Solone

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   1,3 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: angi9207, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2017. február 17.

Kiszerelés:   1,3 g
Kategória:   Sminkek szájra

"Nem használtál még ajakkorrektort? Próbáld ki, és szeretni fogod. Az ázsiai szépségápolásban az ajkakat dúsabbnak mutató, mégis természetes hatású, színátmenetes ajkak, és az elegáns rúzsozás is elképzelhetetlen ajakkorrektor nélkül. Mi annyira hihetetlenül jó az ajakkorrektorban?"

• Egységessé teszi az ajkaid színét, így a rúzs és a szájfények színe érvényesül.
  • Pont azt az árnyalatot kapod, amiért annak idején kiválasztottad.
  • Sokkal megbocsátóbb lesz a rúzsozás az ajkaid egyenetlenségeivel vagy asszimmetriájával.
  • Tartósabbá teszi a rúzsodat vagy szájfényedet.
  • Hidratálja az ajkaidat.

senskin

2019. szeptember 28.

Nagyon jó és tartós, valóban halványítja az eredeti rúzsokat, de annyira dúsítja az ajkakat. Én amúgy sem szeretem a túl erős színeket, szóval minden rúzshoz passzol. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 28.

Andzsella

2018. február 28.

Egységesít, és nagyobbnak tűnnek tőle az ajkaid, szóval az összes szájfény, ami ezt ígéri elbújhat mögötte. Nem erős az illata/szaga (sok Solone terméknek az van, érzékeny orrúak, vigyázzatok). Nem szárít vagy ilyesmi. A Princess Rose Garden rúzsom egy picit kivilágosodott tőle, de szerintem túl sokat vittem fel belőle és nem hagytam picit "megszáradni".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate