Sleek

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bogibooo, az összetevőket feltöltötte: Xéni, Módosítva: 2014. május 16.

Lelőhely:   Müller
Bőrtípus:   Száraz

Sleek fénytoll, a szem körüli főrfelszín egyenletessé tételére, és hidratálására.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

szpirita

2015. április 12.

Nagy reményeket fűztem hozzá, de sajnos csalódtam benne. Régóta megvan, de nem tudtam megszeretni. A toll maga nem működik valami fényesen, nyomkodás után kín kivárni, mire megjelenik az anyag, aztán meg dől belőle. Mivel nagyon tömény, erős fedésű, kevés is elég, ezért a maradékot ott szoktam hagyni az ecseten, de a következő alkalomig besűrűsödik, megszárad, nem szép a bőrön. Ezért aztán nem is gazdaságos.
Maga a fedése jó, de vastag az állaga, alá kell hidratálni, ha nem akar tésztaképűnek kinézni az ember lánya. Száraz bőrűeknek nem ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 12.

farkasgaboc

2014. november 19.

Nekem nagyon nem vált be!. Ez főként a bőröm miatt van a korrektorok többség nem használható az én bőrömön.
Amikor felviszem és eldogozom nagyon szép, pont olyan mit írják, tényleg enyhén csillog, de fed is és szépen igazodik a bőrszínhez. Azonban ahogy telik az idő kiül az alapozó tetejére, sárgás rózsaszín színe lesz, és összegyűrődik. Pedig tényleg keveset használok belőle és nagyon alaposan eldolgozom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 19.

varadi85

2013. augusztus 24.

Nemrég használtam el és nagyon szerettem, bár fogalmam sem volt, hogy meddig lesz elég, de hónapokon keresztül használtam. Tökéletes a szem alatti rész világosítására, de nem tudom, hogy a sötét karikákkal mennyire birkózik meg. Az állaga krémes, így könnyen és szépen el lehet dolgozni. Egyelőre nem vettem újra, mert a p. a Catrice-nek is van hasonló terméke, de egyébként simán lehet, hogy a későbbiekben még újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 24.

Pandácska

2013. június 2.

Nekem szépen eltűnteti a karikàimat, bàr egy kicsit nehéz eldolgozni, de utàna jó a fedése. Azért nem biztos, hogy újra megvàsàrolnàm, mert lehet, hogy van ennél tökèletesebb is. Màs terméket is szeretnék kipróbàlni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 2.

Harmony29

2013. február 13.

Egyelőre nem jutottam vele dűlőre, szeretem is meg nem is. Szerintem kicsit nehéz tökéletesen eldolgozni. Ami a fedést illeti sajnos az én karikáimra kevés, de még nem is találtam olyan korrektort ami tökéletesen elfedte volna őket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 13.

Bella_Vita89

2013. február 5.

Anyukám erre esküszik. Az orrnyergénél használja és tényleg totál eltüntetni a kimondottan mély ráncot! Elég sűrű, majdnem camouflage szerintem, bár azért annyira nem, de nagyon jó korrektor. Szerintem a fiatal bőrnek ez még sok, viszont az érett vagy idősödőnek 100% szuper! De ez alapozónál is így van. Nem lehet minden bőrnek ugyan az a termék jó. Ez abszolút idősödő vagy ráncosabb bőrre való, amit tényleg nagyon fiatalossá tesz és eltünteti optikailag a ráncokat, szinte feltölti.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 5.

Glara

2012. október 26.

Nagy reményeket fűztem hozzá, de mégis vegyesek az érzéseim vele kapcsolatban. Tökéletesen fed, ez eddig remek, a highlighter hatás is tetszik. Viszont: megül a ráncokban, és sokáig tart amíg szépen eldolgozom, nem is teljesen természetes a hatása. Nálam még a szempillaspirálokat is magába szívja, nem tudom ez hogy lehet, de estére fekete festék az egész korrektorozott terület.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 26.

natasha

2012. október 18.

Jéé most jutott eszembe hogy nekem ilyenem is van!:D Látszik,hogy nem túl gyakran használom.:D
Ritka az amikor eszembe jut,általában buli előtt mikor úgy jobban szétnézek a neszesszer alján,mik vannak.
Kicsit inkább kiemeli a karikákat mint elfedné,nekem amugyis nehéz korrektort találni,ami nem emelné ki az árkokat a szemem alatt,inkább nem is használok az a biztos.
Lehet beválik valakinek ez a fénykorrektor,nálam nem oszt nem szoroz,köszönöm megvagyok nélküle.
Emiatt nem vonok le pontot csak azért mert nem használom. így négyes:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 18.

Emiatt nem vonok le pontot csak azért mert nem használom. így négyes:D

Claire

2012. október 18.

Talán a száraz bőröm az oka, de nekem sajnos nem vált be. Megült az apró ráncokban és egyáltalán nem volt természetes hatású. A magam részéről jobban szeretem a könnyű, "vizes" állagú korrektorokat, ez a termék inkább sűrű, krémes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 18.

evilshedevil

2012. július 15.

Eltünteti a sötét karikákat, nem ül bele a ráncokba, nagyon kényelmes használni , biztosan újra fogom vásárolni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.