Smashbox

Ár:   $32   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: orsolya72121, Módosítva: 2016. május 17.

Ár:   $32

A primer előnyei a hidratálás és a hamisítatlan ragyogás- mind ez egy fújásban!A Smashbox primer víz szilikon-, alkohol- és olajmentes, de revitalizáló elektrolitokat tartalmaz, hogy felébressze a bőröd és visszaállítsa a hidratáltságát.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

2020. május 19.

Sminkfixálásra szoktam használni, primerként még nem próbáltam. Nagyon szép permetet fúj, nem "köpköd". Szépen elveszi a smink porosságát és tovább is tart vele a sminkem. Elég drága, nem biztos, hogy újraveszem, de mindenképpen egy jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 19.

schnau.adelle

2019. október 4.

Jól végzi a dolgát, ugyanolyan, mint a mac Fox plus...de az illatát nem tudom megszokni.. :( Ezt leszámítva jó kis termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 4.

JReka

2019. szeptember 26.

Semmi változást nem tapasztalok a bőrömön vagy a sminkem tartósságán. Kellemes érzés, kifejezetten jó a szórófeje, de az illata nekem nem tetszik. Alapozás után a smink porosságát elveszi. 3 csillagnál többet nem tudok neki adni, tekintve, hogy elég borsos az ára.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 26.

Lexi99

2019. június 11.

Határozottan bejött!
Az alapozót sokkal egyezerűbb felkenni, tartósabb lesz tőle és könnyebben eldolgozhatóbb, sokkal egyenletesebb a végeredmény és persze természetesebb a hatás is! Mondjuk Estée Lauder DW alapozót használok, ami eleve egy isten, de ezzel együtt még annál inkább. Ma volt az első alkalmam, hogy használtam, érzésre üdítő, nem szárítja a bőrt, és kaptam is a sok dícséretet, hogy milyen szép a bőröm, mintha rajzolták volna! Keveset elég fújni, valóban gazdaságos és szerintem megéri a pénzét. Mindenképp érdemes kipróbálni. Aki nem hiszi, járjon utána;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 11.

Határozottan bejött!

VelvetTeddy91

2018. december 10.

Jó ezzel indítani a napot (vagyis inkább a sminkelést :D), kellemes magamra fújni, talán (!) kicsit (!) úgy érzem, mintha jobban terülne rajta az alapozó, de nem érzem úgy, hogy bármi nagyon lényeges dolgot csinálna. Kevés is elég belőle, szóval gazdaságos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 10.

raczjulia

2018. február 24.

Frissítő, kellemes érzést nyújt amikor az arcomra fújom, jól ragad az arcomra az alapozó is. Mindig is spray állagú primereket használtam. Minden reggel befújom vele az arcom, de nekem nagyon lassan fogy, sokáig elég lesz biztosan. Az ára az elég borsos, viszont nagyon jó kis cucc.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 24.

lcmllxm

2017. november 3.

Kellemes erzes magamra fujni de nem erzem es nem is latom hogy nagyon tenne a dolgat. Szerintem a kremesebb allagu ebbol sokkal jobb, + ez eleg gyorsan fogy

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 3.

LBN

2016. november 14.

Utazo meretet vettem belole, tokeletesen teszi a dolgat. Sok haverjaval ellentetben nem huzza ossze az arcom viszont smink ala es fole is tokeletes. Nem olyan illatos, mint az UD ha mar emlitesre kerult elottem. :)
Siman ujravennem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 14.

Siman ujravennem.

Ildie

2016. augusztus 8.

Azért ezt vettem az UD hasonló termékével szemben, mert ebben az alkohol nem a második helyen áll, vagyis ebben az nincs, de a parfüm még ott van. Jobb nincs a Sephorában.
A funkcióját ellátja tökéletesen, de a NXY hasonlója sokkal olcsóbbért pont ugyanazt tudja.
A szórófeje jó, nem köp arcon, de azért nem is lesz "mist".
Nem pontozom le, mert tényleg szép az arcon, ott tartja a sminket, nem is fényesedik ki töle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 8.

A szórófeje jó, nem köp arcon, de azért nem is lesz "mist".

Hidratálók: Butylene Glycol