknám,d e nem vagyok benne biztos, hogy savak mellé is megéri-e besorolni, ha ezt valaki tudja, írja meg nekem:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 2.

Antioxidánsok: Bakuchiol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Resveratrol, BHT
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Allantoin, Resveratrol
Hidratálók: Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Caprylyl Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Antioxidás növényi kivonat, amelyet a malájtea (Psoralea corylifolia) magjából és leveleiből nyernek ki. A bakuchiol strukturálisan ugyan nem mutat egyezőséget a retinolfélékkel, a bőrön használva mégis nagyon hasonló módon fejti ki hatását, vagyis azokra a kollagéntípusokra hat, amelyekre a retinol is (I, III és IV). Egy 2014-es kutatás és egy 2019-es kutatás szerint is halványítja a ráncokat és a pigmentfoltokat is, a bőr rugalmasabb lett és általában a napfény okozta bőrkárosodások csökkentek anélkül, hogy a retinol használatánál esetlegesen jelentkező mellékhatások előfordultak volna. Az összetevő 1%-os koncentrációban pattanások ellen is hatásosnak bizonyult (az aknék 57%-al csökkenése 6 hetes kezelés után), ráadásul 2% szalicilsavval kombinálva a pattanások 67%-al csökkentek 6 hét után.

Hatékony antioxidáns, ami nagy mennyiségben megtalálható a vörös szőlőben, és így a vörösborban is. Számos tanulmány szerint a resveratrol a ma ismert egyik legjobb természetes anyag, ami segíti a tumorok kialakulását megelőzni. Gyulladáscsökkentő tulajdonása is jelentős. Az összetevővel kapcsolatban felmerült kétely, hogy bőrre kenve napfény hatására sejthalált okozhat, de egy legalább SPF 15-ös fényvédőt használva ez a kockázat elhanyagolható. (forrás)

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.