Soap & Glory

Ár:   2800 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   külföld (Boots)   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jud678, Módosítva: 2014. június 5.

Lelőhely:   külföld (Boots)
Kategória:   Testápolók

Shea vaj, cukor és barackmag tartalmú bőrradír

linszu

2016. október 19.

Nagyszerű termék az eredeti soap&glory illattal, könnyű megszeretni és imádni. A szemcséi nem durvák és az egész kicsit olajosnak tűnik, amit nem hátrányként említek, mert használat után a bőr puha, hidratált és kicsit síkos :D szinte nem is kell utána testápolót használni. Néha kicsit féltem, hogy mondjuk egy frissen borotvált lábon irritálni, csípni fog, de soha! Még meg is nyugtatta azt a részt. Egyszerűen mennyei ez a testradír!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 19.

Edina77

(!)
2016. június 14.

Nagyon kíméletesen radíroz,de mégis alaposan! Imádom,ha este radírozom vele az arcom/bőröm még reggel is érezni szoktam az illatát. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 14.

JuliannArt

2016. március 14.

Nagyon szeretem, az illatat, a hatasat. Puha lesz tole a borom es hosszan megmarad az illata. A nagy kiszereles sokaig eleg szokott lenni. Tobbszo ujra vettem mar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 14.

onecrimsonnight

2015. december 13.

Kíméletesen, de alaposan radíroz, az illata olyan mint a righteous butter-é szóval nagyon finom. A használata után annyira puha és selymes a bőröm, hogy hihetetlen. Nem a legolcsóbb sajnos, de szerintem a legjobb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 13.

jud678

2014. május 8.

egyik kedvenc bőrradírom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 8.

egyik kedvenc bőrradírom!

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, BHT
Hidratálók: Sucrose

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.