Sleek

Ár:   2650 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 3990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: vtina85, az összetevőket feltöltötte: rea3, Módosítva: 2016. április 26.

Lelőhely:   Müller
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 3990 Ft

Innovatív formájú, rugalmas szempillaspirál, mely határozott göndörséget ad a pilláknak már az első réteg során. Nem morzsolódik, nem nehezíti el a pillákat, nem ragadnak, nem csomósodnak össze. Egész nap szép megjelenést kölcsönöz.

Ár: 3990 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat

browning

2019. január 7.

Nagyon-nagyon szeretem ezt a spirált, bár drágának tartom egy kicsit - hamar elfogy / hamar beszáradt.:( Kár, pedig nagyon szép, különálló pillákat csinál, a kefe mérete is jó, nem lesz körbe mindenhol festékes az arcom-szemem-mindenem.. + nem vesz fel túl sok festéket.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 7.

annodobo

2018. szeptember 24.

Szerintem nagyon jó, mondjuk nekem henger alakú üvegben van. Akciósan megérte. Ez a spriál, akkor jó, ha csak egy kis szemhéj púder mellé tesszük fel, tushoz vagy ceruzához nekem nagyon sok. De mivel ugye nincs túl sik időm ezzel mívelődni reggelente így a fat lash változatára cseréltem szegényt. :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

Pamacsvirag

2018. július 4.

Kaptam,de nem lett a nagy kedvencem
Nagyon szép pillákat csinál!
Viszont nekem pottyog és maszatolódik

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 4.

Kaptam,de nem lett a nagy kedvencem
Nagyon szép pillákat csinál!
Viszont nekem pottyog és maszatolódik

vivitrius

2018. április 14.

Update: Sajnos, megváltunk egymástól. Nem bírtam a szilikonkefét :( Ezenkívül 4-5 használat után annyira lefogyott a termék mennyisége a tubusban, hogy még átlagos pillákat sem tudtam vele összehozni. Azt gondolom, aki nem a "Wow" effektusra, hanem a "No make up" vonulatra teszi le a voksát, annak tökéletes.

Beismerem. Életem első kozmetikum- impulzus vásárlását csináltam vele (nem szoktam a használatba lévő spirálom mellé másikat venni) :) Jó döntés volt :) Nem póklábasít, csak a 47. rétegnél. Allergiás típusoknak, érzékeny szeműeknek szerintem kiváló (magam is az vagyok). Ára rendben van. Szép, fekete, természetes hatású, de hosszú pillákat csinál. Nem csomósodik. Jelenleg egy félelmem van, hogyan viseli hosszútávon a pillám a szilikonkefét (korábban szilikonkefétől elkezdett csúnyán hullani a szempillám). Eddig jónak tűnik :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 14.

Leyna

2017. szeptember 22.

Szépen és természetesen hosszítja a szempillákat, csodás hatást lehet vele elérni már egy rétegben is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

lildiko

2017. február 27.

Én azért vettem meg elsősorban, mert egyre jobban figyelek arra, hogy a termékeket, melyeket használok, ne teszteljék állatokon. Nagyon szép pillákat varázsol, és az első spirálom, ami nem tapasztja össze a pilláim, ezt imádom benne. Viszont annyira nem tartós, estére "eltűnik" a pilláim végeiről, plusz nekem egy ásítás utáni könnyezéstől is picit maszatolódik. Az árát ezért a mennyiségért kicsit soknak tartom, de számomra ez megér annyit, hogy legalább ennyivel is támogathassam a CF "projektet" ha már máshogy nem tudom, mert ahhoz túl kis ember vagyok... :) A tartóssága miatt viszont én nem adom meg a maxot, true love csak akkor lenne, ha mindezen jó tulajdonságok mellé ennél azért tartósabb lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 27.

audreyjumper

2016. december 2.

Na ez a wooowww effektus :) mikor először próbáltam majdnem nem hittem a szememnek, hosszú, ívelt és különálló pillákat varázsol különösebb vesződés nélkül. Gyakran könnyezik a szemem de nem kenődik tőle ez a festék. Állatkísérlet mentes, még a dúsító testvérét mindenképp megszerzem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 2.

rea3

2016. április 25.

Ő a göndörítés bajnoka, anélkül teszi ezt, hogy sokat kéne vele vacakolni (sőt nem is szabad vele túl sokat játszogatni különben légylábosít). Nagyon gyorsan elérhető vele az ívelt szempilla. Szépen szétválassza pillákat és hosszabít is. Nem annyira Intenzív fekete, mint pl a Bourjois twist up-ja, csak szimplán fekete, de legalább nem pandásít mint az előbb említett termék. A keféje is csodás, ahogy a csomagolása is, nagyon letisztult. Az állaga teljesen más a megszokottól, kicsit mintha szárazabb lenne, nem tudom szokatlan, viszont lehet, hogy pont emiatt érhető el vele a gyors és csodás eredmény. Lemosáskor kissé darabossá válik, de ez nem okoz semmi gondot.
Már a másodikat használom, nagyon szeretem <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 25.

Már a másodikat használom, nagyon szeretem <3

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

PVP 0 0

Térfogat növelő, átlátszatlanná tevő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Myristic Acid ti I eu I i 3 0