Sleek

Ár:   2245 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2015. július 2.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Sminkek szájra

Száradást követően nagyon tartós, egyenletes a színe. Nem ragacsos az ajkakon. Szatén, matt finish-e van. Más Paint-okkal ellentétben ennek magasabb a glicerintartalma, így nem szárítja az ajkakat. A sok alapszín lehetőséget biztosít saját árnyalat mixelésére. Önmagában is használható, nagyon élénk, erős színek. A fehérrel világosítani, míg a kékkel sötétíteni lehet a színeken. Érzékeny bőrre is ajánlott.

Termékverseny: Sleek Pout Paint vs OCC Lip Tar

csokissex

2016. március 23.

Nagyon durván jó! Imádom, de tényleg. Extra erős, szuper textúra. Nem kaphat mást csak maxi pontot. Sokkal jobb minőség szerintem, mint az OCC, mert annak valahogy sem az illatát, sem a hatását (szárított) nem szerettem. Ennek nagyon jó az illata, egyáltalán nem szárít és szuper a színe. Arcpírnek is használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 23.

Black Fairy

2016. március 12.

Hűűűűűűűha...Hát...ez...ELKÉPESZTŐŐŐ!!!
IMÁDOM!!!
Pinup van meg, a színe gyönyörűséges, a tartóssága remek, bár végig fog, ivást bírja, egyenletesen kopik, nem ül bele a ráncokba, beleszívódik a szájba így kopás után is van egy enyhe színe nem szárít, nagyon kényelmes viselni, egyenletesen fed, és....wow...

(Az egyetlen hibája, hogy nekem ajakkontúr nélkül el akart szökni a számról, de ezt leszámítva tökéletes, és túlságosan jó termék az árát nézve is ahhoz, hogy lepontozzam...:))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 12.

Hűűűűűűűha...Hát...ez...ELKÉPESZTŐŐŐ!!!
IMÁDOM!!!

Kati04

2014. május 10.

Jó kis termék, de minőségi eltérések vannak a színek között.
Én 4 árnyalatot birtoklok, amik közül a Milskhake elég nagy csalódás. A színe szuper, de nehéz egyenletesen eloszlatni és a legkisebb hozzáérésre szétfolyik az egész, enni-inni nem lehet vele. Plusz nem az a termék amit csak pikk-pakk újra lehet applikálni, mivel ecset kell hozzá.
A Pinup, a Mauve over és a Cloud van még meg, amiket önmagukban még csak itthonra próbáltam (kivéve a fehéret) mindkettő sokkal szebben terül és egyenletesen oszlik el.
Nagyon szép színeket lehet velük keverni, jól kihasználhatók és nagyon kevés kell belőlük, ahogy azt a csomira is írják.
Fotózásokhoz tökéletes, de hétköznapokra kicsit macera.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 10.

Jó kis termék, de minőségi eltérések vannak a színek között.
Fotózásokhoz tökéletes, de hétköznapokra kicsit macera.

gretanagy

2014. január 22.

Azért adok 4 csillagot rá, mert a számra nem nagyon szoktam használni, a színei egyik rúzsomhoz sem mennek, magában meg nem szép. Viszont arcpirosítónak tökéletes, komolyan!!! Vegyes a bőrtípusom (a t-vonalban inkább zsíros) és felteszem reggel, púdert se használok, és egész nap természetesen "fénylik" az arcom (nem tűnik zsírosnak, hanem van egy egészséges fénye). Egy tapodtat sem mozdul egész nap, és szerintem a visszafogottabb színek nagyon jól néznek ki!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 22.

Kodi

2014. január 5.

A Mauve over árnyalat van meg, ami egy egészen elképesztően feltűnő fukszia, némi lilás beütéssel. Hibátlan termék, nem fut szét a szájon, nagyon pigmentált, nem túl fényes, valóban inkább folyékony rúzs, ecsettel lehet szépen felvinni. Ezt a színt azonban nem annyira a való életben, inkább a divatvilágban és a kifutókon tudom elképzelni. Nagyon vagány harsány szín.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 5.

Réti_D_smink

2012. február 18.

Nagyon szeretem, jó hogy van egy olcsóbb alternatíva az OCC-re. De ezt jobban szeretem, mert az OCC szárít és furi kámforos az illata. Ez a Sleek PP extra pigmentált, tartós, jó az illata, könnyű felhordani és nagyon kreatívan lehet mixelgetni. Én az arcra is használom krémarcpír helyett. Tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 18.

Vadpulyka

2012. február 1.

Szeretem, egyáltalán nem szárítja, sőt, inkább védi így télen az ajkaimat, pedig hihetetlenül gyorsan kiszáradnak...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. február 1.

wishes

2011. december 14.

Kellemes az illata, könnyű felvinni és viszonylag tartós is. Szuper termék :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 14.

Kellemes az illata, könnyű felvinni és viszonylag tartós is. Szuper termék :)

UnVraiAnge

2011. szeptember 25.

Szerintem is nagyon jól sikerült kis kópia, viszont én úgy tapasztaltam, hogy jobban szárítja az ajkakat, mint az OCC verziója, annak ellenére, hogy ennek magasabb a glicerin tartalma, valamint szerintem a színválaszték lehet kicsit változatosabb, persze biztosan bővülni fog, de jelenleg nagyon sok hasonló árnyalat van, így én szerintem a legjobb a pirosat, fehéret, kéket beszerezni és akkor aztán beüzemelhetjük a saját, házi boszorkánykonyhánkat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 25.

Calo(z)

2011. szeptember 18.

Szerintem a Sleek Pout Painteket mindenkinek ki kellene próbálnia, aki szereti a sminktermékeket és egy tartós szájszínező termékre vágyik. Egyetlen hátránya, hogy jobb ecsettel felvinni. Jól bírja a tortúrát és zseniálisan lehet keverni a színeket. Nagy kedvencem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. szeptember 18.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate