Soaphoria

Ár:   1700 Ft   Kategória:   Arcápolók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsizmo, Módosítva: 2020. április 21.

Kategória:   Arcápolók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A tengeri moszat formájában kitűnő antioxidánsokkal, ásványi anyagokkal és vitaminokkal gazdagított tiszta aloe vera illatmentes nyugtató gél alkalmas az érzékeny és irritált, napégette bőr ápolására, valamint a különböző hegek, ekcémák és dermatitisz, azaz a fekély külső kezelésére is.  Mindkét összetevő nyugtató, hidratáló és kiváló regeneráló hatású. Az aloe vera penészellenes, gyulladásellenes, antibakteriális és vírusellenes tulajdonságokkal bír. Mérsékli akár a cellulitisz megjelenését, továbbá varázslatosan hat az egészségtelen, fakó hajra.

zsizmo

2020. április 21.

Egy hónapja használom, de nem minden nap. Leginkább akkor amikor megjelennek azok a csodálatos gyulladt pattanások az arcomon. Este felkenem, reggelre szépen leszedi a gyulladást, de nyilván nem tünteti el varázsszòra.Nagyon jól teszi a dolgát, az állaga miatt rengeteg ideig elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 21.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice