Soliteint

Ár:   445 Ft   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   patikák, drogériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dizabella01, Módosítva: 2016. január 3.

Lelőhely:   patikák, drogériák, hipermarketek, online
Kategória:   Hajformázók

Az ultra erős tartást biztosító hajrögzítő géllel bármilyen hajforma könnyen, gyorsan elkészíthető. A kialakított frizurát tartóssá teszi, maradéktalanul kifésülhető, könnyen kimosható. A panthenol és aloé hatóanyaga védi és kondicionálja a hajszálakat. Nem zsíros, nem ragad. Extrém tartást és csillogást ad.

Ár: 4000ft , Eladó: Bellana
Állapot: Párszor használt., Helyszín: Gödöllő, Budapest(keleti), fizetés: Személyes átvétel lehetséges Gödöllőn vagy Bp-n belül a keletinél, előre utalás után postázni is tudok.

BRebi

2021. május 14.

Sajnos nem vált a kedvencemmé. Plusz pont, hogy szépek az összetevői, és, hogy az ára nagyon baráti, de ettől függetlenül nem fogom újra vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 14.

Nae

2021. május 13.

Szimplán jó. Olcsó, könnyen beszerezhető, nem kiemelkedő, de hatásos és cgm is. Vannak ennél jobb zselék is, de ez is tökéletesen megteszi, ha úgy adódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 13.

fairynorah

2020. november 29.

Ugyanazt tudom elmondani,mint az előttem lévő vélemény (még a hajtípus is), nem is ragoznám tovább, nem hiányzik a rutinomból.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 29.

MademoiselleSumire

2020. november 6.

Hónapok óta használom normál porozitású, közepes vastagságú 2C-3A hajamra. Kedveltem az elején. Olcsó, glicerinmentes, ami a hideg hónapokon jól jön, könnyen beszerezhető. Bár elsőre sem volt szerelem, de rendben volt.
Az egyik problémám, hogy számomra nem elég erős a tartása. Már másnapra szöszös lesz a hajam, mintha ott se lenne. Muszáj feltennem rá hajhabot is. Számomra különös, hogy nem hagy "gel cast"-ot, nincs mit SOTC-zni, azaz kinyomkodni száradás után.
A másik, hogy több hónapnyi használat után ki merem mondani, hogy szárít, de az biztos, hogy mattít. Nem tudom mi, nem tudom hogyan, hiszen tudom, hogy alkoholmentes. Az én rutinom kevéssé változik,ezért könnyen meg tudom mondani, milyen termék milyen hatással van a hajamra. Úgyhogy nem veszem többet, vésztartaléknak a polc alján megmarad.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 6.

Martu0508

2020. június 14.

A kedvenc zselémet több boltban és webshopban sem találtam, így muszáj volt alternatív megoldást keresnem. A göndör csoportban elég népszerű a termék, úgy gondoltam, egy próbát megér. Először fura volt, hogy száradás után nem annyira kemény a cast, sokkal könnyebb kinyomkodni mint az előző zselémnél, de 4 hajmosás után a tartására nem lehet panaszom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 14.

tara95

2020. május 29.

Rühellem a lenmagzselét a hajammal együtt, úgyhogy beszereztem. Szuper gél, nem nehéz, nem ragacsos, szépen ki lehet nyomkodni és jelentősen mérsékli a szöszös hatást. Cantu után viszem fel tincsenként és a denmannal formázom, nagggyon szép a hatás. Az ára meg nevetséges.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 29.

goldgirl

2019. december 23.

Első próbálkozás (CGM-ben): felül hullámos, alul göndör hajamat szépen bekunkorította. Bőven vizes hajba nyomkodtam bele, egyszerre csak kisebb részekbe, amiket külön-külön "cruncholtam". Majd a végén az egészet újra jól cruncholtam, fejjel lefelé diffúzorral legalacsonyabb fokozaton megszárítottam. Estére ananászba kötöttem, és reggel indulás előtt kicruncholtam belőle a keményedést. Szuperül működik, nagyon olcsó, szerintem sokáig elég is lesz. Ha nincs kéznél kész lenmagzselé ez szuperül helyettesíti :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 23.

bvril

2019. december 5.

Valaki kérdezte, a XXII. ker. Háros utcai Rossmannban több is volt, mikor én vettem, általánosságban ott a város szélén nem szokták elkapkodni a cuccokat, mindig ott keresem először az ilyen népszerű termékeket. :)

Szuper összetevők, szuper ár. 3A-B göndör hajam van, nemrég kezdtem szigorúan CGM-ezni és úgy egyáltalán rögzítőt használni. Még nem jöttem rá, hogy nekem hogy a legjobb a használata, de tényleg jó tartást ad, nem lesz ragacsos a hajam, nem szárítja.
(Frissítem a véleményt, ha sikerül tökéletesítenem a technikáimat, vagy ha esetleg később mégsem válik be a zselé.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 5.

honeybear

2019. november 25.

rossmannban vettem 450 forintért, mert néha hajhabot, néha hajzselét használok a göndör hajamra. úgy voltam vele, hogy ha nem válik be, akkor sem dobtam ki érte sok pénzt. az állaga nem olyan sűrű és ragacsos, mint az előző zseléké, amit használtam, ezért kételkedtem benne.
kár volt, mert szuperül tartja a hajam, anélkül, hogy megkeményedne rajta túlságosan, és ami mégjobb: nincs benne alkohol, ezért nem szárítja a hajam 😁

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 25.

paranoidcat

2019. július 20.

Ha erre előbb rátalálok... Olcsó, nagyon jól formáz, és tartósan. Nem szárít, nem pereg apró darabokban, és a csigáim sem szöszösek (=frizzy), de definiáltak. Hiperszuper! Ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 20.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.