Sleek

Ár:   3290 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   9 kg   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Yndre, az összetevőket feltöltötte: Kimi, Módosítva: 2014. március 14.

Kiszerelés:   9 kg
Lelőhely:   Müller

Krémes textúrájú olajmentes alapozó, mely alkalmazás után matt púderré változik a bőrön. A végeredmény selymes, puha tapintású bőr. Közepes fedőképességű alapozó, de a vörös foltokat nagyon jól fedi. Textúrája könnyen kezlhető akár ecsettel, szivaccsal vagy ujjal. A fénylő bőrnek órákon át matt hatást kölcsönöz. Könnyű érzésű a bőrön, nem maszkosít, nincs erős illatanyaga.

Az alapozóban szivacs is található.

Sleek Crème To Powder Kompakt Alapozó Krém C2P05 árnyalatban
Ár: 1000 Ft+postaköltség , Eladó: Flowergirl1
Állapot: a képen látható állapotban, Helyszín: --, fizetés: Szállítás: postán maradó ajánlott küldemény, Foxpost. Fizetés: előreutalással.
szegfumonika

2017. július 7.

Henne árnyalatot vettem,ami a nyári lebarnult színemhez is sötét, igazából ez volt a cél. Kontúrozás és bronzosítás céljára használom. Nagyon kemény sűrű az állaga,legjobban a hozzá adott szivaccsal tudom eldolgozni. Jól bírja a strapát és nem fénylik gyorsan át.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 7.

Guppi

2017. május 28.

Müllerben vettem az oyster nevű árnyalatot. A színe szerencsère passzol a bőrömhöz termèszetes fènyben is (nem csak az üzletben lèvő világításban). Könnyű felkenni, könnyű eloszlatni, nem lesz csíkos, ráadásul tartós, ès nem fènyesedik ki (bár csak 4-5 órát volt rajtam, de sok korábbi alapozóm ennyit se bír) De (!) nekem baromira kihangsúlyozza kb minden egyes pólusomat, úgybeleül vagy nem is tudom. Lehet velem van a baj, de így csak 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 28.

storm28.oe

2014. augusztus 13.

bamboo árnyalatot rendeltem (mup-on épp akcios a cucc-de kicsit szinhiányos)nem bántam meg.Szuper kis kompakt csomagolás tükörrel,szivaccsal.A borom érzékeny és böven akad börhiba amit elfedhetne -gondoltam,ha a paletták nagy kedvenceim lettek őt sem fogom utálni :) Az alapozokkal bajban vagyok,mert utálom őket,de van az a helyzet ami megkivánja ,hogy használjak valamit..sok dolgot kiprobáltam(garnier bb volt eddig nyerő)de viselni keveset tudtam csak,nagyon sok termék maszk hatásu sajnos..Kiprobltam ezt a C-T-P-t..első pár perc valoban arrol szolt,hülyét kaptam az arcomon a cucctol(elméletben hipoallergén),de ez pár perc mulva megszünt (gondolom ezalatt változik át az arcon puderes álaguvá a cucc :D ) Fed-nem teljesen-de jol korrigál,tartos 8 orát simán visz finish termékkel,pár perc után kellemes állagu az arcon,nem ad olajos hatást.Vállalhato termék,jo áron..ujraveszem,ha bövül a kinálat a számomra börközelibb árnyalattal (vagy rendelek a sleek kinti honlapjárol :) )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 13.

v.szilvia789

2014. február 4.

Szeretem a kompakt alapozókat, könnyen, gyorsan lehet velük látványos eredményt elérni, de nehéz jó ár-érték arányút találni. Ez a termék nagy reményeket keltett bennem. MUP-ból rendeltem, a legnagyobb nehézséget az ideális szín kiválasztása jelentette, kerestem swatchot, megnéztem a Sleek honlapján is, végül csak világos lett a szín, a 701-es oyster. Világos bőröm van, de ez nagyon világos, sajnos sápaszt. Púderrel tudtam rajta korrigálni. Könnyen felvihető, igényes csomagolásban található. A piros, rosaceás részeket nem fedi el igazán, pedig a leírásában ezt ígéri. Ez volt az egyik szempont, ami miatt megvettem. Tartóssága zsíros bőrön közepes, az orr környékén elég gyenge. Valóban nem szárad matt-púderesre, de nem is ragacsos vagy fényes. Könnyebb púdert még elbír, nem lesz maszk hatása. Rendszeres használat mellett kb. 1,5-2 hónapra elég. 2500 Ft-ot megéri, ha sikerül jól színt választani. Pattanásokat nem okozott. Kellemes viselet, nem érzem, hogy alapozó van a bőrömön.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 4.

nagyorsolya78

2013. augusztus 1.

Szerintem sem lesz púderes hatású, bár a tegnapi hőségrekordos napon használtam, úgyhogy nem is vártam. Lehet vele természetes vékony fedést elérni, mint a legtöbb krémes alapozóval, én duo fibre ecsettel ütögettem fel. Lapos ecsettel vastagabban hordható fel. Szemem alá korrektorként is működik, nem gyűlt meg a ráncocskákban. Hőségriadó közepette kora délutáni városban kutyagolást jól bírta, de nem extrém helyzetekre tervezték. Frissítek, ha használom máshogyan is.
Update: több használat után összegezve: egynek elmegy, de nem veszem újra. Matt hatású alapozóból van mattabb, kompaktból jobb fedésű.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 1.

cingarela

2012. november 17.

Nekem pont ellenkezőleg, jó a véleményem erről az 2 az 1-ben alapozóról, sőt ki merem jelenteni, hogy az eddig próbált és használt alapozók között ez a legjobb, amit valaha is használtam :) A színei is tetszenek, hogy kicsit sárgásak. Mivel szeplős vagyok, a bőrszínemhez igazodó alapozók, engem túlontúl sápasztanak és hüllőszerűvé teszik a bőrömet (mintha koporsóból kelnék ki), de ez nem szerencsére..........ad egy kis színt a bőrömnek, mint ahogy a szeplők is:) Kicsit a színválasztásnál bajban vagyok, ettől függetlenül, de ez nem a termék hibája:) Ezenkívül, nem szárít, nem zsírosít, elfedi a bőrhibákat is, szval jó kis termék Jár neki az öt pont!!!:))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. november 17.

Yndre

2012. november 2.

Maga a termék valóban nagyon krémes, de nem "változik át" púderré a bőrömön. Marad a krém állag ami kissé tömény, vastag érzetet kelt, kissé maszkos. Az első fél órában fulladozik a bőröm alatta, de utána teljesen hordható, nincs "ki vagyok alapozva" érzésem. Furcsa dolog ez a krém, hiszen kissé zsírosít, viszont a száraz, hámlós részeket kiemeli a bőrön. A fedése nagyon jó, de primerrel használva sem bír ki egy egész napot. Az én bőrömnek ez a krémes formula nagyon sok és nehéz, de hideg időben még talán elmegy. Szerintem inkább korrektorként fogom használni, mert tényleg szépen elfedi a piros foltokat, pattanásokat.

Szerintem először érdemes ebből megrendelni a teszter palettát (akár a Sleek-től vagy a MUP-tól) és kipróbálni vásárlás előtt. Jópofa dolog ez a teszter és legalább megbizonyosodtam róla, hogy biztosan nem veszem meg eredeti méretben mert annyira nem nyűgözött le... Gyenge hármaskát kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 2.

Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Bőr puhító és sűrítő anyag. Komedogén indexe 5-s, így pattanásokra hajlamos bőrrel érdemes kerülni.