Some By Mi

Ár:   $14   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: niki123, Módosítva: 2020. február 10.

Ár:   $14
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

• Kettős funkcióval rendelkező termék: gondoskodik a folthalványításról és öregedésgátlásról is.
  • 890 000ppm Snail Truecica™-t tartalmaz.
  • A bőrsérülések helyreállításának érdekében feket csiganyállal segíti a bőr regenerálódását.
  • A Truecica™-val nyugtatja az arcbőrt és megerősíti annak védőrétegét.
  • Nem ragadós textúrájával segít megszabadulni a bőrhibáktól és a pattanások után maradt hegektől.
  • 20 káros összetevőtől mentes. Bőrirritáció teszten átment.

zs001

2020. február 18.

Múlt héten fogyott el, kicsit több, mint 2 hónap alatt. A hozzávaló tonikkal használtam, és nekem annyira bevált, hogy újra is rendeltem mindkettőt. Kombinált, érzékeny a bőröm, és hát közelebb a 40, mint a 30...komolyabb bőrhibám, pattanásaim, hegeim nincsenek. Nagyon megszeretettem ezt a szérumot. Az eddigi legjobb csiganyálas termék, amit próbáltam, pedig sokat kipróbáltam, mert ez az egyik kedvenc hatóanyagom. Amit szeretek benne: könnyű, zselés állag, nagyon gyorsan beissza a bőr, és semmi zavaró réteget nem hagy, nem ragad. Nyilván nem leszek tőle 20 éves, de nekem határozottan szebb lett a bőröm a használata alatt. Most megrendeltem hozzá a lemosót és a krémet is, kíváncsi leszek, ezek hogy válnak be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 18.

niki123

2020. február 18.

Hát én is nagyon sok véleményt elolvastam, videókat néztem és mivel alapvetően imádom a csigás termékeket, meg is rendeltem, sőt a márka többi termékét is feltettem a kívánság listámra. Nekem nem lettek tőle pattanásaim, viszont nem is használ semmit. Egyszerűen csak nem látok változást, semmi,nulla. Pedig
annyi jó cucc van benne. Nagy kár. Először azt gondoltam, hogy az állagát tekintve inkább eszencia, mert nagyon gyorsan beszívódik és szerintem elég könnyű. Ahhoz, hogy megkapjam az igazi szérum érzetet, legalább 3 pumpálásnyit ki kell nyomnom belőle. Azért kapja meg tőlem a 4 csilagot, mert legaláb hidratál és valamennyire simít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 18.

Kriszta92

2020. február 9.

Sok videot meg véleményt megnéztem róla mielött megvettem, nagyon jókat írtak róla. Sajnos pár használat után azt vettem észre, hogy jelennek meg az arcomon piros pattanások, most abba hagytom le is tisztult az arcom. Még 1x majd kipróbálom, hogy hátha nem ettől jöttek ki a pattanások az arcomon. De eddig úgy érzem, hogy kár volt megvennem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 9.

Antioxidánsok: Beta-Glucan, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Cimicifuga Dahurica Root Extract, Madecassoside, Asiaticoside
Gyulladáscsökkentők: Beta-Glucan, Allantoin, Adenosine, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Salix Alba (White Willow) Bark Extract, Madecassoside
Hidratálók: Butylene Glycol, Niacinamide, Trehalose, Hydrolyzed Corn Starch, Sucrose, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Niacinamide

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Emulgeálószer, ami segíti a krémekben lévő olaj- és vízkedvelő anyagok elegyedését. Speciálisan a C12-14 Pareth-12-t leggyakrabban a Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer nevű elasztomerikus szilikon por emulgeálására használják.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

hinoki hamisciprus leveléből nyert kivonat. Az összetevő egyik gyártója szerint az összetevő hatásosabb a pattanásokat okozó P. acnes baktérium ellen, mint a teafa olaj.

Az asiaticoside az ázsiai gázlóból, vagy más néven a gotu kolából kivont terpenoid. Hatásos antioxidáns, elősegíti a kollagénszintézist és eszerint a tanulmány és eszerint a tanulmány szerint kollagéntermelést serkentő tulajdonsága révén sebgyógyító hatása is van.

Különféle növényekből (jellemzően a az ázsiai gázlóból, vagy más néven a gotu kolából) kivont triterpene-féle. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló és stabilizáló hatású (javítja összetevők vagy készítmény stabilitását és eltarthatóságát) összetevő. E szerint a tanulmány szerint antioxidáns, gyulladáscsökkentő és kollagéntermelést serkentő tulajdonsága révén sebgyógyító hatása is van.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. E szerint a tanulmány szerint kollagéntermelést serkentő tulajdonsága révén sebgyógyító hatása is van.