Sleek

Ár:   4950 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kesha420, Módosítva: 2016. október 2.

4 matt kontúrozó és 2 matt kiemelő színt tartalmazó krémes textúrájú kontúrozó paletta. A színek keverhetőek egymással, így segít elérni a tökéletes kontúros arcszínt. Faragja, kiemeli, meghatározza az arc vonalát, mellyel lágyabb, finomabb arccsont illúziója kelthető, vékonyítja az orr vonalát. Textúrája bársonyosan sima, építhető, keverhető, krémes. Tökéletesen eldolgozható a bőrön. Szakszerűen létrehozott árnyalatok kombinációja, melyek igazodnak a bőr tónusához, ezzel természetes fény/árnyék hatást hozva létre az arcon.

4 változatban kapható: Light, Medium, Dark, Extra Dark

Sleek Oh So Special i-Divine Palette + Sleek Cream Contour Kit - Light
Ár: 2000 Ft a kettő darab együtt , Eladó: Adrienna
Állapot: használt/ képen látható, Helyszín: --, fizetés: Jelenleg postán maradó ajánlott levélként/Foxpost-tal tudom küldeni.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Davinci0615

2021. február 27.

Láttam sok a rossz vélemény ezzel a termékkel kapcsolatban. Valóban kell hozzá sminkes érzék és egy kis tapasztalat ahoz, hogy hogyan kell felvinni egy krém állagú kontúr az arcra. Mivel ecseteim és blendereim is vannak így könnyen fel tudom vinni. Én túlzás nélkül szerelmes lettem ebbe a termékbe. Mivel pattanásokkal és hegekkel küzdök így szügségem volt egy sűrűbb állagú termékre. Ami egyben jól is fed. Illetve nagyon fakó bőrszínem is van ezekre pedig számomra ez a termék lett a főnyeremény. Nagyon jól fed, primerrel, alapozóval alatta nagyon tartós még forró nyári hőségben is. A felvitele sem bonyolult a megfelelő smink ecsetekkel. Nálam a világos színek hamar elfogytak de pótoltam egy catrice camouflage korrektorral és azt kell hogy mondjam az utolsó kenések vannak már benne de alig várom, hogy legyen alkalmam újra vásárolni ugyanis csodaszép baba arcot varázsol az aknés heges szürke kisegér arcom helyett 😍💓💯🙏

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 27.

tothvivien1993

2018. november 14.

Én meg vagyok vele elégedve. Nem mindennapi használatra viselem, mert tartok attól, hogy rendszeres használat mellett eltömítené a pórusaimat, ezért inkább nem kockáztatom meg. Amikor használom akkor viszont tetszik az eredmény :) Jó hogy van hozzá kép, hogy melyik szint hova kell felkenni. Szív alakú kis szivaccsal (bocsi, nem tudom a pontos nevét) viszem fel, nekem azzal okés. Szerintem az ilyen palettáknál sajnos az egyik szín úgy is előbb elfogy, ezért én ezt nem írnám a termék hibalistájára. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 14.

matekinga

2017. június 9.

Sajnos, azt kell mondjam, hogy szinte semmire se jó. Drága, meg szép, meg Sleek, kb ennyi :D A szemem alatti karikákra jó, meg tök jó, hogy van benne egy tükör. Meg kis rajzocska, hogy mi mire való. Kár volt megvenni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 9.

Sz. Csilla

2017. május 1.

Pár napja vettem és nappali sminkhez használom azóta. Nekem nagyon megfelel, mert nem erősen pigmentált, tehát nagyon természetes hatást lehet vele elérni, szépen egybe lehet dolgozni. Ennél kontrasztosabbra nem is vágynék nappal. Este nem járok sehova. :P (Na jó csak ritkán..) A médium árnyalatot vettem még, az első szín is nagyon szép nekem a szemeim alatt. Sőt az enyémnek szaga sincs. Én az újjaimmal viszem fel leginkább, úgy nagyon szép természetes hatást tudok elérni. Napok óta kapom a dícséreteket, amióta ezt és az illuminátorát használom. 😊

Update: két hét alatt leértem a 2es szín aljára, pedig nagyon óvatosan, keveset viszek fel. 😕

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 1.

fanniblue

2017. április 24.

Nekem a médium paletta van meg, amivel sajnos egy kicsit mellé lőttem, ugyanis nagyon sötét(vagyis inkább sárgás) a bőrömhöz. Ennek ellenére nagyon nagyon szeretem használni. Imádom, hogy krémes, jó illatú, és nagy tükör van hozzá. Szerintem jól teszi a dolgát. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

ivor

2017. március 9.

Alapvetően csak annyi a gond vele, hogy semennyire sem fed, tehát pont azt nem tudja teljesíteni, ami dolga lenne: kontúrozni:) pénzkidobás volt megvenni, hülye voltam hogy nem olvastam utána a véleményeknek. Majdcsak elfogy egyszer-kategória.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 9.

saladhunter

2017. február 22.

Látom nem sokan vannak jó véleménnyel erről a termékről. Én nagyon szeretem. Nekem a medium paletta van meg. A legvilágosabb szín nem való semmire, a többi nagyon szuper :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 22.

roniela

2016. december 21.

Első benyomásom a termékről: Miért ilyen büdös? Miért van ennek ilyen kemikália szaga? ( Persze a termék Kínában készült, úgyhogy ez választ adhat a kérdésre..) Én nem tudtam rendesen eldolgozni az arcomon, olyan piszkos szerű hatást keltett, ráadásul viszkettem is alatta, bár ez lehet pszichés alapon is, a tudat miatt, hogy egy büdös kínai kencét kenegetek az arcomon. 2 hétig szellőztettem nyitott tetővel, hol kiraktam az ablakba, de a szag, és a kellemetlen viselet nem múlt el, a szép eredmény viszont nem jött meg, úgyhogy hatalmas csalódással túladtam rajta. Soha többet Sleek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 21.

ftmea13

2016. december 21.

Ezek szerint én vagyok az egyetlen, aki igenis szereti ezt! Valóban én is szenvedtem a kivarázsolásával, de én is találtam megfelelő ecseteket, majd pedig beauty blenderrel szoktam összedolgozni, ami mindig befújok fixáló sprével. Szerintem tartó, jól mutat, és így már könnyen tudok vele bánni. Valószínű egy ideig nem lesz szükségem kontúr palettára, de úgy gondolom, hogy a kísérletezésem folytatódni fog más termékek fele miután elhasználtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 21.

anitaf1

2016. december 15.

Én nem szeretem, zsíros. ragacsos és egyszerűen nem lehet vele szépen dolgozni. Én találtam hozzá ecsetetet. De csakis ezzel az eggyel tudom kivarázsolni. Kényelmetlen viselet és kendődik is. Csalódás. A tükör és a tartó jó minőségű. Így jár a 3 csillag. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 15.

Hidratálók: Cyclomethicone