Solone

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: angi9207, az összetevőket feltöltötte: Andzsella, Módosítva: 2018. április 24.

"Mindig is ilyen lágy, luxus hatású púderről álmodoztál. Olyan pillekönnyű, hogy nem nehezíti el a bőröd, mégis selymes érzést hagy maga után, amit kellemes érzés megérinteni. A természetesen matt hatás miatt az arcod üde és friss lesz akár önmagában, akár alapozó fölött használod. A bársonyosan puha puffnival igazi hercegnőnek érezheted magad, amikor csak a kezedbe veszed."

Andzsella

2018. március 17.

Ecsetet ütögetem a púderes dobozon levő lyukakhoz, így szoktam felvinni. Kicsit keveset visz fel, így hosszabb ideig kell használnom, de megéri, szebben mattít, mint a NYX-es púderem és tényleg kis könnyed. Nekem sötét a bőröm, de nem világosítja, átlátszó maga a púder. A sminkem tartós marad tőle és nem változtatja porózussá (cakey hatás) az alapozót, cc/bb krémet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 17.

Szütyő Beauty blog

2017. március 28.

Pillekönnyű, finomra őrölt állaga van, nem nehezíti el a bőrt és selymes érzést hagy maga után. Természetesen matt hatást érhetünk el vele - nekem ez nagyon fontos egy púdernél, mert bár kedvelem a kellemes dewy finisht, azért a kritikus pontokon matt szeretnék maradni, ha lehet: és ez a púder erre nagyon bevált.

A kis puha puffnival nagyon könnyen fel lehet vinni a púdert, bár én legtöbbször egy beauty blenderrel ütögetem bele a bőrömbe, így tartósabb lesz a sminkem. Ha mégsem így teszek, akkor sem okoz problémát a használata: szerintem a puffnija nagyon minőségi - kicsit testesebb is, mint amire számítottam - könnyedén el tudom oszlatni a púdert, remekül működik, és sokszor magammal is merem vinni a kis kompaktot, mert remekül zár a dobozka, és igazán egyszerű az újrapúderezés.

Nem szárítja a bőröm, remekül beépül a bb krémem adta alapba, nem emeli ki az esetleges szárazabb részeket, szóval tényleg egy nagyon minőségi és szuper darab. Mindenképpen merem ajánlani Nektek is, mert szerintem nem fog csalódást okozni. Úgy láttam, hogy két árnyalatban elérhető, az enyém a No.1. és tökéletesen illik hozzám, az én nagyon világos bőrömhöz tökéletes választás lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 28.

Antioxidánsok: Ethyl Ascorbic Acid, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Aluminum Hydroxide, Cyclomethicone
Vitaminok: Ethyl Ascorbic Acid, Tocopheryl Acetate

Fekete eperfa gyökér kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló, Paula Begoun szerint nincs ismert hatása  a bőrre.

A tiszta C vitamin stabilizált változata, melynek molekula súlya (más származékokkal ellentétben) alig nagyobb, mint a tiszta C vitaminnak, így hasonlóan hatékonyan tud a bőrbe szívódni. A gyártó szerint a hatása megegyezik a tiszta C vitaminnal, azaz antioxidáns, pigmentfolt elleni és kollagén termelést serkentő tulajdonsága is van. Sőt, a gyártó mérései szerint a stabilitás okozta jobb felszívódás (amelyet nem ront le a nagyobb molekulaméret) következtében a tesztekben magasabb bőrfehérítő és kollagénvédő hatást mutat a sima C vitaminhoz képest. Lásd még tiszta C vitamin.

Faggyútermelést normalizáló 5αR-blokkoló hatóanyag, ami a gyártó állítása szerint három hét alatt 40%-kal csökkenti a faggyútermelést (a teszt résztvevők 78%-a érezte úgy, hogy a bőre kevésbé  zsíros és csillogó a tanulmány végére), a hajas fejbőrön pedig a lipid foltok csökkentésével (-69%) segít lelassítani a faggyúmirigyek működését, nyugtatja az irritációt és csökkenti a seborrhoeás tüneteket és a korpásodást is.