Solanie

Ár:   4499Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Alveolashop.com-n 4 499 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: f.noemi0221, Módosítva: 2014. február 21.

Ár:   4499Ft
Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Zsíros
Vedd meg online: Alveolashop.com, 4 499 Ft

Nyugtató, hám-erősítő, zsírosodás gátló, gyulladás-csökkentő, pórusösszehúzó és fertőtlenítő aktív hatóanyagok és vitaminok epidermis javító hatása enyhíti a kellemetlen tüneteket és biztosítja a bőr védelmét. A kezelt felület tonizált és feltöltött, ugyanakkor matt lesz. A krém nem hagy zsírfényt. A fényvédő megóvja a bőrt a nap káros sugaraitól.

Ár: 4 499 Ft , Eladó: Alveolashop.com
bogyomagic

2019. november 12.

én imádom. Kozmetikus ajánlására vettem, sminkalapnak is használom. Az illatát és az állagát is nagyon szeretem, puhává teszi a bőröm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 12.

Olga1895

2019. július 17.

Nem azt hozta, amit ígér, sőt még több pattanásom lett tőle, a bőrömet meg inkább zsírosította. Az összetevői sem túl szépek. Fele tégelyt elhasználtam, aztán ment a kukába, mikor meguntam, hogy egyre csúnyább a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 17.

jazsa

2019. március 24.

Az egyik kedvencem! :) Kozmetikus ajánlotta a Solanie termékeket, a pattanások miatt vettem meg leginkább. Sokkal kevesebb van belőlük amióta használom.Számomra hozta a várt hatást,elégedett vagyok vele! Reggel és este használok egy kevés mennyiséget belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 24.

Györgyusz

2019. január 5.

Kozmetikus javaslatára vettem meg. Őszintén nekem túl tömör az állaga. Finom az illata, de nem egy kellemes érzés elkennem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 5.

megyerig

2018. július 10.

Körülbelül három hónapja használom, a kozmetikusom ajánlásával. Nagyon jó hidratáló krém, jó összetevőkkel. Nappali krémként használom, de sajnos a bőröm ugyanúgy zsírosodik. 😕 T-vonalban zsíros és korpás-szeborreás a bőröm, de a mitesszereimen nem segített. Mindenestre elfogom használni, de számomra nem újra vevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 10.

Kitti2019

2018. június 29.

Nagyon szeretem nappalra smink alá de van, hogy este is kenem vele . Nem szárad fel a bőröm és nem hámlok viszont a zsírosságomat mattítja.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 29.

Verus417

2018. március 27.

Kozmetikus ajánlotta, nagyon szeretem az illatát. Nem használom régóta,de észrevettem már a hatását. Eddig jó,remélem megéri majd az árát..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 27.

Debreczeni

2017. december 27.

Szeretem. Nehezen találtam magamnak megfelelő krémet. Zsíros aknés bőröm van, és ez megfelelően ápolja. Nem marad zsíros, de nem is szárad ki a hidegben az arcom. Az illata sem utolsó :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 27.

Krisztivagyok

2017. november 9.

Nagyon jó illatú, gyorsan felszívódik, de nappalra nem tudom használni, mert olyan olajos lesz tőle a bőrőm, hogy nem győzöm korrigálni :( Éjszakára elmegy, de nem az én bőrömnek való. Többet nem veszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 9.

pergeorsolya

2017. május 30.

Reggel használom alapozó alá és szuper jó kis primer! Gyorsan beszívódik, könnyű a felvitele és jelentősen csökkentette a pattanások mennyiségét!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 30.

Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Allantoin, Salicylic Acid, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Cyclomethicone, Betaine, Sodium Lactate, Sodium PCA, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol, Tocopheryl Acetate, Pyridoxine HCL

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Alcohol Denat., Behenyl Alcohol
Emolliensek: Propylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate, Cetearyl Ethylhexanoate, Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol, C12-15 Alkyl Benzoate, Glyceryl Stearate Citrate, Isononyl Isononanoate, Cyclomethicone, Isohexadecane, Stearic Acid, Dimethicone, Panthenol, Behenyl Alcohol, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Citrus Limon Peel Extract, Viola Tricolor Extract
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate Citrate, Stearic Acid, PEG-7 Hydrogenated Castor Oil
Szilikonok: Cyclomethicone, Dimethicone
Tisztítószerek: PEG-100 Stearate, Sodium Cetearyl Sulfate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Alpha-Isomethyl Ionone, Hexyl Salicylate, Hydroxycitronellal, Geraniol, Citronellol
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Dichlorobenzyl Alcohol, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Közönséges kakukkfű virágának és levelének a kivonata.  A CosIng az összetevőt maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése), tonizáló, bőr javító összetevőnek kategorizálja. Paula Begoun szerint bár a kakukkfűnek antioxidáns tulajdonsága van, a benne található illatanyagok bőrirritálóak.