Spirit

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szandra.med, Módosítva: 2014. április 23.

Fej: Bergamott, Barack, Fekete ribizli

Szív: Muskátli, Narancsvirág

Alap: Bourbon Vanília

csejteidori

2020. január 16.

valahol a Chopard Cashmir ès a Mexx Women között helyeznèm el az illatot. meglepôen komplex az àrhoz kèpest, viszont nem túl tartós

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 16.

racheldawes

2019. április 11.

A sok jó vélemény hatására még télen döntöttem úgy, hogy kipróbálom. Alapvetően annyira nem kedvelem a testesebb, fűszeresebb illatokat, de ezt nem éreztem fullasztóan töménynek, főleg télen. Nekem volt egy kis kókuszos, alkoholos utóillata, valamint a tartóssága is átlagon aluli, azonban ennyi pénzért szerintem megéri kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 11.

anette0118

2018. október 6.

Hát ez valami nagyon szexi. Szerencsére nem az a cukros kislányos émelygős fajta, hanem igazi nőies vaníliaillat.
Megtaláltam az egyik kedvenc téli parfümömet.
Ár-érték arányban kiváló választás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 6.

Megtaláltam az egyik kedvenc téli parfümömet.
Ár-érték arányban kiváló választás.

paranoidcat

2018. június 22.

Pfuj. Annyira gejl - imádom. Ő meg a cashmere jött velem haza. Az Hypnotic Poison, ez meg valami iszonyat cukrosan tömény vanília, de marha jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 22.

Bubus06

2017. szeptember 12.

Nagyon tetszik. :) Úgy tűnik ez a hivalkodás a Spirit parfümök jellegzetessége, mert nagyon erős parfümről van szó (az első 3 órában). Én szeretem, hogy kicsit szúrósan kezd, és olyan pikáns az egész, de mégsem virágcsokor. Nem tudom hogy a muskátlinak köszönheti-e meg a bergamottnak. Leszáradáskor persze fűszeres vanília. Vad. De mégis azt érzem, hogy télen fog igazán kibontakozni...:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 12.

Naomi26

2017. augusztus 9.

Én imádom a vaníliás illatokat! Nagy Hypnose rajongó vagyok de most nem akartam annyit költeni parfümre és elkezdtem a neten kutakodni, van -e olcsóbb árfekvésű. Hát ez jóval olcsóbb, és azért be kell hogy valljam a minősége sem egetverő de ár érték arányban azt kínálja amit várok.
Ahogy a legtöb hozzászóló, és is furának éreztem a fejillatot, de amikor már rendesen elpárolognak a szívjegyek is , tényleg csak a finom vaníliás illat marad és az imádnivaló! Nem mertem rá öt csillagot adni ,mert nagyon meleg volt mikor magamra fújtam és ebben a hőségben azért másképp érződik minden.
De szerintem az üveg tartalma biztosan elfogy :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 9.

De szerintem az üveg tartalma biztosan elfogy :D

anastasia

2017. július 29.

A vanília mellett valami kellemetlen, kissé keserű szagot érzek. A vanília egyértelmű, a bergamottot és barackot viszont nem találtam meg benne. Nem annyira intenzív, mint például az Yves Rocher vaníliás parfümje vagy a Thierry Mugler Angel. Édesnek sem nevezném ezt a parfümöt.

Lehet, hogy a teszter volt túl régi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 29.

Lehet, hogy a teszter volt túl régi.

Csirke87

2017. július 24.

Nagyon finom illata van, nem volt még soha vaníliás parfümöm, de nem bántam meg, hogy megvettem.
Megérdemli az 5*
Újra veszem, ha elfogy 😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 24.

Megérdemli az 5*
Újra veszem, ha elfogy 😊

Saranhuone

2017. június 24.

Sokáig vadásztam egy vanília illatú parfümre de mindig csak ilyen utánzat-aroma illatúak jöttek velem szembe. Aztán megtaláltam ezt. Eleinte túl erősnek tűnik, de pár perc múlva "megszelídül" és igazi finom vanília illata lesz. Nagyon nagyon tartós, reggelente elég egy fújás és még mosáskor is érződik a szennyes ruhán. Tavasszal frissebb illatot választottam de ha jön a hideg, újra erre fogok beruházni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 24.

Bogarka9106S

2017. február 13.

A legeslegjobb parfüm amit hasznátam valaha, nagyon tartós szépen "kiépülő" finom illattá válik, sokan megdicsérik mikor ezt használom aztán le esik az álluk mikor megmondom mennyiért vettem :D az ára is tökéletes!
5 csillag!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 13.

5 csillag!!!

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.