Solanie

Ár:   2999Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Alveolashop.com-n 2 999 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kBettina, Módosítva: 2013. november 27.

Ár:   2999Ft
Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Alveolashop.com, 2 999 Ft

Bőrfrissítő, feszesítő alkoholmentes tonik, jó tisztító, hidratáló és optimális PH beállító hatású. Alkoholmentes, ezért az érzékeny bőrűek is használhatják.

Ár: 2 999 Ft , Eladó: Alveolashop.com
albertinablogg

2019. április 26.

Jó kis tonik, ár-érték arányban verhetetlen. Könnyed, gyorsan szárad / beszívódik, nincs fényes réteg utána a bőrön. Kevés is elég belőle a korongra. Az illata is kellemes, friss. Nem szárított, szóval újra fogom venni, ha elfogy. Csodára nem képes, csak a bőr Ph érztékét hozza rendbe lemosás után (plusz leszedi a maradék lemosót és sminket, ami esetleg még maradt volna).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 26.

kukuru

2019. április 9.

Imádom az illatát, tökéletesen végzi a dolgát, nem szárítja a bőrt! Kozmetikusom ajánlotta!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 9.

Yohanna73

2019. január 13.

Egyszerű és a célnak megfelelő. Kellemes illatú ph visszaállító. Amit egy toniknak kell azt hozza. Ár érték arányban szuper.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 13.

Györgyusz

2019. január 5.

Most fogyott el a kis dobozos. Jó illat, nem okozott pattanásokat, viszont semmit nem vettem észre abból h hidratál, ragadt is az arcom tőle. Az igaz h most igyekszem kialakítani az arcápolási rutint szépen lassan. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 5.

zabhegyezo

2018. október 20.

Korábban mindig elsunnyogtam a tonizálást, mert a legtöbb tonik szárította a bőrömet (igaz, olcsó drogériásakat használtam), de miután jobban beleástam magam az arcápolás témába, és megtudtam, hogy ez egy igen fontos lépés lenne, gondoltam keresek egy jó tonikot. A kozmetikusomon keresztül jutottam hozzá ehhez a kis csodaszerhez, és nagyon a szívemhez nőtt. Hűsít, felfrissít, tisztít. A kedvenc lépésem lett az arcápolásban. Elmés kis találmány a hidratáló tonik. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 20.

Debreczeni

2018. január 15.

Felfrissít, nyugtatja a bőrt. Elég nehéz beszerezni, csak kozmetikusnál, vagy kozmetikus által a cégtől lehet, DE megéri!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 15.

Tatinta

2017. november 13.

Nem szárít, teszi a dolgát, kellemes az illata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 13.

Nem szárít, teszi a dolgát, kellemes az illata.

ffaniel

2015. július 9.

Jó kis tonik,szívesen dolgozok vele és használom magamon is,nagyon jó illata van és nem szárít vagy csíp mint más drogériás tonikok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 9.

fruzsi94

2014. június 4.

Sokáig, amíg a bőröm igényelte, használtam. A kozmetikusomtól vettem, nagyon jó kis termék, szuper áron!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 4.

kBettina

2013. november 19.

Kedvenc tonikom, nagyon jó érzés használni, nem szárít, kellemes az illata. Mindig hidratálok utána, úgyhogy nem tudom önmagában mennyit tud. Ha marad még rajtam smink, azt is leszedi nyom nélkül. Nehéz sajnos beszerezni, én a kozmetikusomtól veszem

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 19.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Urea, Sodium PCA, Sodium Lactate, Lactic Acid, Propylene Glycol, Sorbitol, Glycerin, Urea
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Sorbitol h 1 1

Nem szabványos INCI-név, hanem egy négyféle parabénből álló tartósítókeveréket jelöl. Methylparaben, ethylparaben, propylparaben és butylparaben keveréke. Lásd parabének.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.