Tab

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: eszti98, Módosítva: 2014. szeptember 16.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Normál

A hajvasaló folyadék egyenesítés közben védi a hajat a hőhatástól, selymes fényt és erős tartást biztosít a frizurának. Hosszantartóan védi a tincseket a visszagöndörödéstől és javítja a hajszerkezetet.

Picúr

2014. július 4.

Kallos hővédőért indultam de nem volt és megvettem ezt.az összetevői nem a legszebbek de nekem eddig bevált.az illata jó,nagyon selymessé teszi a hajamat és szerintem tényleg tovább marad egyenes ugyanis mióta használom sokkal kevesebbszer kell kivasalnom.az nekem a fura h bár azt írja h alaposan fújjuk be vele a hajat tincsenként majd vasaljuk át én alig fújok a hajamra mégis nagyon sziszeg mikor végig húzom rajta a hajvalót mintha szénné pirítaná mivel ugye nedves oké...úgyhogy a saját megnyugtatásomra én befújom vele a hajam majd várok amíg beszívja kicsit és csak utána vasalom a hajtövekre nem használom nehogy elnehezítse.jah és kevésbé is törik szerintem.szóval eddig okéés :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 4.

bogirepcsin

2013. december 20.

egy fodrászkellékesben vettem még évekkel ezelőtt, miután a fodrászom jól leszidott, hogy nem használok hővédőt a napi vasalás mellett. egy időben lelkesen használtam, az illata először alkoholos, utána egész finom.
nos, a fele még most is megvan. a hajam kemény tapintású lett tőle, nem finom selymes, és a tömérdek alkohol még szárította is a hajvégeimet.
nem tartom valami jónak, mert bár a hőtől megvédte a hajam, egyben ki is szárította, csöbörből vödörbe kerültem. de egyébként ezt más, sokkal drágább hővédőknél is megtapasztaltam már. sőt, a legtöbbnél 1. helyen van az alkohol szóval nem rossz-nem rossz, de nem is jó.

VISZONT a kiszerelését nagyon szeretem. nem túl nagy, és permetezni is nagyon jól lehet vele. egy fújásnyira pont megfelelő mennyiség jön ki belőle, nem "köpköd"
ha elfogy, a flakonját diztosan megtartom, plusz a kupakján (amit azóta sikeresen elhagytam) olyan cuki a kis smiley :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 20.

eszti98

2013. november 13.

Nekem bevált, és remek az illata!:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 13.

Nekem bevált, és remek az illata!:)

Hidratálók: Cyclomethicone, Glycerin, PEG-7