Best of Beauty 2019

Soliteint

Ár:   699 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   patikák, drogériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: eyeye, Módosítva: 2011. július 28.

Lelőhely:   patikák, drogériák, hipermarketek, online
Kategória:   Testápolás

Különlegesen bőrbarát összetétele gyengéd tisztító hatást nyújt, tejsavtartalma biztosítja az intim nyálkahártya savköpeny-védelmét. Ápoló összetevői (mint az avokádóolaj) szárazságcsökkentő, utánzsírozó hatásával megelőzi a hámréteg túlzott kiszáradását.

EditKlaudia

2019. január 2.

Vitathatatlanul a legjobb intim mosakodó a piacon, minden szempontból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 2.

Vitathatatlanul a legjobb intim mosakodó a piacon, minden szempontból.

Arianne

2017. július 10.

Eddigi legjobb intim mosakodószerem. Nagyon szeretem a praktikus, pumpás kiszerelést,
mert így biztosan nem pocsékolok. Az illata is kellemes számomra.
Amióta használom, azt tapasztalom, hogy kevésbé vagyok fogékony a fertőzésekre.
Mindenképpen újra fogom vásárolni.

Update: Ma kerestem DM-ben és Rossmanban is, de nem találtam.:(:(
Nagyon remélem, hogy nem vonták ki a forgalomból, mert akkor iszonyú szomorú leszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 10.

mert így biztosan nem pocsékolok. Az illata is kellemes számomra.
Amióta használom, azt tapasztalom, hogy kevésbé vagyok fogékony a fertőzésekre.
Mindenképpen újra fogom vásárolni.

Update: Ma kerestem DM-ben és Rossmanban is, de nem találtam.:(:(

juditkaa70

2016. szeptember 2.

Kellemes illatú,és elég sokáig elég,adagolója miatt. Jól habzik,de, a hosszan tartó friss komfortézetet nem érzem. Maradok a megszokott márkáimnál az intim mosók terén. Vionel,Intima Liasan sensitiv és a Duchesse kamillás intim mosakodók nálam a favorit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 2.

6vilag

2016. szeptember 2.

Már pár hónapja használom napi szinten -2 vagy 3 biztosan- és mondhatom, alig hiányzik a flakonból. Szóval, igen kiadós. A flakonon szerepel PH4,7, vagyis tökéletes az intim tájak tisztításához.
Nem csak az ára jó, hanem a hatása is. Kellemes illat, nem irritál, pontosan úgy tisztít, ahogy az elvárható. Szeretem a lágy krémes habját, finom nőies, de visszafogott illatát.
Egyetlen pumpálás elegendő a mosakodáshoz. Nagyon jó az adagolója, nem lehet belőle túlpancsolni, pont annyit ad, amennyire szükség van.
Számomra biztosan újra vevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 2.

Számomra biztosan újra vevős.

dizabella01

2016. szeptember 1.

Nagyon megkedveltem ezt az intim lemosót, isteni finom illata van, mely egyből tisztaságérzetet nyújt. Praktikus a kiszerelése is, de nálam viszonylag hamar fogyott el, fél év alatt, és úgy, hogy csak háromnaponta használtam. 2 pumpálásnyi általában elég. Sajnos a vége felé a pumpás feje nem ment már olyan jól, lenyomás után nem ugrott vissza, és ez megnehezítette a maradék termék kinyerését, de ennek ellenére újraveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 1.

nyauka

2016. július 11.

Imádom, jó az illata, kellemesen megnyugtató érzést ad odalent, volt, hogy valami fertőzést sejtettem, és ezzel megmostam, majd nem is jött elő semmi gomba, semmi baktérium okozta dolog. Nagyon finom az állaga, az első olyan intim mosakodóm, ami után még órák múlva is megcsap a tiszta illat. A kiszerelését is kedvelem, arról nem is beszélve, hogy kevés is elég belőle, így sokáig elég.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 11.

Nixa

2016. április 5.

Eddig Avonos intim lemosókat szoktam használni, többek között annak is kipróbáltam a hab lemosóját is, amit szerettem én is, és a párom is, ugyanis ő is használja az ilyen jellegű cuccaimat, csak az nem tetszett hogy az azt hiszem 150 vagy 100 ml-s volt, míg többi 200 ml. Na ez 200 ml-s, szuper jó habja és illata van, és nem mellesleg 690-ért vettem a Rossmannban, szóval még olcsó is. Biztos, hogy újra fogom venni! Ami meglepő volt először az az átlátó "üvege", de ebben is megláttam a pozitívat: tudjuk mikor kezd kifogyni, mikor kell újra venni! :) 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 5.

nicolebunny

2016. március 31.

Általában engem minden intimlemosó egy idő után irritál, azért nem írtam még ehhez sem véleményt. Most viszont már lassan másfél-két hónapja használom ezt, és azt mondhatom, hogy soha többé nem kell leváltanom :D
Olcsón jutottam hozzá, és tetszett, hogy hab állagú. Így nagyon kevés fogy belőle. Az adagolása tökéletes, egy pumpálásnyi adag elég is egy alkalommal. Az illata visszafogott, nem csíp, nem irritál, nem bánt egyáltalán. Mióta használom, alig fogyott belőle, még a negyede sem, tehát ha így nézzük, még olcsóbb!! Friss érzést biztosít a másnapi fürdésig :)
Nagyon bejött!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 31.

Nagyon bejött!!

Meja

2016. január 19.

Én nagyon meg vagyok vele elégedve. Jól tisztit, kellemes az illata és egyáltalán nem irritál. Az ára is nagyon baráti. Nekem kifejezetten tetszik a hab álaga, a pumpás kiszerelésnek köszönhetöen pedig pont annyit használok alkallmanként, amennyit kell. Jah és plusz még kb fél éve használom minden nap és még mindig félig van. 5 csillagocska neki :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 19.

sieszter

2015. szeptember 7.

5 azaz öt hónapja tart nálam egy flakon. Jól is működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 7.

5 azaz öt hónapja tart nálam egy flakon. Jól is működik.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel, Allantoin
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Felület aktív anyag, tisztítószer, mellyel leggyakrabban samponokban, tusfürdőkben és arctisztítókban találkozhatunk. Paula Begoun szerint ez az anyag nagyon hasonló a Sodium Lauryl Sulfatehoz (SLS), így bár magáról a TEA-Lauryl Sufateról nincsen sok kutatás, mivel az SLS egy agresszív, irritáló tisztító anyag, így Paula a TEA-Lauryl Sulfate-ot sem ajánlja.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Forrás: ITT

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.