Soliteint

Ár:   445 Ft   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   patikák, drogériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dizabella01, Módosítva: 2016. január 3.

Lelőhely:   patikák, drogériák, hipermarketek, online
Kategória:   Hajformázók

Az ultra erős tartást biztosító hajrögzítő géllel bármilyen hajforma könnyen, gyorsan elkészíthető. A kialakított frizurát tartóssá teszi, maradéktalanul kifésülhető, könnyen kimosható. A panthenol és aloé hatóanyaga védi és kondicionálja a hajszálakat. Nem zsíros, nem ragad. Extrém tartást és csillogást ad.

tara95

2020. május 29.

Rühellem a lenmagzselét a hajammal együtt, úgyhogy beszereztem. Szuper gél, nem nehéz, nem ragacsos, szépen ki lehet nyomkodni és jelentősen mérsékli a szöszös hatást. Cantu után viszem fel tincsenként és a denmannal formázom, nagggyon szép a hatás. Az ára meg nevetséges.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 29.

goldgirl

2019. december 23.

Első próbálkozás (CGM-ben): felül hullámos, alul göndör hajamat szépen bekunkorította. Bőven vizes hajba nyomkodtam bele, egyszerre csak kisebb részekbe, amiket külön-külön "cruncholtam". Majd a végén az egészet újra jól cruncholtam, fejjel lefelé diffúzorral legalacsonyabb fokozaton megszárítottam. Estére ananászba kötöttem, és reggel indulás előtt kicruncholtam belőle a keményedést. Szuperül működik, nagyon olcsó, szerintem sokáig elég is lesz. Ha nincs kéznél kész lenmagzselé ez szuperül helyettesíti :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 23.

bvril

2019. december 5.

Valaki kérdezte, a XXII. ker. Háros utcai Rossmannban több is volt, mikor én vettem, általánosságban ott a város szélén nem szokták elkapkodni a cuccokat, mindig ott keresem először az ilyen népszerű termékeket. :)

Szuper összetevők, szuper ár. 3A-B göndör hajam van, nemrég kezdtem szigorúan CGM-ezni és úgy egyáltalán rögzítőt használni. Még nem jöttem rá, hogy nekem hogy a legjobb a használata, de tényleg jó tartást ad, nem lesz ragacsos a hajam, nem szárítja.
(Frissítem a véleményt, ha sikerül tökéletesítenem a technikáimat, vagy ha esetleg később mégsem válik be a zselé.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 5.

honeybear

2019. november 25.

rossmannban vettem 450 forintért, mert néha hajhabot, néha hajzselét használok a göndör hajamra. úgy voltam vele, hogy ha nem válik be, akkor sem dobtam ki érte sok pénzt. az állaga nem olyan sűrű és ragacsos, mint az előző zseléké, amit használtam, ezért kételkedtem benne.
kár volt, mert szuperül tartja a hajam, anélkül, hogy megkeményedne rajta túlságosan, és ami mégjobb: nincs benne alkohol, ezért nem szárítja a hajam 😁

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 25.

paranoidcat

2019. július 20.

Ha erre előbb rátalálok... Olcsó, nagyon jól formáz, és tartósan. Nem szárít, nem pereg apró darabokban, és a csigáim sem szöszösek (=frizzy), de definiáltak. Hiperszuper! Ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 20.

CrazyHairDontCare

2019. május 14.

Szent Grál zselém, ha abbahagynák a gyártását, esküszöm elkezdenék magamnak lenmagzselét készíteni.
Hullámos-göndör hajam van, amire csurom vizesen kenem fel a terméket, majd mikor betonkeményre száradt a hajam kinyomkodom belőle a kemény részeket. Tehát nem "férfiasan" használom :D
- Gyönyörű frizz mentes loknikat varázsol.
- Ha nincs nagyon borzalmas időjárás 4-5 napos tartást ad.
- Összetevők? Csillagos ötös, se alkohol, se glicerin.
- Az illata okés, de igazából nem számít mert nem marad a hajban.
- Az ára az egyik legnagyobb plusz, ez a kis bödön nekem körülbelül egy hónapig tart ki, ekkora mennyiség, ennyiért bőven megéri.
- Azt sajna nem tudom megmondani mennyire kifésülhető, mert szárazon nem fésülöm a hajam, viszont könnyen kimosható.
A sárga tesóját is használtam, az szintén nagyon jó, de ez hosszabbb/ erősebb tartást ad.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 14.

- Gyönyörű frizz mentes loknikat varázsol.
- Ha nincs nagyon borzalmas időjárás 4-5 napos tartást ad.
- Összetevők? Csillagos ötös, se alkohol, se glicerin.
- Az illata okés, de igazából nem számít mert nem marad a hajban.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.