Soliteint

Ár:   350 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   patikák, drogériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: egifeny, Módosítva: 2017. november 7.

Lelőhely:   patikák, drogériák, hipermarketek, online
Kategória:   Kézkrémek

Tápláló pálma és az édesmandula olaját, friss papaya kivonatot valamint shea vajat tartalmazó azonnal beszívódó, ápoló krém. Garantáltan természetes eredetű hatóanyagai és E vitamin tartalma selymesíti, bársonyos, puha tapintásúvá varázsolja a kézbőrt. Friss gyümölcsillata üde, fiatalos érzetet ad. Nem tartalmaz szintetikus tartósítószert, színezéket valamint állati eredetű és ásványi olaj alapú összetevőket.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Mona01

2017. március 20.

Elég jó. Egy Nivea kézkrémet cseréltem erre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 20.

Elég jó. Egy Nivea kézkrémet cseréltem erre.

Elyana

2016. október 3.

Elég kellemes, de inkább tavaszra/nyárra tér vissza nálam, mert az őszi hidegben már nem elég. A Rossmann-ban éppen ez volt a polcon az egyetlen aminek ilyen szépek az összetevői, a többitől néha elképedtem, hogy mi az a sok piros pöttyös dolog.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 3.

dizabella01

2016. szeptember 1.

Nagyon gyorsan beszívódik a bőrömbe és nem hagy zsíros réteget maga után, finom gyümölcsös illata van, kevés kell belőle, megfelelően hidratál és olcsó! Egyik legjobb kézkrém, érdemes kipróbálni, ajánlom. Újravenném, persze.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 1.

kendahajadra

2015. december 25.

Az illata finom és erős, bár ez számomra inkább hátrány, mert jobb szeretem az illatmentes kozmetikumokat. A krém maga selymes, jól hidratál, és ami a legfontosabb: nem hagy maga után filmréteget.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 25.

RyouHati

2015. augusztus 23.

Régebben kaptam egyet, szépen el is fogyasztottam az isteni illata miatt. Most újra vettem, mert nagyon hiányzott. Könnyű állagú, gyorsan beszívódik és hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 23.

szzh01

2015. május 22.

Igazán nagyon szépek az összetevői, és nagyon csúnya szocreálos a tubusa, gondolom az alacsony ár és a magyar gyártás miatt (ami egyébként nagyon örvendetes) bűnhődnie kell a vásárló szépérzékének :-))). Soha nem nyúltam volna utána a polcon a kinézete miatt, ha itt nem olvasok róla...
Valóban gyümölcsös, trópusi az illata, de nem negédes, hanem kellemes. Könnyű, pont jó állagú, nem túl sűrű, de nem is túl folyós fehér színű lágy krém, ami nagyon gyorsan, maradéktalanul beszívódik, irodába is jó emiatt, tényleg selymes bőrérzetet hagy maga után (gondolom a szilikon miatt). Viszont valami miatt sokszor kell újrakenni, rövidtávon jó, de hosszútávon nem tökéletes (talán ebben is a szilikon lehet a ludas?). A komolyan kiszáradt körömággyal sem sok mindent csinál, hiába masszírozom bele a krémet. Nem értem ennek az okát, mert tele van tápláló olajjal. Egy nagyon erős 4-est kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. május 22.

KEAnna

2015. április 22.

Gyorsan felszívódó, könnyű krém. Édeskés gyümi illattal. Nincs ragacsos érzet. Nálam kiváló ár/érték arány.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 22.

Goldapple

2015. április 12.

Imádom, hogy a benne lévő shea vaj táplálja és hidratálja a kezeimet. Könnyen beszívódik. A friss gyümölcsillatát szintén nagyon szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 12.

trudee

2015. március 29.

Napi szinten használom, a rövid távú hatása kiváló, azonnal hidratálttá teszi a kezet és könnyen beszívódik, az illata kicsit erős, de nem zavaró, viszont hosszabb távon szerintem nem kezeli a száraz bőr problémáit, ezért kell hozzá valami kiegészítő kezelés, viszont gyors, praktikus segítségnek ezért a pénzért nem rossz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 29.

lady_jellyfish

2015. február 25.

Az illata jó, hamar beszívódik, de különösebben nem tartja sokáig puhán a kezem.. Egyszer jó volt, de nem a legjobbak közé tartozik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 25.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Allantoin
Hidratálók: Betaine, Propylene Glycol, Niacinamide, Urea
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol, Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.