Some By Mi

Ár:   $14   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online a Cosibella.hu-n 7 980 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: niki123, Módosítva: 2020. február 10.

Ár:   $14
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online: Cosibella.hu, 7 980 Ft

• Kettős funkcióval rendelkező termék: gondoskodik a folthalványításról és öregedésgátlásról is.
  • 890 000ppm Snail Truecica™-t tartalmaz.
  • A bőrsérülések helyreállításának érdekében feket csiganyállal segíti a bőr regenerálódását.
  • A Truecica™-val nyugtatja az arcbőrt és megerősíti annak védőrétegét.
  • Nem ragadós textúrájával segít megszabadulni a bőrhibáktól és a pattanások után maradt hegektől.
  • 20 káros összetevőtől mentes. Bőrirritáció teszten átment.

Ár: 7 980 Ft , Eladó: Cosibella.hu
Fizetés: utánvét, kreditkártya, banki átutalás, online fizetés, Szállítás:GLS, Magyar Posta, Packeta Csomagpont

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

petruszanna

2023. szeptember 13.

Nekem szépen hozza, amit ígér. Pattanást nem okozott (hajlamos a bőröm rá, 2 hónapja használom). Azért nem 5 csillag, mert néha kellemetlenül csípi a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. szeptember 13.

jurase87

2021. július 21.

Fhúú, az illatával nagyon nem vagyok kibékülve. Első szaglásra már éreztem benne valami irritálót. Még szerencse, hogy mini kiszerelést vettem belőle.
Felkenés után nem sokkal mindenhol kis pattanások jelennek meg tőle az arcomon, pedig alapjáraton egyáltalán nem vagyok pattanásos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 21.

zs001

2020. február 18.

Múlt héten fogyott el, kicsit több, mint 2 hónap alatt. A hozzávaló tonikkal használtam, és nekem annyira bevált, hogy újra is rendeltem mindkettőt. Kombinált, érzékeny a bőröm, és hát közelebb a 40, mint a 30...komolyabb bőrhibám, pattanásaim, hegeim nincsenek. Nagyon megszeretettem ezt a szérumot. Az eddigi legjobb csiganyálas termék, amit próbáltam, pedig sokat kipróbáltam, mert ez az egyik kedvenc hatóanyagom. Amit szeretek benne: könnyű, zselés állag, nagyon gyorsan beissza a bőr, és semmi zavaró réteget nem hagy, nem ragad. Nyilván nem leszek tőle 20 éves, de nekem határozottan szebb lett a bőröm a használata alatt. Most megrendeltem hozzá a lemosót és a krémet is, kíváncsi leszek, ezek hogy válnak be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 18.

niki123

2020. február 18.

Hát én is nagyon sok véleményt elolvastam, videókat néztem és mivel alapvetően imádom a csigás termékeket, meg is rendeltem, sőt a márka többi termékét is feltettem a kívánság listámra. Nekem nem lettek tőle pattanásaim, viszont nem is használ semmit. Egyszerűen csak nem látok változást, semmi,nulla. Pedig
annyi jó cucc van benne. Nagy kár. Először azt gondoltam, hogy az állagát tekintve inkább eszencia, mert nagyon gyorsan beszívódik és szerintem elég könnyű. Ahhoz, hogy megkapjam az igazi szérum érzetet, legalább 3 pumpálásnyit ki kell nyomnom belőle. Azért kapja meg tőlem a 4 csilagot, mert legaláb hidratál és valamennyire simít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 18.

Kriszta92

2020. február 9.

Sok videot meg véleményt megnéztem róla mielött megvettem, nagyon jókat írtak róla. Sajnos pár használat után azt vettem észre, hogy jelennek meg az arcomon piros pattanások, most abba hagytom le is tisztult az arcom. Még 1x majd kipróbálom, hogy hátha nem ettől jöttek ki a pattanások az arcomon. De eddig úgy érzem, hogy kár volt megvennem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 9.

