Solanie

Ár:   7999Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Alveolashop.com-n 7 999 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Krildy, az összetevőket feltöltötte: picur002, Módosítva: 2016. január 15.

Ár:   7999Ft
Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Alveolashop.com, 7 999 Ft

Tökéletes védelem a nap minden szakában. Kiváló hidratáló, amely argán őssejt tartalmának köszönhetően képes védeni és vitalizálni az irhában található őssejteket. Növeli a bőr tömörségét, csökkenti a ráncokat, simítja a bőrfelszínt és segíti a normál sejtciklus fenntartását. Bőrazonos jojobaolaj összetevője ideális a hidrolipid filmköpeny védelméhez, ezáltal a bőrön keresztül történő vízvesztés mérsékléséhez, valamint segítheti a faggyúmirigyek normál működését. Az illipe vaj regenerálja a bőrt, helyreállítja a bőr rugalmasságát és csökkenti a fáradt bőrre jellemző puffadtságot. Mechanikai fényvédője véd az UVfény által okozott sejtkárosodástól és bőröregedéstől.

Ár: 7 999 Ft , Eladó: Alveolashop.com
TVeda

2019. június 15.

Kozmetikusom ajánlására vettem meg hidratáló nappali krémnek. Könnyen beszívódik, rugalmassá teszi az arcbőrt, de ráncfeltöltő, kisimító hatása nincs. Hidratáló krémként viszont a legjobb, amit használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 15.

albertinablogg

2019. április 12.

Update: 2019.04.12.
Szinte elfogyott egy tégellyel. Ránctalanító hatása abszolút nincs, pedig nagyon halvány mimikai és víszszintes homlok ráncaim vannak. Jól hidratál és azzal csökkennek a ráncok jelei, de konkrétan azokkal nem csinál semmit. Ennek ellenére most újra rendelem, mert nappali hidratálónak nagyon bevált. Igaz, hogy egy 50-es fényvédőt belekeverek.

2019.03.20.: Mindegy egyes nap használom, de úgy vettem észre egyre több kell, mintha kicsit hozzászokott volna a bőröm. A drogos effektus, ugyanazon hatás eléréséért egyre többet kell felkennem az arcomra. Ezért -1 csillag. Szerencsére jó rá sminkelni és szépen beszívódik.

2019.03.01. Egyszerűen azt mondom, zseniális a krém! Korábban volt alkalmam kipróbálni az éjszakait, ami ennél egy sokkal testesebb, olajosabb, nehezebben beszívódó, de azt is nagyon szerettem, mert tisztítás után ő az egyetlen, ami képes másnapra a hámlást megállítani. Ez sokkal könnyebb, kevésbé olajos, de nagyon jó az illata, a bőröm pedig hidratált, ragyogó, feszes és élettel teli. Éjszaka hidratáltam, reggel bársonyos a bőröm, szóval 10 órát biztosan hidratál, így sminkelni is jó rá. Közvetlen felkenés, várakozás után nem tudom milyen rá sminkelni, de így pont jó volt, hogy jó előre behidratáltam. Nem kell belőle sok. Nem csalódtam benne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 12.

Update: 2019.04.12.

kukuru

2019. április 9.

Kozmetikusom ajánlotta, jó állagú, jó illatú krém, nekem bevált! :) még nyáron is, nem volt ragacsos a bőröm! Jól hidratál!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 9.

Kitti2019

2018. június 29.

Anyukám használja(40) nagyon szereti és újra fogja venni .

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 29.

Anyukám használja(40) nagyon szereti és újra fogja venni .

myvettsoprano

2017. március 23.

Kicsit kevés nekem ez a krém, pedig több esélyt adtam, a második tégyelyt használom. Szérumot teszek alá. Beszívódik jól, de nem hiszem, hogy újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 23.

biusjj

2016. december 13.

Tesztelésre kaptam, nekem nem vált be sajnos zsírosította a bőröm, illetve piros pöttyök lettek rajta, amit neki tudtam be. Viszont anyukámnak nagyon bevált, ezért az Ő véleményét írom le: szuperül hidratál, gyorsan beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet és nem is nehéz. Használat után puha és rugalmas lett a bőre, semmilyen irritációt nem okozott neki, pedig hiper érzékeny. Ami a baj vele egyedül, hogy alig lehet beszerezni.... Csak kozmetikustól, így a kozmetikust kell megkérni, hogy vegyen.... Ami valljuk be nagyon bosszantó.. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 13.

verka01

2016. április 29.

Szintén tesztelésre kaptam a krémet, ezúton is köszönöm :) Tavasszal jól működik nálam, télen, hidegben sajnos kicsit kevés volt a hidratáló hatása. A bőröm gyorsan beszívja, irritációt nem okoz. Az illata nem a kedvencem, de szerencsére hamar elillan. Csodákat az én bőrömmel nem tett, de azért szívesen használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 29.

Mentacska

2016. április 6.

Tesztelésre kaptam. Állagával, illatával teljesen megvoltam elégedve, bár az illatosított termékektől piros kiütéseim vannak, ettől nem jött elő. Ezenkívül ultra érzékeny a bőröm, nagyon sok dicsért termék szétcsípi az arcom, ez a krém ezt sem produkálta szerencsére. Mivel 20-as éveim elején járok, gondoltam anyukám jobb tesztelője lehet, átadtam neki. Ő is megvan elégedve, a bőre is kisimultabb tőle valamivel, az ár-érték arány is korrekt, ötös!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 6.

vrita90

2016. február 16.

En is tesztelesre kaptam a kremet.
Pont nyaralas elött erkezett meg, igy sikerült 30 fokban is kiprobalni. Ott tökeletesen müködött, a böröm puha volt, hidratalt, nem okozott semmifele irritaciot, vagy pattanast (az amugy pattanasos börömön).
Itthon mar annyira nem voltam elegedett, nem volt eleg a hidrataltsaga.
Nalam egy nyari kremnek töketeles, de telre keves.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 16.

En is tesztelesre kaptam a kremet.
Itthon mar annyira nem voltam elegedett, nem volt eleg a hidrataltsaga.
Nalam egy nyari kremnek töketeles, de telre keves.

szazsani

2016. február 16.

Tesztelésre kaptam, de nekem sajnos nem annyira vált be, pedig nagyon szerettem volna. Fura ez a túlzottan parfümös illat, jó illata van, nem azért, de állandóan kipirosodik tőle a bőröm, és szúnyogcsípés szerű kis viszkető foltok jönnek ki tőle. Ezt leszámítva puha lesz tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 16.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Cyclomethicone, Propylene Glycol, Saccharide Isomerate, Sodium Lactate, Sodium PCA, Glycerin, Fructose, Urea, Inositol, Lactic Acid, Isomalt
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!