Solanie

Ár:   5199Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok
Vedd meg online a Alveolashop.com-n 5199 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Mihibetti, Módosítva: 2018. május 10.

Ár:   5199Ft
Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok
Vedd meg online: Alveolashop.com, 5199 Ft

5%-os alfa-hidroxi-sav tartalommal rendelkező  enyhén opálos szérum pH 4,0-4,5 értékkel. Kíméletesen oldja és távolítja el az elhalt szarusejteket és a bőrön található szennyeződéseket. Tejsav tartalma hámlasztó tulajdonsága mellett  gondoskodik a bőr hidratálásáról is. Citromsav összetevője frissítő, tonizáló és gyengéden halványító hatású. Foszfatidil-kolin tartalmának köszönhetően, mely a membránok fő alkotórésze, erősíti a sejthártyát, növelve ezzel a bőr védekező képességét. Kiválóan alkalmazható aknés bőr kezelésére. Ajánlható otthoni használatra is, mert kíméletes hámoldása a megfelelő fényvédelem mellett megújítja a bőrképet és segíti a hatóanyagok felszívódását.

Ár: 5199 Ft , Eladó: Alveolashop.com
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, PayPal, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

6vilag

2021. február 2.

2% alfa-hidroxi-savat tartalmazó bőrápoló krém előtt használom. A kettő együtt tényleg nagyon jó. Másnap reggel kellő mennyiségű hidratáló szükséges, és élettel telik meg a bőr. Szeretem. Még csak 2-3 hete használom, de ez volt ez első benyomás. Most nem használok semmilyen fényvédőt, hogy van ez a maszk dolog most az életünkben. Nagyon jó termék, mióta használom, valahogy nem olyan zsíros sem a bőröm, és annyi pattanás sem jön ki. Nem valami olcsó termék, de nekem ez az első hámlasztó, ami tetszik is. Este 2-3 cseppet kenek a krém alá, annyi elegendő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. február 2.

kezioci

2019. augusztus 5.

Nagyon jó termék! Igazából használtam több hámlasztót, de ez volt mind közül a legjobb! Fényvédővel együtt érdemes használni, és nagyon kíméletesen teszi a dolgát! Nagyon foltos volt az arcom, s nagyon fakó! Gondoltam kipróbálom! Bő két hét alatt látványos volt a termék hatása! Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 5.