Sleek

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fritz.aniko, Módosítva: 2016. november 8.

Lelőhely:   Müller

3 krémes és egy púder highlightert tartalmazó, magas fényű és pigmentáltságú paletta arcra és testre

Lussi

2018. december 12.

Valóban inkább csillámos és por állagúak elég kemények. A krémes szín nagyon csillámos és darabos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 12.

viviennealiz

2017. február 28.

Kicsit többre számítottam, annyira dicsérik itt a társát. Inkább csillámos mintsem fényes, de elfogom használni szépen mutat az arcomon, csak nem erre számítottam. A kéket szeretem szemhéjpúderként használni. Fantázia sminkekhez kiváló a krémes ezüst szín. Nagyon pigmentáltak tényleg, sajnálom a sok csillámot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 28.

Emolliensek: Dimethicone, Ethylhexyl Palmitate, Isononyl Isononanoate
Szilikonok: Dimethicone, Caprylyl Methicone
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate
Parabének: Methylparaben
Tartósítószerek: Methylparaben

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.