Antioxidánsok: Beta-Glucan, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Cimicifuga Dahurica Root Extract, Madecassoside, Asiaticoside
Gyulladáscsökkentők: Beta-Glucan, Allantoin, Adenosine, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Salix Alba (White Willow) Bark Extract, Madecassoside
Hidratálók: Butylene Glycol, Niacinamide, Trehalose, Hydrolyzed Corn Starch, Sucrose, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Pentylene Glycol
Vitaminok: Niacinamide

Emulgeálószer, ami segíti a krémekben lévő olaj- és vízkedvelő anyagok elegyedését. Speciálisan a C12-14 Pareth-12-t leggyakrabban a Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer nevű elasztomerikus szilikon por emulgeálására használják.

pH szabályozó és maszkoló (nem kívánt ízt és illatot semlegesítő) segédanyag, amely segít a termékek pH-értékének megfelelő beállításában. Lúgos pH-val rendelkezik és képes semlegesíteni a savas összetevőket.

Természetes eredetű cukorféle. A kozmetikumokban használva újrahidratáló, vízmegkötő és antioxidáns hatást tulajdonítanak neki. Az összetevő helyileg alkalmazva lehetővé teszi, hogy a bőr megtartsa azt a nedvességet, amelyet egyébként elvesztene a kiszáradása révén, vagyis potenciálisan növelné az öregedés látható jeleit. (forrás) Paula Begoun szerint az összetevő ezen kívül antioxidáns védelmet is nyújt a bőr számára.

Bőrjavító (skin conditioning) anyag, mely bőrünkben a sejten kívüli mátrixban is megtalálható, és fontos szerepe van számos fiziológiai folyamat szabályozásában. A bőrben sejtkárosodás (gyulladás, isémia) hatására az adenosine koncentrációja megemelkedik, hogy sejtvédő funkciót biztosítva védjen a szövet károsodásától. Az adenosine állati sebeken való alkalmazása nagymértékben gyorsította  a szövet regenerálódását, az emberi sebeken való használat jelenleg klinikai vizsgálatok alatt áll. Az azonban már most is valószínűnek látszik, hogy az adenosine hatásos gyulladáscsökkentő anyag.

A szacharóz, más néven asztali cukor egy természetben előforduló diszacharid, amely glükózból és fruktózból áll. A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van és segít megőrizni a bőr hidratáltságát.

Az édesgyökér gyökerének a kivonata. Egyik fő tulajdonsága, hogy bőrvilágosító, bőregységesítő, depigmentációs hatása van, amit glabridin nevű komponensének köszönhet. Egy tengerimalacok bőrén végzett kutatás kimutatta, hogy 0,5%-os mennyiségű glabridin hatásosan képes az UVB sugárzás okozta pigmentfoltokat csökkenteni. De olyan kutatási eredményeket is találni, amik szerint bőrvilágosító hatása még a hydroquinone-nál is jobb (forrás), miközben biztonságosan használható, az esetleges mellékhatások minimálisak. A glabridin emellett antioxidánsént is számon tartott komponens, valamint gyulladáscsökkentő, bőrnyugtató hatással is bír, amit egy másik komponensének, a glycyrrhizinnek köszönhet. Atópiás dermatitisz, rozácea és ekcéma esetén is segíti enyhíteni a bőr gyulladásos állapotán.

hinoki hamisciprus leveléből nyert kivonat. Az összetevő egyik gyártója szerint az összetevő hatásosabb a pattanásokat okozó P. acnes baktérium ellen, mint a teafa olaj.

A propolisz egy ragacsos, gyantás anyag, amit a méhek a kaptár védelmére gyűjtenek a baktériumok ellen. A propolisznak a bőrön is baktériumellenes és gyulladáscsökkentő hatása van.

Az asiaticoside az ázsiai gázlóból, vagy más néven a gotu kolából kivont terpenoid. Hatásos antioxidáns, elősegíti a kollagénszintézist és eszerint a tanulmány és eszerint a tanulmány szerint kollagéntermelést serkentő tulajdonsága révén sebgyógyító hatása is van.

Különféle növényekből (jellemzően a az ázsiai gázlóból, vagy más néven a gotu kolából) kivont triterpene-féle. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló és stabilizáló hatású (javítja összetevők vagy készítmény stabilitását és eltarthatóságát) összetevő. E szerint a tanulmány szerint antioxidáns, gyulladáscsökkentő és kollagéntermelést serkentő tulajdonsága révén sebgyógyító hatása is van.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. E szerint a tanulmány szerint kollagéntermelést serkentő tulajdonsága révén sebgyógyító hatása is van.