KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Smashbox

Ár:   8300 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Miliana, Módosítva: 2014. április 7.

Lelőhely:   Douglas, online

Smashbox studio skin  shaping foundation  stick 2.2
Ár: 7500.- , Eladó: GeorginaH
Állapot: Új,kipróbált (2-3x), Helyszín: Bp., fizetés: Személyes átvétel Bp.XV.Ker,esetleg XIV.ker foxpost+590.-

greyhound

2018. június 13.

Szuper fedés, jó állag, nagyon tartós és hihetetlenül természetes a színe.

greyhound
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 13.

Szuper fedés, jó állag, nagyon tartós és hihetetlenül természetes a színe.

LuciaNora

2015. november 18.

Nagyon jo concealer..kelloen kremes, szepen fed es elegge tartos! Es nem szarit :)

LuciaNora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 18.

diva27

2015. október 10.

Remek kis korrektor,jól fed és tartós is,nekem bevált!

diva27
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 10.

Remek kis korrektor,jól fed és tartós is,nekem bevált!

Malachite

2014. június 27.

Hát hűha. Ez a termék kérem egy hihetetlenül pigmentált, krémes és mérsékelten folyékony korrektor, ami elég gyorsan megköt, és bizony jó párszor el kell simogatni, mire természetes, bőrbe olvadó eredményt kapunk. Én simán BB krém fölé kentem, "szárazon", de az a benyomásom sokkal-sokkal jobban és kezesebben viselkedik előhidratált bőrön. Szépen eldolgozva láthatatlan, de jelentős fedést adó réteget képez a bőrön, hajlamos beleülni a redőkbe ha nem hagyunk száradási időt, de ha ezen is túl vagyunk, semmi le nem robbantja a bőrről. Nem okozott irritációt, illata csak gyárilag van, alapvetően egy kellemes, kissé borsos árú termékről van szó, amiből viszont olyan kevés fogy, hogy kitart egy darabig. :))). Végül nem utolsó sorba, cruelty-free.

Malachite
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 27.

Miliana

2014. május 29.

Mindenképpen 5ös. A Shiseido stick korrektoromat váltotta a Catrice kis tégelyese, azokat mondjuk nem is lenne illendő megemlíteni egy lapon, de alig-alig használtam a Catrice-ből, mert a színe sem stimmelt, és nekem elsősorban szem alá kell, ott meg eléggé poros/ráncos hatást keltett.
Na de hogy erről a kis csodáról is beszéljek: folyékony, de tömör kis cucc, Fair/Light árnyalatban van meg, ez a legvilágosabb abszolut semleges szín belőle. 8 ml, ami nagyon sok, tutira egy évig elég lesz lelagább (két hónapja használom és még semmi sem látszik az áttetsző tubusban a fogyasztásból). A fedése jó, karikákra kiváló, nem gyűlik össze a kis ráncokban, nem csomósodik. És ha nagy ritkán kijön az arcomon ez-az, azokra is tökéletes. Egy dolgot bánok, hogy ahol megvettem, ott nagyjából 7000 ft-ot fizettem érte, de azóta láttam, hogy az eperneten 5ezer alatt is megkapható. Mindenképpen újraveszem, szerintem nem fogok mással kísérletezni, amíg ez kapható.

Miliana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 29.

Hidratálók: Propanediol, Butylene Glycol, Ribose, Coleus Forskohlii Root Extract

Felületi hártya képző anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Szójabab csíra kivonat. A szójababról részletesebben lásd szójaglicin.