Soliteint

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák, drogériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Suzi, Módosítva: 2021. március 3.

Lelőhely:   patikák, drogériák, hipermarketek, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Hatékony bőrmegújító krém, melnyek Q10 enzim tartalma optimális energiaforrást biztosít a bőr éjszakai regenerálódásához.

mollimo

2021. augusztus 6.

Esti arckrémet kerestem, és valahogy ez ragadta meg a tekintetem. Nekem tetszett az illata, nem túl erős, hanem kis kellemes. Hamar beszívta a bőröm és reggelre puha arccal ébredtem. Állagra lágyabb és krémesebb, így gyorsan el is fogyott.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 6.

Vvn

2021. június 13.

Rengeteg fájó piros pattanást okozott 2 hét használat után.
Borzasztó...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 13.

Rengeteg fájó piros pattanást okozott 2 hét használat után.
Borzasztó...

CrazyHairDontCare

2020. október 29.

Elég masszív krém, de mivel én mostanában sokszor küzdöttem a szárazsággal masszívan ezért nekem nagyon bevált. Gyorsan felszívódik, könnyen eloszlatható és kellemes az illata. Hidratált és puha lesz a bőröm tőle reggelre. Szépek az összetevők, extra pont, hogy az illatszer az INCI legeslegvégén van. Tárcabarát az ára is. Egyedül azt nem szeretem benne, hogy nem mindig található meg a boltban :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 29.

marcha

2020. október 25.

Rutin lezárására kerestem krémet, és arra tökéletesen bevált. Jó állagú krém csupa hasznos összetevővel, csak az illatanyag ne lenne az inci végén

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 25.

Alka

2019. április 1.

Nemrég kezdtem el használni. az illatát szeretem, nem irritál. Könnyen beszívódik, nem ragad tőle az arcom, nincs zsíros érzet utána. Reggelre szépen feltölti az arcomat. Egyenlőre 5-ös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 1.

Aanyta

2019. február 1.

Nagyon kellemes a textúrája, az illata nekem nagyon bejön, vagyis nekem nem erős. Kellően hidratál, szépen gyorsan beszívódik. Nálam teljesen betalált!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 1.

Fannii15

2018. július 5.

az illata picit lehetne lágyabb, de attól függetlenül nagyon szeretem mert reggelre puha arcbőrrel ébredek, főleg télen nagyon jó a kiszáradt arcomnak

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 5.

Lina14

2017. október 15.

nagyon szépen hidratál, gyorsan beissza a bőröm, fantasztikusan puha bőrrel ébredek, azonban érdemes reggel lemosni, mert ha fent hagyjuk, többet árt mint használ. nem irritál, szépen lehet kenni, kevés is elég belőle

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 15.

Antioxidánsok: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Ubiquinone, Superoxide Dismutase
Gyulladáscsökkentők: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Allantoin
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Glycine Soja (Soybean) Protein
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Biotin

Squalane eo 1 0

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Szuper hatékony antioxidáns, aminek a különlegessége, hogy egy enzim, így a kollagén romboló szabad gyökök semlegesítésének folyamatában nem elhasználódik, mint a legtöbb "sima" antioxidáns, hanem csak katalizálja (vagyis elősegíti, gyorsítja) a folyamatot és hosszan aktív marad. A SOD-dal kapcsolatos kutatások azt mutatják, hogy hatékonyabb antioxidáns, mint (az egyébként szintén szuper antioxidáns) E vitamin, a zöld tea vagy a MAP nevű C-vitamin származék.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.