Sodasan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2016. június 28.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Szappanok

Szappan a szantálfa illatával.

Tvylvis

2016. szeptember 9.

Alapvetően meg vagyok elégedve a márka szappanjaival. Elég kiadós, nem esik szét, nem lesz nyúlós a víztől, szinte maradéktalanul el lehet használni. Nem szárítja a kezet, nem irritál. Egész kellemes habja van. Én ecsettisztításra is használom, jól teszi a dolgát. Az illata kellemes, nem túl erős, hiszen nincs benne szintetikus illatanyag. Az ára is rendben. Kap egy gyenge ötöst, de azért nem csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 9.