Soins Peak Diamond Spirit Organic Firming Butter 100% Természetes Csillámos, Feszesítő Testvaj

Soins

Ár:   3590 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   100g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tavasz tündér, Módosítva: 2020. szeptember 1.

Kiszerelés:   100g
Lelőhely:   Online
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• Bőrápoló olajokban gazdag
  • Csillámos hatású
  • Praktikus kiszerelésű
  • Feszesítő hatású
  • szilikon, pálmaolaj, parabén, színezék, kőolaj és SLS mentes

CSOMAGBAN: Soins Peak Diamond Spirit Organic Firming Butter Lotion 100% Természetes Csillámos, Feszesítő Testvaj + Firming Lotion
Ár: 4.900 Ft , Eladó: kvin
Állapot: Új, Helyszín: Bátonyterenye (Kisterenye), fizetés: Foxpost vagy Posta (egyéb küldés megbeszélés szerint)

Tavasz tündér

2020. augusztus 26.

Nagyon szeretem nyáron a csillogós testápolókat, próbáltam már mindenfélét, viszont eddig nem voltak túl jó tapasztalataim. Az olajok ragadtak, a sprayk szárítottak, volt amitől kipattogtam, s volt amiben akkora csillámok voltak, hogy nagyon furán nézett ki rajtam. Egészen véletlenül akadtam rá a Peak oldalán. Egyébként a Soins marka gyártja nekik, ami nálam + pont, hiszen ígéretes natur kozmetikumaik vannak. Nagyon meg vagyok elégedve a termékkel. Szép összetevői vannak, nem irritálta az érzékenyebb bőröm. A testvaj is nagy ötlet volt, nem láttam még más márkánál csillámos verzióban. Kevés is elég belőle, hamar beszívódik, végre nincs ragacsos érzés és szuperül hidratál. Ami ugyan csak egyedi a termékben, hogy a nagyon finomra őrölt csillámok nem arany, bronzos árnyalatúak, hanem ezüstösek. Annyira szép, visszafogott, elegáns csillogást ad a bőrnek és én pont ezt szeretem, a túl sok és tolakodó az nem én vagyok. :) Viszont az illata nekem kicsit erős, az az igazi trópusi féle, de ezért nem vonok le csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 26.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Acetyl Hexapeptide-8, Caprylyl Glycol, Lactic Acid