Sleek

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: madeinbeauty, Módosítva: 2012. június 9.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Sminkek szájra

4 színben kapható, szaténfényű, jól fedő rúzsok.

Odil

2016. május 24.

Ebayről sikerült szereznem egy tökéletes, romlatlan Satint, s erre csak bátorítani tudok mindenkit. Jól pigmentált, krémes, fényes hatású, rózsás szájszín, szexi és decens, semmi korrektoros vagy lemeszelt hatás, ráadásul kibírt egy étkezést. A Sleek rúzsokban abszolút megbízható és szép bajtársakra leltem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 24.

szisz5

2012. augusztus 14.

Nem is baj, hogy nem gyártják, nagy csalódás volt.

A Make up plaza-ból rendeltem rögtön kettőt, még mielőtt kivonták volna a forgalomból, mert képeken nagyon tetszett a színük és azt hittem igazán különleges és jó minőségű darabok.
Aztán megérkezett, és szomorúan nyugtáztam, hogy romlott, büdös avas rúzs szaga volt. Nem rovom ezt fel a Make up plaza-nak, mivel a termék teljesen bontatlan volt, ki tudja, hogy Angliában is hány évig állt a Sleek raktárban, mire elküldték ide, nekik. Minden esetre azért csalódás volt, de a szag ellenére kipróbáltam, hátha. Az állaga mondanom sem kell, katasztrófa volt, kőkemény, foltokban színezte be a számat és a színek is elég rondák voltak. Nem tudom, hogy ez a lejárt szavatosságnak köszönhető-e vagy alapból ilyenek voltak, de utólag iszonyatosan sajnálom, hogy 2*1700 Ft-ot kiadtam értük, mert egyenesen a kukában landoltak.

Van Sleek rúzsom a True Colour kollekcióból is. Azzal semmi baj, imádom :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 14.

Nem is baj, hogy nem gyártják, nagy csalódás volt.

Van Sleek rúzsom a True Colour kollekcióból is. Azzal semmi baj, imádom :)

KissNiki

2011. december 29.

4 selyemfényű szín van belőle.
Silk: kissé sárgás, bőrszínnel egyező szín, tehát a száj fakóbbnak tűnik tőle. Highlighter-ként is használható.
Satin: a száj színével szinte megegyező szín, leggyakrabban ezt használom.
Organza: pink árnyalat. Imádnivaló!!! :-)
Cashmere: barnásabb
Jól fedő rúzsok, és meglelpően tartósak, de mégsem szárítanak! Csomagolása jól záródó, tetszetős, könnyen megtalálható a neszeszerben! Más rúzsokhoz is gyakran hozzákeverem a szaténfénye miatt! Mondhatnám, hogy alapdarabok, nem is értem, hogy bírtam eddig nélkülük! Innen rendeltem: http://www.makeuplaza.com/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 29.

4 selyemfényű szín van belőle.
Satin: a száj színével szinte megegyező szín, leggyakrabban ezt használom.
Organza: pink árnyalat. Imádnivaló!!! :-)
Cashmere: barnásabb

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Ceresin 0 0

Színezék. Piros.

Színezék. Lilás piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.