Smashbox

Ár:   $42   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: kira6970, Módosítva: 2017. szeptember 15.

Ár:   $42
Lelőhely:   Douglas, online

2 in 1 primer és hidratáló, mely 24 órás tápláltságot és tartósságot ígér. A formula gyorsan szárad, nem zsíros, "mágnesként" tapasztja az alapozót az archoz.

Ár: 2500.- (postaköltséggel) , Eladó: eperkeszederke
Állapot: Egyszer próbált , Helyszín: Tata, fizetés: Előre utalás után postán maradó ajánlottként küldöm
Limitált - Crystallized Smashbox Photo Finish Primerizer
Ár: 5500 Ft (+pk) , Eladó: Langel
Állapot: képen látható, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, foxpost, postán maradó

tara95

2020. november 1.

Én, a nagy primer ellenes, teljesen belezúgott a smashbox primerekbe. Karácsonyra valószínűleg meglepem magam a naggyal, mert wow! Könnyed fluid, egy fél borsónyi elég. Valószínűleg a glicerin tartja ennyire betonbiztosan a sminket, de mindennel remekül együttműködik, az orromról sem kopik le semmi, nem irritál, nem okoz pattikat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 1.

VeghZsuzska

2020. június 17.

Az első egy utazós méretű Smashbox szettben érkezett, amit a klasszik primer miatt vettem meg, de ez a termék lett belöle a befutó. Jobban passzol a bőrömhöz, mint a szilikonos primer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 17.

Sherka

2019. február 1.

Megszünette az orrhegyem és az alapozóm közti ellenségeskedést. :) Tartja, nem leszek Rudolf a nap végére... Nagyon híg, így hihetetlenül kevéske elég belőle, hosszú hónapokra elegendő mennyiség az a 30 ml. Én érzem a hidratáló hatását is, mondjuk színezezett hidratálót is kenek rá a mindennapokban, így a kettő együtt friss hatást kelt az arcomon. Jár az 5*.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 1.

Missglamorazzi

2019. január 30.

Elsőre azt hittem, ez nagyon nem nekem való, mert hajlamos a bőröm kifényesedni, de szerencsére nagyon jól bevált most télen. Folyékony állaga van, jól eldolgozható - pár percet várok, mielőtt elkezdek sminkelni, szépen beszívja a bőröm. Nekem sokkal szebben mutat az alapozó, ha ezt használom előtte, és tartósabb is. Remélem, nyáron is elégedett leszek vele :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 30.

MakeupMarket

2018. június 29.

Személy szerint kombinálva a Smashbox Photo Finish Primer Stick-kel adják a tökéletes primert - nyilván így egy kisebb vagyon, de végre bevált. Több sikertelen primer próbálgatás után végre azt tudom mondani, hogy a kráter méretű pórusaim alig látszanak (amikbe az alapozó beleül -és csakis oda.....- ha mást használok), a bőröm hidratált, a smink tartós és tökéletes, mint a magazinokban!!
A Primerizer-t egész arcon használom, hagyom 2-3 percig, majd a Stick-kel a T-zónát, orromat és környékét áthúzom és azt is hagyom picit, mielőtt rámegyek az alapozóval. Alapozótól és alkalomtól függően a "szupermodell" kinézetért belefér még púder és fixáló.
Mindennapos használatra a kombót túlzásnak tartom, de a Primerizer azt mondom tartható, ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 29.

Tuti

2018. június 20.

Már egy jó ideje használom, és meg vagyok vele elégedve. Az orromon nekem sem szokott fent maradni az alapozó, de ez segít a dolgon. A szárazabb részeken is segített, és szépen terül rajta az alapozó. Viszont, ha elfogy majd nem vagyok biztos benne, hogy újraveszem majd, nem rossz de elég drága, és akkor már picikét drágábban van jobb is, amihez volt már szerencsém.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 20.

andikagunna

2018. május 9.

Megvettem, mert sok jót hallottam róla, és úgy voltam vele, hogy kipróbálom.
Sajnos nem vált be, a sminkemet egyáltalán nem tette tartósabbá. Hidratálni hidratálja a bőrt, de primerként szerintem nem funkciónál jól. Lehet, hogy csak én én bőrtípusomra nem jó, de nekem nem vált be. :/ Pedig akartam szeretni. :(

Ezért el is adom, mert nem használtam belőle sokat, körülbelül 5-6 alkalommal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 9.

Megvettem, mert sok jót hallottam róla, és úgy voltam vele, hogy kipróbálom.

Ezért el is adom, mert nem használtam belőle sokat, körülbelül 5-6 alkalommal.

ercsike76

2018. április 24.

Nagyon folyós állagú, tejszerű, szinte azonnal beszívta az arcbőröm, lágyan hidratál, száraz bőrre szerintem kevéske. Marad utána egy picit ragacsos réteg, amibe aztán szépen beletapad mindenféle alapozó. Nekem tartósabbá tette a folyékony alapozómat, nap végére nem kopott meg annyira mintha nem tettem volna alá ezt a primert.
Kiütéseket nem okozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 24.

Kiütéseket nem okozott.

kozmetikumboltkoros

2017. szeptember 27.

A Sephorában ajánlotta nekem a sminkes csaj, aki kézbe vette az arcom, mert száraz a bőröm és tényleg szépen működik rajta az alapozó és a smink. Én nagyon szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

kira6970

2017. augusztus 9.

Az illata nekem semleges,állagra elég folyós. Könnyen beszívódik. Alapozásnál az orrom mindig problémát jelentett,egyszerűen taszítja az alapozókat :D ,de ma csoda történt,mert miután felvittem ezt a primert nagyon szépen eltudtam dolgozni az orromon is az alapozót. A sminkem egész nap állta a sarat,pedig még sportoltam is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 9.

Hidratálók: Glycerin, Niacinamide, Hydroxyethyl Urea, Sodium Hyaluronate, Algae Extract, Trehalose, Sorbitol, Propanediol, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol
Vitaminok: Niacinamide

Sorbitol h 1 1

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.