Soliteint

Ár:   600 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák, drogériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BRebi, Módosítva: 2019. május 3.

Lelőhely:   patikák, drogériák, hipermarketek, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Fertőtlenítő, gyulladáscsökkentő anyagokat, gyógynövényeket és fontos vitaminokat (Biotin, B5-Provitamin) tartalmazó arctonik, a zsíros arcbőr speciális ápolószere.

Alkoholt nem tartalmaz

Bettii98

2020. március 31.

Kegyetlen rossz. Az itteni pozitív vélemények miatt vettem meg, de kár volt. Olyan brutális nagy pattanások jöttek ki tőle, több hét mire elmúlnak. Soha többet!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 31.

creammaniac

2019. december 6.

Azt hiszem, megtaláltam a tökéletes tonikot!

Korábban rengeteget kipróbáltam már, mivel pattanásokra, mitesszerekre hajlamos a bőröm és szükségét érzem az alaposabb tisztításnak, de az ilyen bőrtípusra ajánlott tonikok általában szárítanak, kellemetlen szagúak, alkoholosak, stb.

Itt, az oldalon láttam meg ezt a terméket, magamtól biztos nem vettem volna meg, mert valahogy nem túl bizalomgerjesztő, hogy a drogéria legalsó polcán található, olcsó, korábban nem is hallottam róla. Épp leárazták 400 Ft-ra, így gondoltam nem sokat vesztek, ha nem válik be, az eredeti ára is csak 600 Ft körül van.

Első használat óta imádom, az illatát különösen, egy régi kölnit juttat az eszembe. 😊 Utolsó lépésként használom este, nem kenek fel utána krémet, sokkal tisztábbnak érzem így a bőröm, nem szárít, nem ragad és a pattanásaim száma is drasztikusan csökkent. A mitesszerekre is jó hatással van, de teljesen nem tudja kipucolni őket.

Remélem sokáig kapható lesz, mert ez most nagyon bevált nekem. 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 6.

Azt hiszem, megtaláltam a tökéletes tonikot!

Remélem sokáig kapható lesz, mert ez most nagyon bevált nekem. 😊

tiszaboglarka

2019. december 2.

Nyáron használtam, akkor nagyon szerettem. Nagyon jól hűsített és szerettem a gyógynövényes illatát. A pattanásokon is segített. Az összetevői is nagyon szépek, és ár-érték arányban is verhetetlen. Azóta sem találtam jobb tonikot, úgyhogy elképzelhető, hogy visszatérek hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 2.

oreganyo

2019. október 19.

Én is használom, sőt újravettem már, nagyon szeretem. Tervezek más terméket is kipróbálni a márkától.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 19.

katica22

2019. október 19.

Szép osszetevokkel, nagyon jó kiszerelessel az egyik legjobb Tonik amit valaha hasznaltam. LRP tonikot is veri! Nagyon kellemes használni nincs utána ragacsos vagy csípős, húzódó érzés a bőrön. Amióta ezt használom kevesebb pattanasom lett és a borom sem zsirosodik annyira! Én ennél maradok mert ár-érték arányban is verhetetlen !!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 19.

dorakrem

2019. augusztus 12.

Most vettem először és nagyon meg vagyok elégedve vele. Meleg időben kifejezetten kellemes, hogy nem érzek semmi ragacsosságot benne, érezni a gyógynövényes illatot, amit és szeretek. Nekem úgy tűnik, hogy a pórusokat is összehúzza egy kicsit. Ár érték arányban kiválló, szeretem, hogy nem "literes" kiszerelésben kapható így utazáskor ( bőrönben) magammal tudom vinni. Újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

sophieblackbeak

2019. május 26.

Eddig nagyon szeretem ezt a tonikot. Nincs benne alkohol, csak gyógynövényeket és vitaminokat tartalmaz, szerintem ezért van az, hogy sokkal jobb állapotban van tőle a bőröm mint néhány más tonik használatánál. Plusz pont, hogy nagyon jó mentolos az illata, rendesen kellemes mikor érzem az arcbőrömön és jó árban is van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 26.

BRebi

2019. május 24.

Nagyon szeretem! Egyáltalán nem szárít, szépek az összetevői.
Amióta használom kevesebb miteszer, pattanás jön elő.

Update: Miután abbahagytam a használatát úgy éreztem, hogy a bőröm fellélegzett. Nem tett jót neki a sok mentolos illóolaj, ami benne volt. Nem fogom újravennni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 24.

Nagyon szeretem! Egyáltalán nem szárít, szépek az összetevői.
Amióta használom kevesebb miteszer, pattanás jön elő.

Csiimi

2019. május 7.

Nincs 👏🏻 Benne👏🏻 Alkohol! 👏🏻 Nagyon hálás vagyok ezért. Már vagy 5-ször újravettem, mert jó termék, könnyen elérhető, rettentő jó árban van és ami a lényeg, hogy nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 7.

Antioxidánsok: Aesculus Hippocastanum (Horse Chestnut) Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin