Solanie

Ár:   Kozmetikusoknak   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a Alveolashop.com-n Kozmetikusoknak-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Syd, Módosítva: 2014. május 26.

Ár:   Kozmetikusoknak
Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: Alveolashop.com, Kozmetikusoknak

Ez a krém az érzékeny, nehezen tisztítható bőrtípusok gyors puhítására, a pórusokba rakódott tisztátalanságok, tökéletes eltávolítására készült különleges termék. A lipoaminosav egy bőrbarát, felületaktív anyag a bőr fiziológiai mélytisztítását végzi el. Alkalmazásakor mélyen bediffundál a pórusokba, oldja az oxidálódott zsírokat és szennyeződéseket, emulgeálja az elhalt hámsejteket és tökéletes bőrtisztaságot biztosít a hatóanyagok felszívódásához. A bőr hamvassá, selymes fényűvé válik.

Ár: Kozmetikusoknak , Eladó: Alveolashop.com
250ml

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

HDorina

2020. március 1.

A másodéves vizsgámon Solanie-t használtam. Utána otthon ezzel ápoltam a bőrömet. Gőzölés előtt vittem fel az arcomra, majd gőzöltem és lefedtem fóliával azt a területet ahol éppen nem tisztítottam. Nekem zsíros, tömény érzetet adott, nem volt jó utána nyomkodni a bőrt és nem is éreztem hogy megkönnyítette volna. Így eladtam végül.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 1.

Syd

2014. május 14.

Internetről rendeltem meg, bár elvileg csak kozmetikus adhatja, mint pl. az Ilcsit, de a Solanie azért sok helyen elérhető. A bőröm érzékeny, tisztítás után rögtön kivörösödik, még a Bioderma rózsaszín micellás lemosójától is, szóval ritkán végzek "mélytisztítást", mert kikészül a bőröm. De ez a krém szuper rá! Zuhany, hajmosás közben felpuhul a bőröm, utána arcradír, majd ez a krém. Legalább 15 percig rajta kell hagyni, de én fél óráig szoktam. Utána nyomkodok, ha muszáj (nem bírom ki), és nyugtató krémet teszek rá (Solanie antirosacea). Komolyan mondom, olyan, mintha kozmetikusnál jártam volna. Nem szárít, nem zsírosít, nem irritál, viszont kiválóan tisztít! Nagyon jó!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 14.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Ginkgo Biloba Leaf Extract, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel, Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Nem szabványos INCI-név, hanem egy négyféle parabénből álló tartósítókeveréket jelöl. Methylparaben, ethylparaben, propylparaben és butylparaben keveréke. Lásd parabének.

A linalil-acetát Linaloolból és ecetsavból keletkezik észterképződéssel; a levendulaolaj, a jázminolaj és a bergamottolaj egyik fő összetevője. Potenciális bőrirritáló és allergén a levegővel érintkezve, egy 2004-es kutatás szerint pedig sejtmérgező hatású lehet, bár nincs olyan tanulmány, ami in vivo (emberen végzett kísérlet) is megerősítené ezt.