Solanie

Ár:   2499Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   125 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a Alveolashop.com-n 2 499 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nikk89, Módosítva: 2015. július 27.

Ár:   2499Ft
Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: Alveolashop.com, 2 499 Ft

Használatát zsíros, tisztátlan, szeborreás, viszketésre hajlamos bőrkezelés előtti tisztításra vagy otthoni mindennapos arctisztításra ajánlják.

Lúgos kémhatásának köszönhetően bőrpuhító hatású. Az ichtihol jótékony hatással van a gyulladt pattanásos, aknés, irritált, rozaceás bőrre, és segíti helyreállítani a faggyúmirigyek normál működését. A kellemes illatú antibakteriális lenolajos szinergens hatásával segíti a bőr nyugtatásátés mindennapos tisztítását. Nem szárít. Használata után a bőr hidratált és puha marad, így érzékeny bőrre is alkalmazható.

Ár: 2 499 Ft , Eladó: Alveolashop.com

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

TKataa

2020. május 4.

Elég vegyes érzéseim vannak vele kapcsolatban. Kicsit szárítja a bőrömet, muszáj hidratálni utána, mert különben nagyon hámlani kezd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 4.

nesz

2020. április 26.

Kozmetikus ajánlására vettem meg, de nagyon szárította az arcomat, így megváltam tőle. Nekem az illata és az állaga is nagyon tetszett, nem kell belőle sok, sokáig elég akinek beválik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 26.

Laroselly

2020. március 9.

Nagyon vegyesek az érzéseim ezzel kapcsolatban. A pattanásaim ugyan tényleg elmúltak, de szerintem emiatt a termék miatt száradt ki ennyire a bőr a szemöldökeim közötti területen. Ha egy nagyon zsíros krémmel nem hidratálok alá akkor hamar látszik, hogy hámlik az alapozó. :(
Alig bírtam elhasználni, a negyedét ecsetmosásra használtam el. Arra meg picit drága....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 9.

bogyomagic

2019. november 12.

Minden este és reggel a vizes arcomat mosom meg ezzel, a bőröm sima lesz tőle és hidratálja is. Először a pattanások miatt kezdtem el használni, azok szerencsére már visszaszorultak, de továbbra is használom, nagyon jót tesz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 12.

kugloaf

2019. október 8.

Reggel az egész termékcsaládot (lemosó,tonik és krém) használom,nagyon szépen rendbetette a pattanásos,csúnya bőröm. Nem cserélném le semmiért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 8.

albertinablogg

2018. október 22.

Kipróbáltam, de sajnos nem győzött meg. Maradok a Cleopátra szappannál. Sokallom az árát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 22.

ciska

2018. augusztus 9.

A kozmetikusom ajánlotta a használatát mivel elég problémás és pattanásos a bőröm. Hidratáló krémmel együtt szép és puha volt az arcbőröm, viszont a pattanások/miteszerek ugyan úgy megmaradtak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

Kiscsillag92

2018. augusztus 7.

Rendkívül vízhiányos, zsíros és seborrheás a bőröm, és ez az első lemosó, ami csodákat tesz vele. Természetesen más termékekkel együtt használom. Nekem mindenképpen újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

Reni96

2018. július 5.

Napi tisztításra használom, de nem veszem újra, ennyit az olcsóbb termékek is tudnak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 5.

CsSz

2018. február 8.

Megtisztítja az arcom a nap elején és este, de a pattanásokon és a pirosságon nem segít. Lassan elfogy, soha nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 8.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Az olajpala lepárlási termékének, az Ichthammolnak egy másik formája. Természetes erdetű, barna színű, átható szagú összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antimikrobiális (vagyis segít a bőrön található mikroorganizmusok egyensúlyban tartásában), korpásodásgátló és felületaktív anyag. Az összetevővel leggyakrabban korpásodás elleni samponokban találkozhatunk, de előfordul pattanás elleni készítményekben is.

További info az összetevőről a KM-blogon >>