Solanie

Ár:   5199Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online a Alveolashop.com-n 5199 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Alveola, Módosítva: 2017. július 19.

Ár:   5199Ft
Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online: Alveolashop.com, 5199 Ft

2% alfa-hidroxi-savat tartalmazó bőrápoló krém pH 4,5-5,5 értékkel. Pálmaolaj összetevője E-vit mint, K-vitamint és béta-karotint is tartalmaz, mely alkalmassá teszi a bőr tökéletes regenerálására és védelmet biztosít a szabadgyökök káros hatásaival szemben. Shea vaj, makadámiadió- és jojbaolaj hatóanyagai hozzájárulnak a bőr feszességének, puhaságának és rugalmasságának megőrzéséhez. Mg-Relax® összetevője optimalizálja a sejtek energiatermelő folyamatait, ugyanakkor botox-szerű hatása révén csökkenti a mimikai izmok aktivitását, ezáltal simítva a bőrfelszínt és csökkentve a kisebb ráncokat. Rendszeres használata támogatja az AHA savas kezeléseket, regenerálja és simítja a bőrt.

Ár: 5199 Ft , Eladó: Alveolashop.com
30ml

6vilag

2021. október 21.

Uh, a valaha eddig volt legjobb illatú krémem. Isteni gyümölcsös illata van, szine harapni lehet, nincs benne semmi mű. Karácsonyra leptem meg magam vele, teljesen ismeretlenűl választottam ki és nagyon boldog voltam, mikor megkaptam a csomagom. Esténként használom az 5%-os AHA peel szérummal, nagyon könnyű állagú mind a kettő, iszonyat gyorsan felszvódnak. Hol alá kenem, hol csak összekeverem a kettőt.
Másnap továbbra is érzem, hogy hidratálni muszály, de mit számít ez. Imádom.
Azt a jól beigért növényi botox hatású feszesítést meglátjuk még. Viszont mintha a pattanásaim ritkábban jönnének elő, és nem is lesznek olyan nagyok.
A csomagban volt hozzá egy ajándék fényvédős arckrém, ami amit még nem használtam el. Nyáron szüneteltettem a használatát, csak most ősszel szedtem elő. Ráncom nem sok van, és kaptam még 1 adag hialuronsavas feltöltést is, tehát objektív véleményt így nehéz írni erről a funkciójáról. De az biztos, hogy szerettem, gyorsan felszívódik nem hagy semmilyen zsíros érzetet maga után. Most fog elfogyni. Sokáig elég volt, úgy 4-6 hónap kb. és nagyon pici kellett 1-1 alkalomra. Még gondolkodom az újra vételén, mert azért elég drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. október 21.

Másnap továbbra is érzem, hogy hidratálni muszály, de mit számít ez. Imádom.

albertinablogg2

2021. szeptember 16.

Nekem elképesztő, mennyire bevált a hozzá kapható 5%-os szérummal. Megtisztított bőrre (Solanie Aloe lemosóhab), tonizálás után először a szérumból teszek, majd úgy rá a krém. Reggel hideg vizes arcmosás, a szérum, hidratáló nappali krém és a Solanie fényvédő. Amennyiben ezt használod, akkor ha tél, ha nyár, fényvédő mindig kell rá!!!!!! És nekem nagyon bársonyosan puha az arcom tőle. Kozmetikus felhívta a figyelmem, hogy óvatosan, nehogy túlszárítsa, így figyeljek a hirdatálóra. Savas hámlasztó kúrát megelőzően 5 héten át ezt a kúrát kell alkalmazni otthon. Amennyiben ha mégsem válna be, majd updatelek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 16.

szeverani

2020. június 10.

Nagyon jó, megváltozott tőle az arcom. Fényesebb, üdébb. Én most is hasznalom, 50faktoros fényvédővel +a solanie nappali Q10es hidratálóval. Szuper kombó !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 10.

angi009

2020. május 29.

A kozmetikusom ajánlotta aknés hegekre. Bár a hegeimen úgy érzem semmi sem segít, élettel teli tőle az arcom, imádom, és sajnálom, hogy az AHA miatt nyáron nem ajánlott használni :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 29.

Antioxidánsok: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Gyulladáscsökkentők: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Magnesium PCA
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid
Vitaminok: Panthenol

Az afrikai olajpálmából kivont természetes, növényi olaj. Bőrpuhító (emollient) és némi antioxidáns hatása is van.

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Fehér, por állagú, vízben jól oldódó anyag. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló, vízmegkötő hatása van. Az összetevővel hidratáló termékekben találkozhatunk a leggyakrabban.