Solanie

Ár:   4699Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   15ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok
Vedd meg online a Alveolashop.com-n 4 699 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Alveola, Módosítva: 2017. július 19.

Ár:   4699Ft
Kiszerelés:   15ml
Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok
Vedd meg online: Alveolashop.com, 4 699 Ft

Különleges vízoldékony C-vitamint tartalmazó szérum, mely kiváló hidratáló hatása mellett optimalizálja a bőr melanin termelését és segíti az új kollagénrostok képződését. A hozzáadott E-vitaminnal kialakított szinergens, antioxidációs képessége támogatja a bőr oxidatív stresszel szembeni védekezését. Niacinamid összetevője fokozza a bőrbarrier struktúrális és funkcionális integritásának biztosításához szükséges lipidek és ceramidok  szintézisét. Bőrhalványitó és antibakteriális összetevőinek köszönhetően jó kiegészítője lehet a fehérítő illetve szeborrea elleni kezeléseknek. Minden bőrtípusra ajánlott.

Ár: 4 699 Ft , Eladó: Alveolashop.com

brigi.brigi

2021. február 6.

Imádom! Feltölti az arcom, az arcképem egészen más! Kozmetikusom ajánlotta savas kezelésnél otthoni ápolásként
Újravettem és bátran ajánlom mindenkinek
Sőt a vita white os nappali krémje is meggyőzött a patik utáni foltok nagy mumusa

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 6.

Újravettem és bátran ajánlom mindenkinek

Barbs

2021. január 6.

Nekem csak mégtöbb pattanást csinált az arcomra. Egyrészt a bőröm nem szívta be másrészt a meglévő foltjaimon egyáltalán nem halványított. Biztos nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 6.

luci_i

2021. január 3.

Kozmetikustól vásároltam, nem volt drága. Nem szívta be a bőröm, ragadt és csak a felét tudtam elhasználni, mert a pipettája tönkre ment. A vége fele pedig már az állaga sem olyan volt mint amilyennek kellett volna lennie.
Nem szerettem, lehet majd valamelyik másikkal még próbálkozom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 3.

Nem szerettem, lehet majd valamelyik másikkal még próbálkozom.

angi009

2020. május 29.

A kozmetikusom használta mindig az arckezeléseim során, már itthon is használom, ragyog tőle a bőröm! Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 29.

Julicika

2018. március 12.

A kozmetikusom ajánlására vásároltam meg 4000 Ft körüli áron a 15 ml-es kiszerelést.
Egy hónap használat után a bőröm élettel telibbnek tűnik.
Azt sajnálom, hogy sem a terméken, sem pedig a weboldalon nem találtam meg, hogy hány százalákban tartalmaz C-vtiamint.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 12.

Egy hónap használat után a bőröm élettel telibbnek tűnik.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Niacinamide, Propylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Niacinamide, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.