Sleek

Ár:   2600 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   7,4 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Mufurcka, az összetevőket feltöltötte: BRebi, Módosítva: 2019. május 24.

Kiszerelés:   7,4 ml
Lelőhely:   Müller

Könnyen eldolgozható és tartós formula, amely hatékonyan fedi el a kisebb bőrhibákat. Természetes hatású, így észrevétlenül alkalmazható a szem alatti karikák elfedésére is.

Black Fairy

2020. február 16.

Elég vegyesek az érzéseim vele...Az állaga meglepően híg...szépen eldolgozható, gond nélkül építhető, én a szem alatti karikáimra használom, és bár elfedi őket nagyon szépen, nem feltétlen javasolnám szemkörnyékre. Ugyanis borzasztóan szárít - ez nem okoz hosszú távon gondokat, elég egy testes szemkrém éjszakára, és heti nagyjából kétszer, maximum háromszor használom csak a terméket amúgy is...Teljes száradás után nem ül bele a szemkörnyéki ráncaimba és nagyon szép tartós, akár 10-11 órát is kibír, arról nem is beszélve, hogy teljesen víz, dörzsölés és vizes dörzsölés álló. Viszont az elmúlt 6-7 évben idő előtti szemráncokkal küzdöttem (tudom, mit ír a profilom, de év elején van a váltás, még csak 24 vagyok), és valahogy ez a termék kimondottan pocsékul mutat rajtam...Sokkal...öregebbnek, dehidratáltnak tűnik a szemkörnyékem, és akármennyire jól fed, és nem ül meg a bőrömön/ráncokban, az összhatás nem szép.

Legszívesebben 4,5 csillagot adnék, ugyanis nagyon jó minőségű termék, nagyon jó áron és a négy csillag kevés...Meg az se az ő hibája, hogy szemráncosodással küzdök évek óta...viszont "csodaszernek" nem tudom nevezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 16.

lovecreams

2020. január 22.

Magas fedésű, krémes, jól eldolgozható kis korrektor. Az illata kicsit erős, de ez semmit nem von le. Müllerben kaphatod, 2790 Ft-ért:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 22.

BRebi

2019. december 13.

A szép összetvő listája miatt vettem meg, azonban az a gyanúm, hogy ez okoz nekem pattanásokat.
Az illata furcsa és a fedése se tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 13.

Az illata furcsa és a fedése se tetszik.

stylespiration

2019. április 11.

Csodálom, hogy erről a termékről nics még vélemény! Nagyon magas fedésű korrektor, a debreceni müllerben nagy a színválaszték! Könnyen eldolgozható ecsetel, kézzel és szivaccsal is. Sőt! a múltkor kifogytam az alapozóból és ezt használtam a teljes arcomra - gyönyörű matt lett az összkép. Nagyon szépen tart egész nap, harmadjára vettem újra! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 11.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Aluminum Hydroxide, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.